Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ja odpadam niestety, muszę pchnąć kumpli przez egzamin z programowania obiektowego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siema bydlaki... wróciłem a raczej doszedłem do siebie.

Impra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

:hi:

Ostatnio tutaj pytałem o Mercedesa E211 z Wrocławia z DW auto którego kolega z Wrocka mi ogladał...

Pofatygowałem się jechać tam osobiscie moja poczciwą B5 aby obejrzeć tego super nowego jak z salonu Mercedesa na Karkonoską koło Schella do DW auto i k**wa masakra.....co za oszuści :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ostatnio tutaj pytałem o Mercedesa E211 z Wrocławia z DW auto którego kolega z Wrocka mi ogladał...

Pofatygowałem się jechać tam osobiscie moja poczciwą B5 aby obejrzeć tego super nowego jak z salonu Mercedesa na Karkonoską koło Schella do DW auto i ku*** masakra.....co za oszuści :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Powiedz nam co mamy Ci poradzić ?? Jak 90% handlarzy to oszuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to też zależy, bo z jednej strony może wylecieć jeden ząb, a z drugiej trzy :kox: i wtedy już trzeba poprawić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ale czasem się zdarza okazja kolega kupił B4 za 5.5 z klimą i elektryką ale to są znikome przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje odswierzyc tapicerke w aucie u siebie tj pranie foteli, kanapy wykladzin itp zna ktos jakas dobra firme ktora wmiare dobrej cenie mi to zrobi ? poki co jedni powiedzieli 250zl lacznie z odswierzeniem kokpitu ( plak ?? ) i podsufitka

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:11_________________________________________________ew czytalem o opcji wypozyczenia sprzetu i kupic proszek za 60zl wyjdzie troche taniej ale czy lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje odswierzyc tapicerke w aucie u siebie tj pranie foteli, kanapy wykladzin itp zna ktos jakas dobra firme ktora wmiare dobrej cenie mi to zrobi ? poki co jedni powiedzieli 250zl lacznie z odswierzeniem kokpitu ( plak ?? ) i podsufitka

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:11_________________________________________________ew czytalem o opcji wypozyczenia sprzetu i kupic proszek za 60zl wyjdzie troche taniej ale czy lepiej ?

Też miałem taką chęć ostatnio i skorzystałem z opcji podanej przez kolegę.

Tutaj masz link do wątka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202995.0

180 zł zapłaciłem za pranie całego środka wraz z podsufitką, szybami, plastikami itd.

Koleś warty polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie już dzisiaj złapała. Wychodząc z domu była piękna pogoda, zanim doszedłem do furtki (około 10m) zaczęło tak lać, że drogi do domu nie widziałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byki miłego weekendu życzę.. ja wybywam ale na forum będę zaglądał :decayed:

W niedzielę mnie nie ma - mam rocznicę ślubu więc lipton... chyba że uda mi się jakoś wyrwać to pojawię się.

Wreszcie pada - auto mi się umyje :kox: :kox: Dalej nie widziało myjni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...