Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy tu jakiegoś speca od lamp xenon bixenon ???

uderz do kolegi powyzej Twojego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie


Siema chłopaki

Chłopaki to są w agencji... My jesteśmy młodzi wilcy. :decayed:

Dzwoń do Kozy. On ma wszystko czego ci trzeba. BTW Masz dla mnie lampki ? :naughty:


Mamy tu jakiegoś speca od lamp xenon bixenon ???

Bidzio, Fafnasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Może ktoś polecić jakiegoś sprawdzonego lakiernika we Wro lub okolicach. W piątek wyjeżdzałem z garażu podziemnego i lekko zawadziłem tylnym nadkolem o ścianę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki polecali mi jakiś czas temu:

http://autoperfectwroclaw.pl/

Lakierowałem u nich tylni zderzak - bez zastrzeżeń i cenowo też jakoś tragedii nie było - 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopaki polecali mi jakiś czas temu:

Auto Perfect WrocĹaw

Również polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl taki ktos jak Pela kupowal od krissa chyba bodajze b5 po koksie

mam nawet nr jak cos

dzięki arek ale z tym kolegą już rozmawiałem na ten temat i nie wiem czemu ale mnie zignorował i nie odbiera odemnie tel ani na wiadomości nie odpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapaliła mi się dzisiaj na FISie kontrolka od okładzin hamulcowych. Pytanie czy jeżdzić dalej i sie nie przejmować i profilaktycznie wymienić, ewentualnie sprawdzić czy nie ma zwarcia?. Zakładam, że te czujniki są umieszczone jakoś w połowie klocka aby zapewnić większą sprzedaż ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapaliła mi się dzisiaj na FISie kontrolka od okładzin hamulcowych. Pytanie czy jeżdzić dalej i sie nie przejmować i profilaktycznie wymienić, ewentualnie sprawdzić czy nie ma zwarcia?. Zakładam, że te czujniki są umieszczone jakoś w połowie klocka aby zapewnić większą sprzedaż ale może się mylę.

że co w połowie ? hahahah dawno tu mnie nie było ale wesoło jest. Zima idzie to po co Ci dobre hamulce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij wtyczkę od czujnika przy kole i sprawdź miernikiem czy ma przejście do masy. Jeżeli ma to klocki do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij wtyczkę od czujnika przy kole i sprawdź miernikiem czy ma przejście do masy. Jeżeli ma to klocki do wymiany.

Nie prościej zerknąć na klocek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej będzie musiał zdjąć koło albo wejść do kanału żeby zobaczyc stronę wewnętrzną. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapaliła mi się dzisiaj na FISie kontrolka od okładzin hamulcowych. Pytanie czy jeżdzić dalej i sie nie przejmować i profilaktycznie wymienić, ewentualnie sprawdzić czy nie ma zwarcia?. Zakładam, że te czujniki są umieszczone jakoś w połowie klocka aby zapewnić większą sprzedaż ale może się mylę.

Nie no poważnie? SRSLY!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówisz, czujnik jest tak ustawiony, że przy starciu 1/4 klocków zaczyna piszczeć i żąda wymiany. Złodzieje jedne, tylko by piniądze chcieli!

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach widać, że przedni lewy błotnik jest innego odcieniu. Ogólnie gościu w większości A4 przywozi, kiedyś jakąś autolawetę widziałem na sprzedaż i teraz jeszcze A3 ma. W miarę szybko sprzedaje, bo co jakiś czas przeglądam to nie wiszą długo jego auta. Ale osobiście nie miałem z nim do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawił ją jakoś w czwatek piątek chyba ale od tego czasu cena z 22700 spadła na 20700

To nie wiem, ogólnie ma auta z ceną powyżej średniej moim zdaniem, ale wisiała jedna a4 z AVF za prawie 23000zł przez półtora miesiąca, może dwa i cena była sztywna i widzę, że już jej nie ma. No ale ja tylko mówię o tym co widzę z obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat goscia i jego aut juz byl walkowany w osobnym watku:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/373374-BEX-Wrocław

oraz tutaj w Spotach Millenijnych,musialbys sie cofnac kilkadziesiat stron wstecz.Ogolnie opinie nie sa zbyt pochlebne.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...