Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

nic, poprostu szkoda mi bo wczoraj myłem auto.

ale Ty mózg jesteś... kto myje auto na mróz :facepalm: a później uszczelki szlak trafia i inne rzeczy :facepalm: Najlepiej postaw go na dywanie i niech czeka do wiosny :polew:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

i co chętnych brak... nikt nic nie napisze... ?? Dopiero jak się coś komuś zje..ie to będzie biadolił ?? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelek szlag nie trafia, bo auto w garazu stoi. Po za tym był cały w soli po jeździe wroc - zakopane - wroc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wychodzę i jadę jeszcze po tą zachlaną mordę z wesołego autobusu :grin:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Uszczelek szlag nie trafia, bo auto w garazu stoi. Po za tym był cały w soli po jeździe wroc - zakopane - wroc.

:facepalm: Jaką masz temp w garażu..... nawet jak jest + to nie jest na tyle wysoka żeby woda odparowała.. dalej nie będę pisał.... Najlepszym zabezpieczeniem przed solą drogową jest warstwa brudu na aucie... teraz masz czysty lakier i też wyjedziesz na sól..... i znowu zamarznie ale już na czystym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się znowu umyję, nie widzę problemu, warstwy brudu to na pewno mieć nie będę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechaliśmy do domu... ludzi w ciul dzisiaj było.. i dwa radiowozy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Emil chwytaj zabawke do siebie http://a4-klub.pl/sprzedam-22/air-ride-pneumatyka-a6-passat-superb-262848/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet co robisz? Dzwoń do mnie, albo odbieraj telefony z innych numerów, ja zaraz lecę do Spartana, to można się gdzieś ustawić jak są warunki we Wro, a podejrzewam, że są, wczoraj przed Legnickim polem stałem 5h, dwa batony się przytuliły, jeden stanął w poprzek, drugi plecami i mordą się przykleił do rowu :facepalm: także podejrzewam, że nayebao :kox: u mnie w hui :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zabieram się za sprzątanie chaty z młoda, później cisnę do tesco a potem na siatkę zobaczyć jak przeciwnik gra... za tydzień zaczynam turniej otwartych mistrzostw Wrocławia. Wieczorem może coś się polata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już kilka osób na wieczór... jak ktoś chętny to wieczorem jest jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zabieram się za sprzątanie chaty z młoda, później cisnę do tesco a potem na siatkę zobaczyć jak przeciwnik gra... za tydzień zaczynam turniej otwartych mistrzostw Wrocławia. Wieczorem może coś się polata.

Co wy tam w tą siatkę gracie? Kiedy, jak, gdzie? Co to za liga? Ja się dopiero zbieram po chorobie, ale grałem w drugiej lidze jak atakujący, może macie jakieś miejsce? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zabieram się za sprzątanie chaty z młoda, później cisnę do tesco a potem na siatkę zobaczyć jak przeciwnik gra... za tydzień zaczynam turniej otwartych mistrzostw Wrocławia. Wieczorem może coś się polata.

Co wy tam w tą siatkę gracie? Kiedy, jak, gdzie? Co to za liga? Ja się dopiero zbieram po chorobie, ale grałem w drugiej lidze jak atakujący, może macie jakieś miejsce? :naughty:

To liga amatorska... ja kiedyś na studiach grałem w AZS SGH ale to było kilkadziesiąt kilogramów temu :polew: jak ważyłem max 70kg a nie teraz 96. Miałem kaloryfer a nie jak teraz bojler :polew: Co do miejsca to już nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... nie było by chętnego na moje alu? :eusathink:

Wolałbym opchnąć na miejscu, nie chce mi się bawić w wysyłkę :whistling:

Te ze szpachlą :grin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry właśnie wróciłem z wielkiej lipy za obornikami śląskimi tam to jest zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie masz pokaz pochwal sie

No przecież widziałeś jak jeszcze na spocie byłem...gdzieś w tamtą wiosnę :whistling::decayed: Te co w sygnaturce :wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

:hi:bry właśnie wróciłem z wielkiej lipy za obornikami śląskimi tam to jest zima

Mam tam rodzinę :decayed: zadupie jak .uj...dojechać tam to tragedia nawet latem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...