Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

dziwna sprawa bo u mnie zaniżyło moc ale to było chwile po remoncie potem wyszło wszystko ok. Z tym ze oni nie robili programu. Może dla tego wynik wyszedł jaki wyszedł.

wszędzie Ci zbieżność ustawią, znaczy wszędzie tam gdzie ustawiają

nie chcę robić wszędzie tylko dobrze :wink:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Ja pierdziele ale to 1.9TDI pod moim nickiem dziko wygląda :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pierdziele ale to 1.9TDI pod moim nickiem dziko wygląda :facepalm::decayed:

nooo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem mende mam nadzieję że jutro lampy gdzieś kupię i błotniki odbiorę coby w poniedziałek do roboty pojechać :decayed:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 23:10 ----------

Duds te sztyce pod zderzak potrzebuję

3163683310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano. wyjechałem sobie z rodzinka na długi weekend a tutaj pier**lony deszcz pada juz drugi dzień :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano. wyjechałem sobie z rodzinka na długi weekend a tutaj pier**lony deszcz pada juz drugi dzień :facepalm:

ile Ty masz lat.... u nas zawsze jak jest długie weekend to pogoda jest do doopy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano. wyjechałem sobie z rodzinka na długi weekend a tutaj pier**lony deszcz pada juz drugi dzień :facepalm:

lepiej siedzieć w pracy xD

gdzie we wrocku beda mieć uszczelki pod kata 1.8t? w intercarsie zabrakło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyklepie to porobie :wink: na razie mogę fotografować tylko tył :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyklepie to porobie :wink: na razie mogę fotografować tylko tył :whistling:

dużo tego przodu nie ma ? wrzuć mi link na pw jak nie chcesz tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano. wyjechałem sobie z rodzinka na długi weekend a tutaj pier**lony deszcz pada juz drugi dzień :facepalm:

ile Ty masz lat.... u nas zawsze jak jest długie weekend to pogoda jest do doopy:decayed:

W tamtym roku była lampa po 30 stopni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano. wyjechałem sobie z rodzinka na długi weekend a tutaj pier**lony deszcz pada juz drugi dzień :facepalm:

ile Ty masz lat.... u nas zawsze jak jest długie weekend to pogoda jest do doopy:decayed:

W tamtym roku była lampa po 30 stopni....

a kto to pamięta... my jak zawsze planujemy urlop to syf jest nie pogoda... w tym roku urlop zaplanował młody :polew: żłobek zamknięty i koniec :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociemniłem sobie przód:

Skoda_HDR_09.jpg

lepiej teraz to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wysoko stoi, wez to poloz -30mm

Nie nie i jeszcze raz nie.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie marudzić, że pada, tylko wszyscy na stadion!:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociemniłem sobie przód:

http://www.emay.ws/skoda/Skoda_HDR_09.jpg

lepiej teraz to wygląda ?

Ładna Koza.jpeg

Trochę można obniżyć... nie tracąc na komforcie..:naughty: albo większe koło albo większy balon.. niski profil i taki zawias średnio wygląda ale to rzecz gustu.

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Przez ten przód przechodzi 75% światła ? bo wiesz.... jak miśki się uprą to dowód leci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, objaśnijcie mi jak to jest z zamawianiem abonamentu (chodzi o play'a) przez neta... wiem, że kurier przywozi umowę itd. ale pewnie wymagają jakieś dokumenty, typu zaświadczenie o zarobkach czy umowa o pracę... Jak wyglądają formalności w takim przypadku? Bo mam w planach przejście z plusa na formułe 4.0 w play ale wolałbym to załatwić online bo nie mam czasu na wycieczki do salonu:thumbdown: No ale z kolei jak mam wydzwaniać milion razy, potwierdać czy dosyłać papierki to już będę musiał się pofatygować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak żona brałą abonament w orange to tylko zaświadczenie o jakis rachunkach było potrzebne że opłacamy na wszelki wypadek jeśli masz umowę o prace to sobie z kseruj i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak żona brałą abonament w orange to tylko zaświadczenie o jakis rachunkach było potrzebne że opłacamy na wszelki wypadek jeśli masz umowę o prace to sobie z kseruj i tyle

To to wiem... tylko jak to się załatwia online? Pewnie muszę przesyłać :thumbdown: Zaraz zadzwonię do obsługi klienta i się dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic nie przesyłałem do nich przyjechał kurier z umową zabrał papiery ksero typu rachunek za prąd że płacę i nie pamiętam pewnie ksero umowy o prace podpisaliśmy dokumenty i po tygodniu przyszedł telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...