Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ok dzięki wielkie chciałem sie tylko cos podpytać chodziło własnie o tego bosha ale ze sie tu nie pokazuje to nic muszę sam tam podejść i sprawdzić warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko na przeglądy jeżdżę ale z podłogi widziałem, że jeść można :P Z jakością usług nie wiem ale jak koledzy twierdzą, że jest OK to znaczy że jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszą mnie takie opinie chyba zacznę się u nich gościć zobaczymy jak będzie miejmy nadzieje ze nie tak jak w większości warsztatów we Wrocławiu sami naciągacze nie wspominając już o jakości usług

Dziękuje i pozdrawiam panowie muszę sie kiedyś na spot wybrać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę Ci jeszcze VagSerwis.

Dziękuję ale niestety tych dwóch kanciarzy omijam z daleka .... Z Konradem jeszcze ujdzie pogadać ale ich usługi to pomsta to nieba a na pytanie jakie części zostały zamontowane odpowiadają "te dobre" i tyle szkoda gadać....

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz namiar na ogarniętego mechaniora od diesla to odezwij się na PW.

Dziękuje zaraz napisze, ale wiesz to nie chodzi już nawet ze diesel ale ogólnie o różne podzespoły auta takie jak np poduszki silnika w vagservis dałem sie namówić na zamienniki firmy X i do tej pory jeżdżę z błedem poduszki i panowie z vagu mówią ,ze wszystko jest ok..... Tak się nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas rozkodowuje mi się kluczyk. Nie mogę otworzyć wtedy auta z pilota. Dopiero po przekręceniu stacyjki na zapłon wszystkie zamki puszczają, kluczyk się koduje i działa x czasu normalnie. Bateria wymieniana. Kluczyk pada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś rozrząd w Vagserwis w b6 1.9? Ile biorą? jestem świeżo po zakupie auta i mam parę rzeczy do zrobienia, chciałbym zrobić dobrze ale jeśli nie trzeba to nieprzepłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś rozrząd w Vagserwis w b6 1.9? Ile biorą? jestem świeżo po zakupie auta i mam parę rzeczy do zrobienia, chciałbym zrobić dobrze ale jeśli nie trzeba to nieprzepłacać

Ja. 1150 z gratami INA.

Polecę Ci jeszcze VagSerwis.

Dziękuję ale niestety tych dwóch kanciarzy omijam z daleka .... Z Konradem jeszcze ujdzie pogadać ale ich usługi to pomsta to nieba a na pytanie jakie części zostały zamontowane odpowiadają "te dobre" i tyle szkoda gadać....

Dziwne jest to, co piszesz. Nigdy nie miałem problemu. Zawsze miałem foty, co i jak. Części też wiedziałem jakie i jak coś było nie tak po wymianie klocków, to od razu dzień później usunęli błąd hamulców za darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś rozrząd w Vagserwis w b6 1.9? Ile biorą? jestem świeżo po zakupie auta i mam parę rzeczy do zrobienia, chciałbym zrobić dobrze ale jeśli nie trzeba to nieprzepłacać

Ja. 1150 z gratami INA.

Polecę Ci jeszcze VagSerwis.

Dziękuję ale niestety tych dwóch kanciarzy omijam z daleka .... Z Konradem jeszcze ujdzie pogadać ale ich usługi to pomsta to nieba a na pytanie jakie części zostały zamontowane odpowiadają "te dobre" i tyle szkoda gadać....

Dziwne jest to, co piszesz. Nigdy nie miałem problemu. Zawsze miałem foty, co i jak. Części też wiedziałem jakie i jak coś było nie tak po wymianie klocków, to od razu dzień później usunęli błąd hamulców za darmo.

No nie okłamuje cię mówię jak było niestety tez długo u nich się gościłem ale już nigdy tam nie pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przyciemniał szyby w aucie ale docelowo chciałbym też wymienić obwódki szyb z czarnych na chrom wiec najlepiej wymienić to razem, pytanie czy znacie albo czy jest jakiś warsztat który podjąłby się wymiany tych listw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek wczoraj filip też kupił w Rzeszowie pięknego sline tylko że w 2.5 tdi ale wszystko porobione sline zew plus wewnetrzny z webasto i grzane tylne siedzenia dziś godzinkę z nim rozmawiałęm przez tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...