Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

No nie poszło chłopu... Zdarza się, krótko jeździłem po kraju, ale trochę się takich asów naoglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pani w nawigacji powiedziała skręć w prawo i skręcił :grin: Widać po torze jazdy że się nie "naddał" na zakręcie jakby zwykłą osobówką jechał.

Nelson ogarniałeś coś w związku z moją firmą ? Czasu coraz mniej. Jeżeli tylko przygotujesz ofertę na tych warunkach które Ci podałem to wchodzisz praktycznie od ręki na rok. A 120 ton (minimum) miesięcznie to nie tak mało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w nawigacji powiedziała skręć w prawo i skręcił :grin: Widać po torze jazdy że się nie "naddał" na zakręcie jakby zwykłą osobówką jechał.

Nelson ogarniałeś coś w związku z moją firmą ? Czasu coraz mniej. Jeżeli tylko przygotujesz ofertę na tych warunkach które Ci podałem to wchodzisz praktycznie od ręki na rok. A 120 ton (minimum) miesięcznie to nie tak mało. :wink:

czyżbyś potrzebował złomu do firmy ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wywóz z firmy :wink:

Daj mi info na pw ile tego jest iw jakiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku audi TT nie udało sie ogarnąć byłem dziś i niestety przeczyściłem kostkę od immobilajzera na podmianę miałem kostkę stacyjki i lipa auto odpala i gaśnie a przy tym wariuje podświetlenie zegarów takze bez fachowca co trochę lepiej sie zna sie nie obędzie wygląda mi to na licznik oczywiscie z vagiem sie nie połączyłem przy blokadzie immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wywóz z firmy :wink:

Daj mi info na pw ile tego jest iw jakiej cenie.

Niestety wyżej d*py nie podskoczysz, nawet ja nie mogę za bardzo podskoczyć. Ponadto sztywna cena, przez cały rok w tych czasach jest czymś niemożliwym. A złom po Euro poleci na pysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na złom to bym oddał tą 80'tkę cabrio którą oglądałem w niedziele :facepalm: Dobrze chociaż, że blisko było...:whistling:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Macie jakieś doświadczenia z silnikiem 2.8/2.9 vr6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mialbym prosbe do kogos z was z okolic wroclawia mianowicie jestem z płocka szukam samochodu do kupna i natrafilem na ta audice http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-tip-tronik-rude-skory-C24246296.html i mialbym prosbe zeby ktos byl tak uprzejmy i podlecial zobaczec te autko czy warto jekas te kilkaset km z góry dziekuje

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

i jeszcze te autko jest w okolicach http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-3-0-tdi-okazja-C23871859.html

a moze ktos zna te autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allcon czy to ty przypadkiem nie robiłeś Ziajce fot M3 na rakietowej ze mną w środku? Jeżeli tak to jak duża ma być ta flaszka :naughty:

Tak to ja robiłem :) Zamówiłem sobie zdalny wyzwalacz do aparatu żeby nie musieć gibać z wężykiem. Jak dostane go przed weekendem to na sobotę planuje wyjazd w plener na poszukiwanie miejscówki z nadzieją, że uda mi się cyknąc coś nowego :) Jak znajde czas to może wreszcie podjade do Was pod most w niedziele poznać sie osobiście. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie my się znamy. Podjedź poznasz resztę chłopaków. :wink:

Macie jakieś doświadczenia z silnikiem 2.8/2.9 vr6?

mam delikatne: Paliwożerne cholerstwo. Lubi gaz. Części jak na vw nieco droższe od 1.8 16V a plus tego silnika taki że są gotowe kity łącznie z ECU żeby to uturbić :naughty:

Ponadto sztywna cena, przez cały rok w tych czasach jest czymś niemożliwym.

z tego co pamiętam cena miała być zależna od jakiegoś wskaźnika podawałem Ci przez telefon.

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Hornet jak przelatujesz koło mojej chaty to chociaż odmachaj i nie spinaj sie tak za fajerą :naughty: Następnym razem psijebie ci w bok i bedziesz już musiał drzwi wymienić. Tam są skrzyżowania równorzędne :kox:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Hornet jak przelatujesz koło mojej chaty to chociaż odmachaj i nie spinaj sie tak za fajerą :naughty: Następnym razem psijebie ci w bok i bedziesz już musiał drzwi wymienić. Tam są skrzyżowania równorzędne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet jak przelatujesz koło mojej chaty to chociaż odmachaj i nie spinaj sie tak za fajerą :naughty: Następnym razem psijebie ci w bok i bedziesz już musiał drzwi wymienić. Tam są skrzyżowania równorzędne :kox:

o której ?? jakoś przed 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

Ukradli dzisiaj w nocy A4 B7 avant mojemu sąsiadowi, a obok moja padaka stała i jej nie buchenli :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

Ukradli dzisiaj w nocy A4 B7 avant mojemu sąsiadowi, a obok moja padaka stała i jej nie buchenli :polew::polew:

Jeszcze dwa lata temu buchnęliby Tobie a jego nie.. części Panie części potrzebne.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

Ukradli dzisiaj w nocy A4 B7 avant mojemu sąsiadowi, a obok moja padaka stała i jej nie buchenli :polew::polew:

Jeszcze dwa lata temu buchnęliby Tobie a jego nie.. części Panie części potrzebne.:decayed:

To juz wiemy kto dał zlecenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której ?? jakoś przed 18?

tak o 17:40 bo wylatywałem do serwisu

pytanie za 100 punktów co znajduje się za lusterkiem bo jak teraz widzę telefon robi zdjęcia z opóźnieniem :polew:

a9e0c82e8e8ddbabm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której ?? jakoś przed 18?

tak o 17:40 bo wylatywałem do serwisu

pytanie za 100 punktów co znajduje się za lusterkiem bo jak teraz widzę telefon robi zdjęcia z opóźnieniem :polew:

http://images35.fotosik.pl/1389/a9e0c82e8e8ddbabm.jpg

mini traktorek kosiarka? :eusathink::decayed:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Killer :evil:

http://otomoto.pl/opel-corsa-2-0-turbo-250-km-C24007940.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...