Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Panowie (i Panie jesli są) mam pytanie? Czy byłby ktoś chętny na zdjęcia "rig shot" swojego wozu? Jakis czas temu zacząłem się tym interesować i wreszcie udało mi się skompletować wymagany do tego celu sprzęt. Pierwsze próby wyglądały tak:

https://lh5.googleusercontent.com/-XzDiSVpSH8w/ThIrrhn867I/AAAAAAAABPQ/0NR0nIsIwMo/s1024/IMG_6069.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-f54NSdutjHc/ThIq890P0uI/AAAAAAAABPE/JxF3tbcnvaQ/s1024/IMG_6088.jpg

Zdjęcia nie wyszły jakoś szałowo ostro bo okazało się, że statyw jest zbyt wiotki przez co trudno było wyeliminować drgania ale właśnie zamówiłem elementy, które pozwolą go usztywnić. Również obiektyw był trochę zabrudzony czego w trakcie sesji nie zauważyłem i stad ślady widoczne na zdjęciach. Ale cóż człowiek uczy się na błędach i następnym razem będzie lepiej. Szukam więc teraz chętnych, którzy również chcieliby zobaczyć swoje auto z tej perspektywy. Co Wy na to? Ktoś chętny?

Ja się piszę na to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam dzisiaj bedzie....ja mam banie jeszcze i nie weim jak będę się czul o 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie (i Panie jesli są) mam pytanie? Czy byłby ktoś chętny na zdjęcia "rig shot" swojego wozu? Jakis czas temu zacząłem się tym interesować i wreszcie udało mi się skompletować wymagany do tego celu sprzęt. Pierwsze próby wyglądały tak:

https://lh5.googleusercontent.com/-XzDiSVpSH8w/ThIrrhn867I/AAAAAAAABPQ/0NR0nIsIwMo/s1024/IMG_6069.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-f54NSdutjHc/ThIq890P0uI/AAAAAAAABPE/JxF3tbcnvaQ/s1024/IMG_6088.jpg

Zdjęcia nie wyszły jakoś szałowo ostro bo okazało się, że statyw jest zbyt wiotki przez co trudno było wyeliminować drgania ale właśnie zamówiłem elementy, które pozwolą go usztywnić. Również obiektyw był trochę zabrudzony czego w trakcie sesji nie zauważyłem i stad ślady widoczne na zdjęciach. Ale cóż człowiek uczy się na błędach i następnym razem będzie lepiej. Szukam więc teraz chętnych, którzy również chcieliby zobaczyć swoje auto z tej perspektywy. Co Wy na to? Ktoś chętny?

Ja się piszę na to :naughty:

Najpierw trzeba wiedzieć jak dużą taczkę pieniędzy szykować :naughty:

ja będę na spocie jak tylko urwę się z komunii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:i zaś nocne zmiany od dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie (i Panie jesli są) mam pytanie? Czy byłby ktoś chętny na zdjęcia "rig shot" swojego wozu? Jakis czas temu zacząłem się tym interesować i wreszcie udało mi się skompletować wymagany do tego celu sprzęt. Pierwsze próby wyglądały tak:

https://lh5.googleusercontent.com/-XzDiSVpSH8w/ThIrrhn867I/AAAAAAAABPQ/0NR0nIsIwMo/s1024/IMG_6069.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-f54NSdutjHc/ThIq890P0uI/AAAAAAAABPE/JxF3tbcnvaQ/s1024/IMG_6088.jpg

Zdjęcia nie wyszły jakoś szałowo ostro bo okazało się, że statyw jest zbyt wiotki przez co trudno było wyeliminować drgania ale właśnie zamówiłem elementy, które pozwolą go usztywnić. Również obiektyw był trochę zabrudzony czego w trakcie sesji nie zauważyłem i stad ślady widoczne na zdjęciach. Ale cóż człowiek uczy się na błędach i następnym razem będzie lepiej. Szukam więc teraz chętnych, którzy również chcieliby zobaczyć swoje auto z tej perspektywy. Co Wy na to? Ktoś chętny?

Ja się piszę na to :naughty:

Najpierw trzeba wiedzieć jak dużą taczkę pieniędzy szykować :naughty:

ja będę na spocie jak tylko urwę się z komunii.

Co do kosztów to całej teczki szykować na tą chwilę nie trzeba :) Z tego co się orientowałem to tego typu fotki kosztują po kilka stówek za sesję (ok 3-5 zdjęć) ale w związku z tym, że:

-dopiero zaczynam zagłębiać się w ten temat

-propozycja jest ważna dla forumowiczów a4-klub.pl do, którego również należę

-mam blisko do Wrocławia

to na tą chwilę taka usługa kosztuje "co łaska na flaszkę" jak to mówi mój dziadek :)

Za friko niestety ale zrobić tego nie mogę bo dojechać gdzieś trzeba a paliwo kosztuje i obróbka każdego zdjęcia zajmuje min. godzinę czasu tak więc muszę przynajmniej nie być stratnym.

Zapomniałem o jeszcze jednej fotce z zestawu do tych, które podałem powyżej.

https://lh3.googleusercontent.com/--Li4rJKbehM/ThIq9XaXYMI/AAAAAAAABPI/LovWS1cNPtU/s1024/IMG_6085.jpg

Nie miałem nakręconego polara dlatego nie widać kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobi zyjesz? cos jutro ten tego:drinks: bo bede od jutra do niedzieli in wroc :decayed:

No kurka,trzeba było dzwonić. Byłem w piątek i sobotę na pasażu... :banan::banan:

Ktoś dziś będzie pod mostem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allcon czy to ty przypadkiem nie robiłeś Ziajce fot M3 na rakietowej ze mną w środku? Jeżeli tak to jak duża ma być ta flaszka :naughty:

Ja niestety na spot się dzisiaj z komunii nie wyrobiłem :facepalm: Hornet właśnie mnie odwiózł do domu. Zagrzałem delikatnie berecik i walę w kimę bo jutro o 4:20 pobudka :thumbdown:

Arku jest opcja konserwacji polerowanych rantów sonaxem. Będę testował w tym tygodniu jeżeli się uda to koszt wyjdzie ok 40 pln za 4 fele + własna robota.

Jarku udało się z tą TT dojść do porozumienia finalnie czy jeszcze coś wyszło ? Jeżeli w 100% to to co mówiłem to ogarniaj dobrego elektryka który nie zedrze. Zadowolona rodzina to połowa sukcesu. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku jest opcja konserwacji polerowanych rantów sonaxem. Będę testował w tym tygodniu jeżeli się uda to koszt wyjdzie ok 40 pln za 4 fele + własna robota.

:hi:

Jak już ogarniesz to szybko mów co i jak :decayed:

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Dzisiaj wychodzę przed 6 do roboty i co ja pacze...na środku drogi stoi tir, a przyczepa w rowie. Tylko co on robił na takiej wąskiej polnej dróżce :shock3: tym bardziej, że nie ma tam żadnej firmy/magazynu itp. Chyba chłop pobłądził.

c28a317b20e8f0d5m.jpg

59244d4d4404c9c4m.jpg

df922ee1131010f5m.jpg

Njalepsze jest to, że stał tak do 11 cały czas odpalony...myślałem, że kierowca może czekając na pomoc się kimnął... a on dobpiero z dźwigiem przyjechał... kilka godzin auto stało odpalone, a drzwi tylko przymnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...