Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ty już na spocie coś obiecałeś :naughty: to jest inwestycja w Twoje upokorzenie jak bedziesz za***rdalał do Częstochowy na kolanach :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ty już na spocie coś obiecałeś :naughty: to jest inwestycja w Twoje upokorzenie jak bedziesz za***rdalał do Częstochowy na kolanach :dance2:

Takiego.... :facepalm: nie kupuj popsutego silnika... rób moc w PB :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już na spocie coś obiecałeś :naughty: to jest inwestycja w Twoje upokorzenie jak bedziesz za***rdalał do Częstochowy na kolanach :dance2:

Takiego.... :facepalm: nie kupuj popsutego silnika... rób moc w PB :polew:

Już po Tobie, bo bierze dyszla :polew: nie gadaj, że będziesz za***rdalał na kolanach jak krakowiak?! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już na spocie coś obiecałeś :naughty: to jest inwestycja w Twoje upokorzenie jak bedziesz za***rdalał do Częstochowy na kolanach :dance2:

Takiego.... :facepalm: nie kupuj popsutego silnika... rób moc w PB :polew:

Już po Tobie, bo bierze dyszla :polew: nie gadaj, że będziesz za***rdalał na kolanach jak krakowiak?! :grin:

muszę jakiś plakat zrobić.... szczur w TDI :polew: wypierała się żaba błota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ty się Częstochowy nie wyprzesz, nie odpuszcze Ci tego :grin: Maciek, jak malowałeś fele w burdelówkę, to szprajem to sikałeś? Jakiś podkład szpecjalny pod to? Jak przygotowywałeś amelinium do zabiegu? Możesz na pewu ćwiknąć jakieś info :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie przekonał mnie taki mały emblemat z napisem quattro :wink:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Maciek, jak malowałeś fele w burdelówkę, to szprajem to sikałeś? Jakiś podkład szpecjalny pod to? Jak przygotowywałeś amelinium do zabiegu?

matowanie, podkład, pistolet z farbą i ognia. Wyszła kupa bo kompresor pluł i miał wahania ciśnienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szprajem jak opierdole, to da rade? Generalnie fluo bydzie, to chyba nie musi sikać zicher, jak będzie po oczach jebać, to h*ja sie dojrzy niedoskonałości :whistling:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Aha, ile farby Ci poszło na cztery fele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze przygotujesz pod lakier to nie widzę przeciwwskazań :wink:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

0,6 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche przedlift troche polift i troche s4 z elementami rs4... :polew: taki miks korzyści podlany delikatnie przez compsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadłem w maku to postanowiłem, że jednak podjade, bo może jeszcze będziecie :wink: .. to była moja największa porażka, zgubiłem się w tym waszym pięknym Wrocławiu :decayed:. Jechałem obwodnicą i skręciłem za stadionem chyba, potem jeździłem bez celu w poszukiwaniu hali orbita, aż zajechałem na jakiś totalny wypiz*ów :facepalm:. Zatrzymałem się zapytać czy to w ogóle jeszcze Wrocław, to fajna pani powiedziała, że tak, a jak spytałem o hale orbita to machnęła ręką i powiedziała, żebym sobie odpuścił :grin:. Pokręciłem się i pojechałem na lotnisko, bo z lotniska już wiem jak na A4 dojechać :decayed:.

Następnym razem biore nawigacje, myślałem, że jak na bielany, rynek i lotnisko umiem dojechać to co to dojechać na hale orbita :decayed:.

Straciłem około pół baku, ale następnym razem dotre :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa ... :thumbdown:

Następnym razem biore nawigacje, myślałem, że jak na bielany, rynek i lotnisko umiem dojechać to co to dojechać na hale orbita :decayed:.

Straciłem około pół baku, ale następnym razem dotre :decayed:.

ja mieszkam obok AOW zjazd lotnisko zawsze możesz się podłączyć :wink: numer do mnie masz w pierwszym poście pod zwijakiem

Adolf Hitler - Nazi Rock Anthem - YouTube

:decayed:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

refren niszczy :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa ... :thumbdown:
Następnym razem biore nawigacje, myślałem, że jak na bielany, rynek i lotnisko umiem dojechać to co to dojechać na hale orbita :decayed:.

Straciłem około pół baku, ale następnym razem dotre :decayed:.

ja mieszkam obok AOW zjazd lotnisko zawsze możesz się podłączyć :wink: numer do mnie masz w pierwszym poście pod zwijakiem

Adolf Hitler - Nazi Rock Anthem - YouTube

:decayed:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

refren niszczy :yeah:

Nawet nie widziałem tych numerów, to następny razem będę dzwonił jakby co :wink:.

Hehe niedziela jakoś minęła to najważniejsze :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche przedlift troche polift i troche s4 z elementami rs4... :polew: taki miks korzyści podlany delikatnie przez compsport

Ojj ja nie wiedziałem, że to taki ulep... nie pchałbym się w niego bo koszta za chwilę mogą okazać się duuuuuuże :decayed: Już się dowiedziałeś jaka była seria ? 90 czy 110 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry wypierała sie żaba błota dobre :decayed:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Opole: Moc motoryzacyjnych wrażeń na Automaster Show. Zobacz reportaż VIDEO ! - Wiadomości

i na koniec pamiątkowe zdjecie z kornackim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry wypierała sie żaba błota dobre :decayed:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Opole: Moc motoryzacyjnych wrażeń na Automaster Show. Zobacz reportaż VIDEO ! - Wiadomości

Widzę Kornacki pcha się wszędzie a S4 od RS4 nie potrafi odróżnić :polew: specjalista

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

W zakupie kontrolowanym kiedyś ja sprzedawali dziewczynie swift-a to był zielony... jeździł nim mój ziomek i był biały i poobijany a Ci, że nie bity i w super stanie. Pamiętam jak dziś jak jechaliśmy do ciechocinka do znajomego i jedna wycieraczka stanęła to osobiście ją urwałem bo przeszkadzała... :polew: super stan auta, nie palone a we 3 jaraliśmy w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest tylko program a po za tym znajdz auto w idealnym stanie które ma 15 czy więcej lat nie bite i nie malowane a co do Kornackiego to pewnie nie jeden z nas chciałby być na jego miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest tylko program a po za tym znajdz auto w idealnym stanie które ma 15 czy więcej lat nie bite i nie malowane a co do Kornackiego to pewnie nie jeden z nas chciałby być na jego miejscu

Ja dużo rozumiem ale taką ściemę ludziom wciskać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...