Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy u nas we Wro ktoś odkoduje mi z Vinu Kod lakieru bo niestety brak wlepek nic na nich nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałeś co Ci odpisałem na poprzedniej stronie ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5304-spoty-wroclawskie-niedziela-1700-most-milenijny/page-1546#entry4833532

Edytowane przez szczuraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no nie widziałem sorki :P to trzeba do lakiernika jechać żeby kolor dobrali eh dzieki za pomoc.


Pany ostatnie pytanie czy We Wrocku jest firma która robi całę wydechy przeletowe z kwasówki ? min na 2.5cala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka firma. Dzwoń tu:

Patryk: 530-33-33-38


Dobrą mieszalnię lakierów masz tu:

Dobierają komputerowo
Edytowane przez szczuraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo i pozdrawiam i mam nadziej że pod Milę iedługo zagoszczę :P;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek znasz kogos kto dobrze stroi LPG najlepiej po korektach z szerokopasmówka? Cwiara nie bawi sie juz w takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Paweł z v-gaz na Swojczyckiej?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam nadziej że pod Milę iedługo zagoszczę

Jeżeli masz FB zapraszam do śledzenia strony. Tam zawsze jest aktualne info w razie imprez masowych i innych nieprzewidzianych sytuacji.



Maciek znasz kogos kto dobrze stroi LPG najlepiej po korektach z szerokopasmówka

Wrzucę Ci jutro info. Muszę potwierdzić czy gość jest dalej godny polecenia. W międzyczasie dostałem jakieś krzywe info i nie wiem czy to jednorazowy fuckup czy już po specjaliście. Nie mam zamiaru pchać Cię na minę. Wiesz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tam u was byłem :P ale tak na spokojnie i Daily Car'em :P A teraz typowym sleeperem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi a Ty miałeś różowy nick co się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była niepotrzebna spina i Jarek zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil u niego robił wydech do swojej s4. Może nie za tanio ale za to jako tako. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lpg stroję w Jeszkowicach, AZ auto gaz czy jakoś tak, we Wrocławiu byłem chyba w 12 miejscach i nikt se nie radził, robili tylko kalibrację na postoju i twierdzili, że będzie git i oczywiście nie było, w końcu ktoś kilka lat temu polecił mi ten warsztacik w Jeszkowicach i tylko tam jeżdżę, jest kawałek drogi i to powolnej bo ciasno i duży ruch ale warto, nawet w tą środę byłem bo zmieniałem reduktor i wtryski, godzina roboty zapłaciłem 100 zł i jest pełna moc i spalanie ok, polecam!


nr do gościa 600121292

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie we Wrocławiu można znaleźć jakiś godne polecenia miejsce gdzie mogę sprawdzić swój układ oświetlenia. Mam bixeon i zależy mi na sprawdzeniu staniu przetwornic jak i samych żarników. Druga kwestia to sklep gdzie można bezpiecznie zakupić dobrej jakości palniki bez obawy o podrzucenie jakiejś podróby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdzie można bezpiecznie zakupić dobrej jakości palniki bez obawy o podrzucenie jakiejś podróby.

Auto market rogowska 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak u nic wszystko dostanę :) A nie masz kogoś godnego polecenia kto mógłby zerknąć na cały układ. Mam taki problem, że przez jakiś czas 15-20 min gaśnie mi na chwilę prawy kseon po czym się zapala i tak kilka razy. Sporadycznie dzieje się to z lewym. Po ok 20 min jest juz ok. Nie zaobserwowałem tego gaśnięcia. Właśnie nie wiem czy warto zacząć od samych palników czy od razu zabrać się za szukanie nowych przetwornic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to u siebie wymieniłem żarniki i spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie wymiany żarników - ktoś wie czy można to zrobić za mniej 250zł robocizny? Chodzi o to całe zdejmowanie zderzaka itd..

Swoją drogą - kiedyś się wymieniało żarówkę za 10zl.. Teraz trzeba się umawiać na demontaż połowy auta.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...