Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeszczące i twarde plastiki w jeepie to już legenda :grin:

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Arek jak coś mam gościa, który ściąga masę Jeepów na części:wink:

Dobrze wiedzieć :wink: pewnie skrzystam nie raz i nie dwa... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla Kolegi w czarnym avancie a4b7 (nie jestem pewien ale rejestr chyba DJA ****) - widziany na autostradce na wlocie do Wawy od Łodzi przy nieczynnych bramkach w sobotę ok 15 :hi:

naklejka na tylnej klapie ecuprojekt:wink:

Witam, tak, to ja byłem :) Dzięki bardzo i też pozdrawiam :) Ładna furmanka :) Nie dogoniłem Was, już wiem dlaczego :P Na Top Gear jechałem :)

Pościg za kradzionym audi na ulicach Zgorzelca. Złodziej uciekał 30 km (FILM) - Gazetawroclawska.pl

taka ładna była :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś tu miał dostęp do hamowni po dobrej cenie ?? :whistling:

Może by tak zhamował swego zobaczyć co tam jeszcze żyje a co się pasie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, moje "coolstory" zaczyna się tak, że jak kupiłem swoją b6 to były założone jako takie wycieraczki w niej, ale wiedziałem że trzeba je już wymienić więc pojeździłem trochę i zawitałem do sklepu. Sklep niedawno otwarty, więc po chwilowym targowaniu urwałem 10 zł i kupiłem za 45 zł wycieraczki jakieś dziwnej firmy nawet nie pamiętam jakiej. Jedna była kompletnie do d*py ale druga się trzymała jeszcze ok więc postanowiłem jedna wymienić a druga będzie jeździła w zapasie. Wymieniłem i pojeździłem z nią może 2 dni, a szwagier mówi że mu się też spier**iła jedna więc mówię mu trzymaj w prezencie chłopie.

Minęły kolejne 2 dni moja nowa wycieraczka zaczęła szwankować (skakała na końcu jakieś ostatnie 10-15 cm i nie zbierała wody), ale nie przejąłem się tym za mocno, aż któregoś dnia znów zaczęło padać teraz to już zauważyłem że jednak mnie to wnerwia. Czekałem na kogoś pod sklepem w samochodzie i pomyślałem, że szybko zajrzę do niej wyciągnę ją może zamienię z tą od pasażera (to chyba to samo) i może coś na to poradzę. Niestety wycieraczka siedziała mocno, szarpnąłem wyleciała mi z rąk i jeb o szybę. Oczywiście szyba zbita.... świetnie (a były wszystkie w oryginale) tak więc ze zbitą szybą i rozje***a wycieraczką pojechałem w trasę. Na drugi dzień szyba poszła już bardzo ładnie więc musiałem zmienić obeznałem się w temacie i na Armii Krajowej wymieniłem za 420 zł na jakąś podróbkę. oczywiście wycieraczka została ta sama. Dowiedziałem się, że szwagier będzie chciał swoją sprzedawać (multitronic) wiec pomyślałem ze mam chwile będę się z nim widział to mi jednak odda moją własność a dostanie tą rozj**ana :D hehehe niestety zanim sie z nim zobaczyłem auto poszło... więc na dzien dzisiejszy przez gównainego producenta i mój pośpiech mam gównianą wycieraczkę i nową szybę :D

Stąd moje pytanie czy ktoś tu we Wrocku ma na zbyciu jakąś wycieraczkę po taniości? Nie chce kupować kompletu Boscha za stówę bo mi potrzebna jedna i wole tą stówę przepić :P Uchwyt mam taki jak na zdjęciu nie jakieś twin aero turbo.

PS. Nie wiem po co ja sie tak rozpisałem ale sie w robocie nudzę :P

DSS_1634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem w tesco po dychu wycieraczki i jeżdżą ze mną już rok czasu :whistling::decayed:

ja tak samo i już w życiu nie kupie drogich wycieraczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ostatnio mnie nie posłuchał... kupił boscha po 35zł/szt. i po miesiącu wy***rdolił do śmieci :thumbdown: już pomijając nie zbieranie wody...to piszczały jak bułgarki w krzokach :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polecam te z Auchan. Kosztują 9.99zł za sztukę a jeździłem z nimi przez 2 lata (dopóki auta nie sprzedałem). Zapewne jeszcze jeżdżą dalej... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też swoje wycieraczki miałęm bosch aero twin czy cuś takiego jeden sezon jedną już wyrzuciłem druga zbiera na odczepnego a dałem za nie po 45 zł za szt w focie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie ale nie wiem ile pojeżdżą bo jeżdżę rowerem-panowie jak energia rozpiera to do mnie na worek bokserski zapraszam do garażu.

Mocno zakotwiczony? Ja swój dwa razy wyrwałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie ale nie wiem ile pojeżdżą bo jeżdżę rowerem-panowie jak energia rozpiera to do mnie na worek bokserski zapraszam do garażu.

Mocno zakotwiczony? Ja swój dwa razy wyrwałem :grin:

dobrze wisi , wczoraj widziałem :) jest kozak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie ale nie wiem ile pojeżdżą bo jeżdżę rowerem-panowie jak energia rozpiera to do mnie na worek bokserski zapraszam do garażu.

Mocno zakotwiczony? Ja swój dwa razy wyrwałem :grin:

Cztery kołki w żelbetonowej płycie udżwig każdego pół tony tylko worek mam teraz brezentowy bo ten z gwardii skórzany na łańcuchach został na starej chacie łojciec go tłucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery kołki w żelbetonowej płycie udżwig każdego pół tony tylko worek mam teraz brezentowy bo ten z gwardii skórzany na łańcuchach został na starej chacie łojciec go tłucze.

Trenowałeś u nich? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie

Banany brałeś czy zwykłe ? Ja teraz wywaliłem banany Valeo i stwierdziłem że ich więcej nie kupię 130 pln/kpl to lekka przesada. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery kołki w żelbetonowej płycie udżwig każdego pół tony tylko worek mam teraz brezentowy bo ten z gwardii skórzany na łańcuchach został na starej chacie łojciec go tłucze.

Trenowałeś u nich? :eusathink:

Nie nie kupiłem lata temu od wuefisty.

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie

Banany brałeś czy zwykłe ? Ja teraz wywaliłem banany Valeo i stwierdziłem że ich więcej nie kupię 130 pln/kpl to lekka przesada. :thumbdown:

Zwykłe boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie

Banany brałeś czy zwykłe ? Ja teraz wywaliłem banany Valeo i stwierdziłem że ich więcej nie kupię 130 pln/kpl to lekka przesada. :thumbdown:

banany na haczyki to jak czyste majtki u bułgarki.... musi być ramię doprofilowane do banana. Ja z bananów przesiadłem się na przegubowe i spokój jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kupiłem lata temu od wuefisty.

Łeee :decayed: Już myślałem, że sparingi na spotach będą :whistling::decayed: hehe

Ale taki stary worek po klubie to bym chętnie dorwał...najlepiej uklepane takie stare :kox: W moim klubie nieposłuszni ubijali worki za karę :grin: ...przejebana sprawa ale jaka forma później :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...