Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

hej jest mozliwosc sprawdzenia auta czy bylo bite i jak ? sprowadzone z niemiec mam numer tablic niemieckich .

jest możliwe jak przemierzysz czujnikiem lakieru inaczej sie nie dowiesz. co Ci tablice dają jak teraz u nas każdy dorabia na zamówienie jakie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara
hej jest mozliwosc sprawdzenia auta czy bylo bite i jak ? sprowadzone z niemiec mam numer tablic niemieckich .

jest możliwe jak przemierzysz czujnikiem lakieru inaczej sie nie dowiesz. co Ci tablice dają jak teraz u nas każdy dorabia na zamówienie jakie chcesz.

Jak ktos wymienial elementy blacharki typu drzwi blotniki maske pod kolor to czujnik nic nie da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jest mozliwosc sprawdzenia auta czy bylo bite i jak ? sprowadzone z niemiec mam numer tablic niemieckich .

jest możliwe jak przemierzysz czujnikiem lakieru inaczej sie nie dowiesz. co Ci tablice dają jak teraz u nas każdy dorabia na zamówienie jakie chcesz.

Jak ktos wymienial elementy blacharki typu drzwi blotniki maske pod kolor to czujnik nic nie da :wink:

no właśnie dlatego chciałem spróbować znalezc oryginalne ogloszenie jak jeszcze byl rozwalony ;) poprosilem vin po vinie znajde bo w de przewaznie podaja numer vinu auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był wymieniany element w kolor, to tez nie odrzuca od razu auta :) trzeba patrzeć na podłużnice i profile zamknięte :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara
Jeśli był wymieniany element w kolor, to tez nie odrzuca od razu auta :) trzeba patrzeć na podłużnice i profile zamknięte :).

Dokladnie. Lekkie historie to wiekszosc aut ma gorzej jak skladane z trzech :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udeptalismy Goldikowi trawę. Trzy tygodnie koszenie ma z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez wielkie dzieki dla organizatora za mega za***iste rozpoczecie majowki. Jak sie dorwe do kompa to Ci takie podziekowanie wyebie na glownej ze mala bania :grin:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

Zobaczymy. Narazie widze na jedno oko :grin:

Ty

Ty ,mi nie dziekuj tylko wyrzuć mi te K z mojego nicka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez wielkie dzieki dla organizatora za mega za***iste rozpoczecie majowki. Jak sie dorwe do kompa to Ci takie podziekowanie wyebie na glownej ze mala bania :grin:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

Zobaczymy. Narazie widze na jedno oko :grin:

Ty

Ty ,mi nie dziekuj tylko wyrzuć mi te K z mojego nicka :decayed:

przyjacielu, napisz w tym temacie jaka historia się zakręca z tym nickiem:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=108301

chwila moment jak Prezes tam

zajrzy to będziesz miał ogarnięte :hi::buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko dwa browarki trzeba odespać pijatyke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwbxjdmdkqmduwndjqnxua!! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema cyce... zaraz start z Wawy.... na spota powinienem się wyrobić na relaxie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...