Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtas, skołuj mi za dobrą cyfre ori 17 z oponami, to się zamienimy :hi: ja mam łopaty, jakby Cie interesowały, to wal na PW, można się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 19:53_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210089.0

Panowie, pomoże ktoś? Macie kabelek pożyczyć ewentualnie? Może ktoś ma pożyczyć miernik lakieru? W tę niedzielę raczej już będę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest koszt osłony silnika tej z góry do 2.5tdi? Bo moja była dość mocno popękana i trochę mnie to irytowało gdy maskę podnosiłem... Dzisiaj się wziąłem za "renowacje" :decayed: i tak się zastanawiam czy to było warte zachodu :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w dziale sprzedam. Stałą tam ostatnio cała 2.5 tdi na części. Na pewno coś tam znajdziesz :good:

Panowie, nikt nie ma miernika lakieru?! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC02139.jpg

A ja dalej męczę o kod lakieru :kox: W papierach znalazłem zdekodowany VIN z ASO... Pomoże ktoś odczytac kod lakieru? Bo ja się gubię :kox: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sima byki

JUr\tro wracam ale nie wiem czy dam radę w\przyjechać na spota.... muszę dojść do siebie... jak dam to będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Nie mam 100 postów, więc nie mogę tego dodać w dziale sprzedaż:/ ale mam do sprzedania TV LG LED 47LE5500, prosto z fabryki, sprawdzony w dziale jakości, indywidualnie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, do obejrzenia w przyszłym tyg. we Wrocławiu. Jakby ktoś, mógł, to proszę o wstawienie do działu "Sprzedaż", bo nie chce specjalnie, nabijać postów w Hyde park. Dzięki i Pozdrawiam.

P.S Link do opisu TV: http://www.topmarket.pl/telewizory-led-full-hd-lg-47-le-5500-p40566.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-06&utm_content=40566#nclid=25beac00b432e8a122d614abf05c7f2d

Cena: 3000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Nie mam 100 postów, więc nie mogę tego dodać w dziale sprzedaż:/ ale mam do sprzedania TV LG LED 47LE5500, prosto z fabryki, sprawdzony w dziale jakości, indywidualnie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, do obejrzenia w przyszłym tyg. we Wrocławiu. Jakby ktoś, mógł, to proszę o wstawienie do działu "Sprzedaż", bo nie chce specjalnie, nabijać postów w Hyde park. Dzięki i Pozdrawiam.

P.S Link do opisu TV: http://www.topmarket.pl/telewizory-led-full-hd-lg-47-le-5500-p40566.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-06&utm_content=40566#nclid=25beac00b432e8a122d614abf05c7f2d

Cena: 3000 zł

:hi:

W dziale Hyde Park i tak postów nie ponabijasz. Tylko dział techniczny. Ja się przymierzam do nowego telewizora, więc jak będziesz we Wrocku to chętnie obejrzę. Chociaż szukam czegoś tańszego raczej...[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 09:48_________________________________________________

Le_ba_GLEBIE_bitch_s.jpg

Zostawić czy out? :wink4:

To już zależy od Ciebie. Jak sprawisz sobie gwint, to zostaw, ale jak ma stać, jak stoi, to zerwij jak najszybciej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Le_ba_GLEBIE_bitch_s.jpg

Zostawić czy out? :wink4:

:polew: :polew:

Zostaw :good:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 13:24_________________________________________________

Siema !

Nie mam 100 postów, więc nie mogę tego dodać w dziale sprzedaż:/ ale mam do sprzedania TV LG LED 47LE5500, prosto z fabryki, sprawdzony w dziale jakości, indywidualnie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, do obejrzenia w przyszłym tyg. we Wrocławiu. Jakby ktoś, mógł, to proszę o wstawienie do działu "Sprzedaż", bo nie chce specjalnie, nabijać postów w Hyde park. Dzięki i Pozdrawiam.

P.S Link do opisu TV: http://www.topmarket.pl/telewizory-led-full-hd-lg-47-le-5500-p40566.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-06&utm_content=40566#nclid=25beac00b432e8a122d614abf05c7f2d

Cena: 3000 zł

Przykro mi kolego ale nikt za Ciebie nic nie będzie wystawiał... zapoznaj się z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest w planach na pierwszym miejscu :wink4: Myślę, że w ciągu miesiąca już będzie :decayed:

Ale kolor naklejki gejowski :thumbdown:

Wiem :blink: ...ale dostałem za frajer :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest w planach na pierwszym miejscu :wink4: Myślę, że w ciągu miesiąca już będzie :decayed:

Ale kolor naklejki gejowski :thumbdown:

oj stary stary.. wszystkie tego typu naklejki są w takich kolorach.... to specjalnie jest tak robione...

Zjechałem już do miasta.... 400km zrobiłem i wszystko mnie boli po tych dziadowskich stołkach :kwasny:

Auto na trasę dobre po warunkiem że nie wyprzedzasz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest w planach na pierwszym miejscu :wink4: Myślę, że w ciągu miesiąca już będzie :decayed:

Ale kolor naklejki gejowski :thumbdown:

oj stary stary.. wszystkie tego typu naklejki są w takich kolorach.... to specjalnie jest tak robione...

Zjechałem już do miasta.... 400km zrobiłem i wszystko mnie boli po tych dziadowskich stołkach :kwasny:

Auto na trasę dobre po warunkiem że nie wyprzedzasz :polew:

Dokładnie... to coś na wzór WHEEL-WHORES.COM :wink4:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________A co do gleby... to to się nazywa gleba :kox:

569366016_9i_XUL_L_540x360.jpg

3650540372_5ef5927a4b_o.jpg

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o glebę do wyprzedzania tylko a auto służbowe które mamy z żoną w domu...

jest to opel astra 1,7 CDTi 110PS i powiem że dziadostwo.. ma najechane 1000km i już dzisiaj jakiś małe trzaski z podsufitki dochodziły......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem kilka stron wcześniej - ople się smalcem po dachu smaruje i czeka aż psy wpierdolą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...