Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście w stanie polecić jakiś zakład blacharsko lakierniczy we Wrocławiu lub najlbiższych okolicach?

Wolałbym nie jechać zupełnie w ciemno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Też jestem zainteresowany, na wiosnę potrzebowałbym lekko błotniki poprawić a na partacza łatwo trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Siechnicy jest magik, ale na wiosnę dopiero będzie miał komorę lakierniczą, bo zmieniał siedzibę. Chociaż i bez komory sobie za***iście radzi.
Świerczewskiego 19.

Ewentualnie możecie podjechać do salonu Mitsubishi - ASV Lider na Obrońców Poczty Gdańskiej we Wro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Siechnicy jest magik, ale na wiosnę dopiero będzie miał komorę lakierniczą, bo zmieniał siedzibę. Chociaż i bez komory sobie za***iście radzi.

Świerczewskiego 19.

Ewentualnie możecie podjechać do salonu Mitsubishi - ASV Lider na Obrońców Poczty Gdańskiej we Wro. :)

Masz jakiś namiar na tego kolesie? Po samym adresie google milczy.

Dlaczego akurat Mitsubishi a nie inne ASO? Masz jakieś doświadczenia, pozytywne opinie?

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Siechnicy jest magik, ale na wiosnę dopiero będzie miał komorę lakierniczą, bo zmieniał siedzibę. Chociaż i bez komory sobie za***iście radzi.

Świerczewskiego 19.

Ewentualnie możecie podjechać do salonu Mitsubishi - ASV Lider na Obrońców Poczty Gdańskiej we Wro. :)

Masz jakiś namiar na tego kolesie? Po samym adresie google milczy.

Dlaczego akurat Mitsubishi a nie inne ASO? Masz jakieś doświadczenia, pozytywne opinie?

Z góry dzieki.

W Mitsubishi akurat pracuje mój kolega i widziałem jak tam robią blacharkę i malowanie. Dlatego poleciłem. Wcześniej miałem Galanta i robiłem tam auto. :)

A co do Siechnicy to nie mam akurat przy sobie na tym telefonie, później jak bd w domu to mogę podesłać. Ale wystarczy tam podjechać. Zobaczysz tam wielką hale, niedawno wybudowana, na początku masz mechanikę, później blacharka i lakiernia. Na google maps widać tam tylko jakieś krzaki. :D

Gościu ogólnie zdolny. Nie jedną nową bmkę robił tak, że nie było śladu. W tej chwili jest troszeczkę ciężej z tak wysoką jakością, bo na wiosnę dopiero bd miał komorę.

A co do Mitsubishi to nieraz podczas jazd próbnych uszkadzali auta i robili tak, że nie było śladu, żeby sprzedać dalej. :D

Edytowane przez ppatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w obydwu polecanych miejscach. W ASV Lider wrażenia raczej negatywne. Średnio przyjemna usługa i dobre 80% wyższa wstępna wycena niż Siechnicy. Generalnie pierwszym pytaniem mi zadanym było na jakiego ubezpieczyciela będzie robiona szkoda. Gdy powiedziałem, że sam pokrywam koszty naprawy, odnioslem wrażenie, że całe zainteresowanie moją osobą jako klientem wyparowało.

W Siechnicy panowie rzetelniej przyjżeli się autku i zasugerowali, które elementy trzeba wymienić, a które będą w stanie zrobić. Chyba u nich po nowym roku dokonam naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w obydwu polecanych miejscach. W ASV Lider wrażenia raczej negatywne. Średnio przyjemna usługa i dobre 80% wyższa wstępna wycena niż Siechnicy. Generalnie pierwszym pytaniem mi zadanym było na jakiego ubezpieczyciela będzie robiona szkoda. Gdy powiedziałem, że sam pokrywam koszty naprawy, odnioslem wrażenie, że całe zainteresowanie moją osobą jako klientem wyparowało.

W Siechnicy panowie rzetelniej przyjżeli się autku i zasugerowali, które elementy trzeba wymienić, a które będą w stanie zrobić. Chyba u nich po nowym roku dokonam naprawy.

Może dlatego, że przyszedłeś "z ulicy" w ASV tak Cię potraktowali. I cenowo i interpersonalnie, ale fakt jest tam taki grubszy, z którym pewnie rozmawiałeś i to on na Tobie wywarł takie wrażenie. Reszta ekipy jest normalna. :D

Co do Siechnicy bdb wybór. Podejdź sobie obejrzyj jak wyglądają auta zrobione bez komory i jak Ci odpowiada to super. Jak nie to poczekaj do kwietnia - wtedy bd miał lub skorzystaj z innych usług. Ostatnio mi robił A4 B7, które kumpel dał mi do naprawy. Uszkodzeniem było zahaczenie o słupek na parkingu. Tylne drzwi i nadkole było wgniecione. Zrobione bez śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko robię we FleshCar na Pięknej we Wrocku.

Niestety ja kupiłem auto, które przytuliło się do barierki na autostradzie i raczej nie jest to powierzchowna naprawda. Drzwi przednie i tylnie do wymiany, tylni blotnik do wyciagniecia. Wszystko do lakierowania. Z tego co piszą na swojej stronie to raczej specjalizują się w drobnych otarciach i wgniotkach. Ale podjadę do nich dziś bądź jutro i posłucham jeszcze jednej opinii.

Tak w ASV ten grubszy mnie "obsługiwał" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wszystko. Mój ziomek jest tam blacharzem i lakiernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wszystko. Mój ziomek jest tam blacharzem i lakiernikiem.

Dobrze wiedzieć. Chętnie podjade po zimie bo to obok moich blokow i jak dobrze robią i jakos nie super drogo to też cos tam bym porobil

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wszystko. Mój ziomek jest tam blacharzem i lakiernikiem.

Znasz ceny za malowanie elementu razem z cieniowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inne ceny, ale ogólnie biorą chyba 400 za element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChargerGT

Ile Ci w siechnicy powiedział za zrobienie? Ile i jakie elementy masz do malowania i do klepania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dobrze i w miarę tanio wymienie termostat?

German Ci to na pewno ogarnie na Swojczyckiej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piecowo ktoś we Wrocławiu przyciemnia szyby ? Mam przyciemnione folią, ale jakoś średnio to wygląda jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...