Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki ma ktoś sprawdzony program z szablonami stron www ? taki zestaw dla mnie żeby tylko wypełnić teks wstawić zdjęcia i wpuścić w sieć. Programy typu xara web i zajączek odpadają potrzebuję coś w pełni graficznego i w miarę intuicyjnego.

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Teraz muszę powalczyć jak ten yebany tłumik wytargać :facepalm: odkręcony, lata luzem ale nie idzie go żadną szparą wyciągnąć :doh:

jak odetniesz nożem te gumowe wieszaki to sam spadnie :naughty:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Insane Race Highway in Germany Audi Rs6 vs Kawasaki Ninja ZX-10R (more than 300km/h) CRAZY ! HQ - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

W sobotę jadę do rodziców po kask nakolanniki i kurtkę. Szykuj sprzęt :decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

tak teraz ogarnąłem zdjęcie quada... zacny mugen :shock3::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jadę do rodziców po kask nakolanniki i kurtkę. Szykuj sprzęt :decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

tak teraz ogarnąłem zdjęcie quada... zacny mugen :shock3::decayed:

Spoko luz :wink: Cebra cały czas aktywna :kox::naughty: A w czerwonej poczwarze to przelot SCOTT'a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju,

się w Ostrowie dzieje :grin:

Coś Pan taki nachalny ! - Sadistic.pl

osz kuźwa, tą rudą z tego scenica kojarze, a dla gościa piwko, nie ma bata :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju,

się w Ostrowie dzieje :grin:

Coś Pan taki nachalny ! - Sadistic.pl

osz kuźwa, tą rudą z tego scenica kojarze, a dla gościa piwko, nie ma bata :polew:

Bek jak w chooy z tej czarnej fighterki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem przy pierwszy fajcie, że z jakimś kijem na gościa ktoś podleciał, a tu kuźwa smycz od pudla - mało się ze śmiechu nie poszczałem, gaz to już totalna wisienka na torcie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś naciapać na temat tego furaka :

Audi A4 10900.00 PLN. ŚWIDNICA - otoMoto.pl

Co sądzicie po fotkach? Według mnie wytarta w cholerę kierownica i siedzenie świadczą o ździebko innym przebiegu..Do tego s-line w temacie :)

Ogólnie niestety nie znam się na benzyniakach a znajomy poszukuje fury dla siebie i się tym konkretnym egzemplarzem podjarał. Jakie jest realne spalanie tego silnika w jeździe mieszanej połowa miasto połowa trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ,

Koledzy podpowiedzcie gdzie we Wro dobry warsztat gdzie zrobią diagnostykę układu hamulcowego bo mi chyba vacum odchodzi, a na polecanych nic nie ma.

Pozdro

Sent from kiełbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś naciapać na temat tego furaka :

Audi A4 10900.00 PLN. ŚWIDNICA - otoMoto.pl

Co sądzicie po fotkach? Według mnie wytarta w cholerę kierownica i siedzenie świadczą o ździebko innym przebiegu..Do tego s-line w temacie :)

Ogólnie niestety nie znam się na benzyniakach a znajomy poszukuje fury dla siebie i się tym konkretnym egzemplarzem podjarał. Jakie jest realne spalanie tego silnika w jeździe mieszanej połowa miasto połowa trasa.

ten silnik 12 MUSI spalić generalnie jednostka mało awaryjna a co do foteli to te kubły miałem całe do przebiegu 190 tyś po 210 pruja sie jak bułgarki Nelsona :decayed:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Powitać ,

Koledzy podpowiedzcie gdzie we Wro dobry warsztat gdzie zrobią diagnostykę układu hamulcowego bo mi chyba vacum odchodzi, a na polecanych nic nie ma.

Pozdro

Sent from kiełbasa

o ile dobrze pamiętam w boschu pomiędzy kauflandem a magnolią kiedyś sprawdzali. Nie wiem jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś naciapać na temat tego furaka :

Audi A4 10900.00 PLN. ŚWIDNICA - otoMoto.pl

Co sądzicie po fotkach? Według mnie wytarta w cholerę kierownica i siedzenie świadczą o ździebko innym przebiegu..Do tego s-line w temacie :)

Ogólnie niestety nie znam się na benzyniakach a znajomy poszukuje fury dla siebie i się tym konkretnym egzemplarzem podjarał. Jakie jest realne spalanie tego silnika w jeździe mieszanej połowa miasto połowa trasa.

ten silnik 12 MUSI spalić generalnie jednostka mało awaryjna a co do foteli to te kubły miałem całe do przebiegu 190 tyś po 210 pruja sie jak bułgarki Nelsona :decayed:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Powitać ,

Koledzy podpowiedzcie gdzie we Wro dobry warsztat gdzie zrobią diagnostykę układu hamulcowego bo mi chyba vacum odchodzi, a na polecanych nic nie ma.

Pozdro

Sent from kiełbasa

o ile dobrze pamiętam w boschu pomiędzy kauflandem a magnolią kiedyś sprawdzali. Nie wiem jak teraz

A widzisz... bo u mnie nie mam kubłów i po przebiegu ponad 300k nie ma takiego zużycia więc nie pomyślałem że przy kubłach może być inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...