Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:bry kurde w końcu po miesiącu odbieram swój telefon od naprawy co za partacze siadł mikrofon oddałem do serwisu na gwarancji telefon przyszedł po tygodniu to ja zadowolony że tak szybko naprawili włączam a dalej mikrofon nie działa i zaś z spowrotem do orange napisali że wymienili mikrofon a h*j... zrobili normalnie brak słów i jeszcze mnie wkurza coraz częstsze telefony na promocje i inne gówna na siłe chcą coś wciskać ludziom przestane chyba odbierać telefony od osób które nie mam w kontaktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mieście lód na drodze... podobno stłuczka na stłuczce :decayed: ja mam auto zamarznięte i czapę śniegu na nim... jadę na zakupy to zobaczę co i jak... może jakieś ślizganie jak da radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zjechałem mam dobrą zimówkę i na przyczepność nie narzekam. Będę miał na dniach trochę fantów. Zanim wrzucę w giełde napisze co i jak może się komuś coś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze na długą.. mijałem 3 lawety. Dwie ściągały BMW i coś.. a 3 była na wysokości tesco.. gość poszedł prosto na skrzyżowaniu ale tylko lampy pobite widziałem... ogólnie to już lipa bo jeżdżą paciuloki i sypią solą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław to jest bajka bo ty po wioskach nie jezdzisz :naughty: polecam wypad za miasto na słabo uczęszczane drogi. Tam jest dopiero szał :whistling:

robię jeszcze jedno piwko i lece spac

organizujemy sie jakoś w niedzielę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry kurde w końcu po miesiącu odbieram swój telefon od naprawy co za partacze siadł mikrofon oddałem do serwisu na gwarancji telefon przyszedł po tygodniu to ja zadowolony że tak szybko naprawili włączam a dalej mikrofon nie działa i zaś z spowrotem do orange napisali że wymienili mikrofon a h*j... zrobili normalnie brak słów i jeszcze mnie wkurza coraz częstsze telefony na promocje i inne gówna na siłe chcą coś wciskać ludziom przestane chyba odbierać telefony od osób które nie mam w kontaktach

hej polecam Ci oddawac telefon nie na gwarancji tylko na renkojme jak jeszcze masz jak dobrze pamietam rekojmia dziala przez rok czasu wtedy maja 2tygodnie na naprawe jak nie to nowy Ci muszą dać. Ja tak robie od kiedy nokie trzymali miesiac w naprawie i po telefonie co jest ze nie ma jeszcze telefonu odpowiedzieli ze oddalem na gwarancji wiec trzymac sie mam zasad gwarancji a tam jest napisane ze maja nieograniczony czas na usuniecie awarii i zebym sie nie czepiał... dopiero po telefonie do nokia warszawa telefon dostalem nowy na drugi dzien. Jak wtedy wojowalem z ochrona konsumenta itp to mi wlasnie powiedzieli zebym nie oddawal na gwarancji tylko korzytsal z rekojmi :)

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

W drodze na długą.. mijałem 3 lawety. Dwie ściągały BMW i coś.. a 3 była na wysokości tesco.. gość poszedł prosto na skrzyżowaniu ale tylko lampy pobite widziałem... ogólnie to już lipa bo jeżdżą paciuloki i sypią solą :kwasny:

Ja mam BMW i mieszkam za wroclawiem droga oblodzona pieknie :D i odpukac jeszcze nie mialem prostowanych blach ;) za miastem dopiero sie zaczyna zabawa systemy OFF i latasz :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje zrobić logi dynamiczne w pasku b5fl 1.8t... ktoś jest w stanie mi pomóc?

Oczywiście wpadam z czteropakiem :decayed:

Przyjedź na spota.. szczur weźmie kabel ja siądę za fajerę i w parę minut zrobi się logi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz do mnie kiedyś wieczorem mam dobry kawałek prostej to pykniemy logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg !!!!! muszę gdzieś na szybko koła z przodu na tył rzucić ... kto ma garage bo nie chce mi się do rynku do podziemnego jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił Krystian, że na maślicach jest latanie ale ja już ryja zmoczyłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tez ma byc snieg takze spot bedzie na sankach :D

może być ale późniejszym wieczorem zadzwoń koło 19:00 jak Cie nie bedzie na spocie to sie dogadamy

dzwonił Krystian, że na maślicach jest latanie ale ja już ryja zmoczyłem

latanie dzisiaj było wszędzie. Na magnolię wypuścili piaskarkę chamy :thumbdown: ale i tak widziałem e-36 kasującą krawężnik :facepalm::grin:

tak jak pisałem dojechały do mnie manele we wtorek lądują w giełdzie jak ktoś chce to zabierać w pakiecie taniej. :naughty:

audi A6C6 avant:

lampy tył (nie ledy) 4szt prawa albo lewa z kalpy ubita lekko - 350 pln

relingi chrom 150 pln kpl do małej polerki

audi Q7 8L:

silniczki elektryczne klapy tylnej 400 pln 2 szt (mega okazja bo nie mam jak ich sprawdzić)

dodatkowo panel podsufitki ale jeszcze nie rozkodowałem z czego ( albo a6c6 albo Q7) i airbag pasażera też nie rozkodowany. Jakby co będę pisał. Gdyby ktoś miał czas i chciałby sobie dobrze przyciąć zrobię promocję na całość bo następne manele już do mnie jadą a w interesie musi się coś ruszyć :naughty:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

zapomniałem w poniedziałęk dojedzie do mnie dyfer z S3 w budzie Hornetowej ale jeszcze nie wiem ile to cenić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...