Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Karol czuje się zagrożony że w niedługim czasie jakieś inny turbognojak go może objechać :polew: stąd napinki i postawa agresywna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol czuje się zagrożony że w niedługim czasie jakieś inny turbognojak go może objechać :polew: stąd napinki i postawa agresywna :decayed:

Ja się nie czuję zagrożony bo są mocniejsze fury i już nie raz baty dostałem. Pytam tylko z ciekawości a tu zaraz, że będzie polewka. Jakiś książę się trafił czy jak.... :gwizdanie: Dla mnie to ludzie mogą nawet program w TESCO na dziale mięsnym kupować i wgrywać.[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:17_________________________________________________

nie kłóćcie się bo jacyś nowi nas czytają :hi:

Tylko czytają.. na spocie się pojawią jak będzie VAG potrzebny :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________Szczur zobacz lepiej co EVO zrobił z GTB2260 i ARL :slina::shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216748.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czytają.. na spocie się pojawią jak będzie VAG potrzebny :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________Szczur zobacz lepiej co EVO zrobił z GTB2260 i ARL :slina::shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216748.0;topicseen

Ja jestem nowy i nie "tylko" czytam! :> W niedziele zjawiłem się pierwszy raz na spocie i nie dlatego że był mi potrzebny VAG, więc kolego nie generalizuj. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jesteś odmiennym przypadkiem :decayed: Data rejestracji: 26 Kwiecień 2010, 18:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczur zobacz lepiej co EVO zrobił z GTB2260 i ARL :slina::shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216748.0;topicseen

Jacek dojeeebał ... pełen szacun i to jeszcze na seryjnych pompkach ... :shocked: 1.9 bara to trochę sporo. W tym wypadku musze przyznać ze to tdi musi sie zacnie odpychać. [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 23:13_________________________________________________panowie poszukuje tej płyty http://www.ebay.in/itm/Tidy-Weekender-Reunion-Live-Hard-House-Music-CD-/270748567578 sklep rapidshare.com milczy. Ma ktoś jakieś pomysły skąd to można skołować ? [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 23:16_________________________________________________dobre rano :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów: Czemu Mirek nie mógł odpalić na spocie ?

Bo nie miał bezpiecznika od ECU :polew: Wsadził na miejsce i wszystkie problemy zniknęły :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów: Czemu Mirek nie mógł odpalić na spocie ?

Bo nie miał bezpiecznika od ECU :polew: Wsadził na miejsce i wszystkie problemy zniknęły :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

W takim razie umieszczam go na 1szym miejscu mojej listy super rezaczy.... jest jeden co rezał bluetooth-a mimo że miał go dawno w samochodzie :decayed: ale bezpiecznik przebija go :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) bo widziałeś że raz odpalał a raz nie. Jak zimny to startował od strzała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw bardzo ladne masz te lampiony z przodu :good:

Zobaczył u mnie na aucie i awarii dostał :kox: też musiał takie mieć... :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 00:50_________________________________________________

Tylko czytają.. na spocie się pojawią jak będzie VAG potrzebny

E ee eee... Ja nie potrzebowałem VAGa a się pojawiłem pod mostem... Na pizzy też, ale Ciebie nie było ani tu ani tu... W grudniu jestem w Polsce jak się w końcu nie poznamy to Ci łeb z kablami urrrrwe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw bardzo ladne masz te lampiony z przodu :good:

Zobaczył u mnie na aucie i awarii dostał :kox: też musiał takie mieć... :wink4:

tak jak mówisz zaśliniłem sie i wysłałem do Gwertego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw bardzo ladne masz te lampiony z przodu :good:

Zobaczył u mnie na aucie i awarii dostał :kox: też musiał takie mieć... :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 00:50_________________________________________________

Tylko czytają.. na spocie się pojawią jak będzie VAG potrzebny

E ee eee... Ja nie potrzebowałem VAGa a się pojawiłem pod mostem... Na pizzy też, ale Ciebie nie było ani tu ani tu... W grudniu jestem w Polsce jak się w końcu nie poznamy to Ci łeb z kablami urrrrwe :kox:

łeee raz byłem chory a drugi raz piłem.... więc jestem usprawiedliwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie VP44 mój AKN ocipiał :shocked: takie oczy miałem jak się przejechałem... A dzisiaj na trasie Polska-Anglia non stop banan na pysku :decayed: nie to auto... Myślałem przed wymianą, że to jedzie, ale po wymianie... TO ZAPIERRRRDALA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...