Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ze 2 razy oddawałem tam auto do naprawy i wymiany podzespołów i ogólnie tanio nie jest, co prawda termostatu nie wymieniałem a tylko sam płyn chłodzący ale nie pamiętam ile to kosztowało chyba 100 zł ale musiałbym na fakturę zerknąć a mam w aucie ale dla przykładu cena regeneracji turbiny 1100 brutto + 300 montaż demontaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

A piecowo ktoś we Wrocławiu przyciemnia szyby ? Mam przyciemnione folią, ale jakoś średnio to wygląda jak dla mnie

Przednich bocznych nie rób. Ja na jesień i zimę musiałem wymieniać szyby na jasne bo piecuchy dawały taki refleks do wewnątrz że w deszczu nic nie widziałem. Potem zmieniałem na folię i było już git.

Jesteście w stanie polecić jakiś zakład blacharsko lakierniczy we Wrocławiu lub najlbiższych okolicach?

Wolałbym nie jechać zupełnie w ciemno :(

http://www.autoperfectwroclaw.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja w okresie letnim ogarniam co niektórym autka a 300 zł za wymianę turbo to spora cena dlatego zastanawiam się dlaczego tak ciągle nitro chwalisz ten vag serwis skoro kasuja jak za zboże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldi ja ogolnie zastanawiam sie dlaczego za odkrecenie i przykrecenie kilku srubek od turbo placi sie 300zl... okej zapiekaja sie ale jak i kazde sruby w nasto letnim aucie wiec?

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zapiekaja sie ale jak i kazde sruby w nasto letnim aucie wiec?

Więc wrzuciłem auto brata do Goldiego żeby to on się z tym pierd... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAGSerwis bierze mniej za wymianę klocków na FV niż niektórzy za to samo na partyzancie pod domem gwoli ścisłości.

Polecam, bo są dobrzy i nigdy mnie nie zawiedli. Jak kogoś nie stać, nie chce gwarancji, niech idzie gdzieś indziej.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro jak ja ci powiedziałem za wymianę klocków 40 zł od strony za tył to vag serwis bierze mniej proszę cię nie osłabiaj mnie ale nie chcę się kłócić bo to nie o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piecowo ktoś we Wrocławiu przyciemnia szyby ? Mam przyciemnione folią, ale jakoś średnio to wygląda jak dla mnie

Przednich bocznych nie rób. Ja na jesień i zimę musiałem wymieniać szyby na jasne bo piecuchy dawały taki refleks do wewnątrz że w deszczu nic nie widziałem. Potem zmieniałem na folię i było już git.

Jesteście w stanie polecić jakiś zakład blacharsko lakierniczy we Wrocławiu lub najlbiższych okolicach?

Wolałbym nie jechać zupełnie w ciemno :(

http://www.autoperfectwroclaw.pl/

Szczurek ja chcę tylko tył, przodu nigdy w życiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek w krotoszynie mam gościa co ładnie okleja z 7 szyb w passacie coś koło 350zl zapłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oklejone i średnio jak dla mnie w b7 miałem ori ciemne i całkiem inaczej to wyglądało dlatego chcę zrobić na nowo, piecowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś tylko potem nie płakał że ciężko domyć od wewnątrz i że tłuste plamy wychodzą. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mają wychodzić tłuste plamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby trochę rozładować negatywną atmosferę, DUŻO UŚMIECHU I RADOŚCI W NOWYM ROKU :P i żeby wasze dzieci nie chorowały :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czemu mają wychodzić tłuste plamy?

Od tych ton plaka który przelewa się przez twoje wnętrze :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które ASO grupy VW jest we Wrocławiu najbardziej polecane? Potrzebuje kilka rzeczy do Audi - zestaw uszczelnień do EGRa, płyn do wspomagania, podejrzewam że w każdym to mają, w którym najtaniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które ASO grupy VW jest we Wrocławiu najbardziej polecane? Potrzebuje kilka rzeczy do Audi - zestaw uszczelnień do EGRa, płyn do wspomagania, podejrzewam że w każdym to mają, w którym najtaniej?

Zwykle w skodzie wychodziło najtaniej ale ostatnio bez vinu nie chcieli mi zamówić. Nie wiem czy to była jednorazowa akcja czy po prostu audi ich przycisnęło bo u nich ta część była droższa o 40 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...