Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siema:hi: Już po robocie i wizycie u lekarza.... znowu antybiotyk, zapalenie oskrzeli... lipa na maxa :facepalm:

Miałem Ci napisać ''jak byś się nie żenił to byś nie zachorował'' ale Ci tak nie napisze :grin:

Od razu mi lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie Panowie może jakiegoś dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia lub okolic?

Tatusiowy Citroen odmawia posłuszeństwa.

Tfu... miało być elektronika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego Citroena mam lepszy pomysł. Univer auto. Tam jest rozwiązanie wszystkich problemów Twojego taty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/

To nie ciężka sprawa tylko Citroen C5 , uwielbia problemyvz elektroniką . Prawie jak królowa lawet Laguna II :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego Citroena mam lepszy pomysł. Univer auto. Tam jest rozwiązanie wszystkich problemów Twojego taty :decayed:

A ja jedyny słuszny. Leć do mięsnego, kup trzy kilo smalcu i przesmaruj po dachu. MOŻE psy wpierdolą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Cześć chyba się starzeje wracam z pracy o 23 a o 5 juz nie śpię :facepalm: jeszcze dwa dni i urlopik krotki bo tylko dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax pogonil doinwestowane s4 i szuka mocy :decayed: to chyba bylo pierwszy sedan z body rs4 w tej części kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/

To nie ciężka sprawa tylko Citroen C5 , uwielbia problemyvz elektroniką . Prawie jak królowa lawet Laguna II :decayed:

Przez 8 lat był spokój, samochód całkowicie bez awaryjny, ale niestety sprawy elektroniki to chyba najgorsze (nie wiadomo co się zepsuło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo. Pojawil sie :decayed:

dopiero wytrzeźwiał po niedzieli :grin::grin::grin:

:shock3: od niedzieli już zdążyłem się z 4 razy skuć :grin:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Do zoo ?

:grin: do Bydgoszczy,ale w poniedziałek wracam :naughty:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

kaju pisał żebym przyjechał bo mnie nie pamięta :facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...