Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:polew:

ja wytrzymałem 10min pierwszej części i zasnąłem. Do kina na ostatnią się już nie zdecydowałem :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________poszło zamówienie. Zamówiłem 6 kompletów, zapłaciłem 99zł, więc wychodzi po 16,50zł na łebka. Na PW mogę podać numer konta, albo jutro na zlocie gotówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkret gniady :polew: ja też jeszcze z żoną (...) byłem na którejś części... Też usnąłem :wink4:

Ta część była fatalna nawet mojej śię nie podobała.[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 11:01_________________________________________________

na zlocie

To nie zlot tylko spot... :decayed:

Na pocenie za zimno :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj folie czarny mat i może jutro na spota przyjadę z czarnym grilem, taki "shadow line". :naughty:

nie lepiej pomalować!? :wink4:

Gniady, ja zakładałem alarm w 6 autach już (i blokadę skrzyni) u jednego i tego samego gościa. Mogę go polecić, decydowanie, kumpel też już u niego zakładał. Nie wiem, czy Ci dokończy zakładać alarm, który już masz, bo ja zawsze wkładałem nowe, ale dzwoń i próbuj. Możesz się powołać na mnie, bedzie pamiętał, bo byłem u niego wczoraj na krótki przegląd mojego alarmu.

http://www.pkt.pl/s/wroclaw/2558888/autoblok.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wierzyć mi na słowo. Za odcięcie zapłonu z wyłącznikiem dotykowym schowanym np za materiałem boczku lub w fotelu itp (tak żeby wsiadając nie wykonywać dziwnych ruchów) kasuje 100 pln. Robił kila fur odemnie. Moi znajomi u niego zakładali i reklamacji brak. Ja też go miałem z polecenia.

jakie żarówki wchodzą do kierunków bocznych przedliftowych ? 5w ze szklaną oprawką czy z metalową ?

Wpuszczacie na swoje spoty zamiejscowych?? czasem bywam w niedziele we wrocławiu :)

wbijaj nie czaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gniady ja alarm zakładałem u gościa na robotniczej fakt 600 zł kosztował ale jest cztery lata gwarancji

i gościu jest konkretny Dodam na marginesie że robiłem dzisiaj płukanie nagrzewnicy bo lipne ogrzewanie miałem zrobiłem w ten sposób.Węże z nagrzewnicy z ciągłem za pomocą węża o średnicy 20mm wydmuchałęm cały płyn z nagrzewnicy wlałem domestos odczekałem 10 minut i wypłukałem nagrzewnice pod ciśnieniem z kranu to samo wykonujemy w przeciwną rurkę i efekt jest bezcenny :good: może się komuś przyda bo idzie zima :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlałem domestos odczekałem 10 minut i wypłukałem nagrzewnice pod ciśnieniem z kranu efekt jest bezcenny :good:

nie wierze ... :shocked::polew:

na serio wypłukałeś kamień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlałem domestos odczekałem 10 minut i wypłukałem nagrzewnice pod ciśnieniem z kranu efekt jest bezcenny :good:

nie wierze ... :shocked::polew:

na serio wypłukałeś kamień ?

Nie no jak domestos to chyba lepiej na całą noc? Odnosnie alarmu to do Ciebie Kuraku to koniec świata bo ja to musze współgrać z dzieciakami wiec blisko .U siebie podjadę to co Szczurek pisał .Goldik 600 trochę drogo.odnośnie spota dzisiaj wypiera go F1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...