Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

patrzyłem w giełdzie i jest za 150 bez tunelu więc ja za stówkę oddam jak tylko wykręcę od siebie ew zamienię na poszycie drzwi prawych przednich :decayed:

Jak nie pójdzie jeszcze to w tyg się odezwę :wink: Zawsze mi brakowało łokcia :whistling:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Hornet, Ty dałeś fotę przedliftowego tunelu. Arek ma lifta.

zaraz będzie drugi.. to 2000r a który ma być ? Arek rok kermita dawaj

'99 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

To nie jest fota z 2000, 2000 nie miały schowka na kasety, bynajmniej Pan Kaju się nie spotkał z takim wynalazkiem :decayed: w przedlifcie owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezać podłokietnik jest bardzo łatwo. W niektórych tunelach od środka jest nawet jakby naszkicowane jak wyciąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem w giełdzie i jest za 150 bez tunelu więc ja za stówkę oddam jak tylko wykręcę od siebie ew zamienię na poszycie drzwi prawych przednich :decayed:

Jak nie pójdzie jeszcze to w tyg się odezwę :wink: Zawsze mi brakowało łokcia :whistling:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Hornet, Ty dałeś fotę przedliftowego tunelu. Arek ma lifta.

zaraz będzie drugi.. to 2000r a który ma być ? Arek rok kermita dawaj

'99 :decayed:

Czyli dobry dałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezać podłokietnik jest bardzo łatwo. W niektórych tunelach od środka jest nawet jakby naszkicowane jak wyciąć :naughty:

Jakieś elementy muszę sobie dorobić? :eusathink:Jakieś mocowanie czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezać podłokietnik jest bardzo łatwo. W niektórych tunelach od środka jest nawet jakby naszkicowane jak wyciąć :naughty:

Dokładnie... w tych tunelach tylko są wycinane otwory. Pod tunelem mocowanie jest i czekam sobie spokojnie żeby właściciel odprowadził auto do salonu i słono zapłacił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry koniec picia :facepalm: a tak poważnie nie wieże że zrobiłeś 1300 km na zbiorniku chyba że autostrada ponad 1000 km i jechałeś 80 na godzine ja w mieście rzadko udaje mi sie osiągnąć 900 km na zbiorniku teraz będe robił test ile p[ali tankuje do pełna 100 km i zaś do pełna

Bez problemu, z tym, że tylko trasa :whistling: Prędkości 110-130, spalanie koło 4,2 było jak dobrze pamiętam. Ponad 1300 bez problemu robiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezać podłokietnik jest bardzo łatwo. W niektórych tunelach od środka jest nawet jakby naszkicowane jak wyciąć :naughty:

Jakieś elementy muszę sobie dorobić? :eusathink:Jakieś mocowanie czy coś...

Tak będziesz ciachał

wyciecienapd.jpg

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezać podłokietnik jest bardzo łatwo. W niektórych tunelach od środka jest nawet jakby naszkicowane jak wyciąć :naughty:

Jakieś elementy muszę sobie dorobić? :eusathink:Jakieś mocowanie czy coś...

Wycinasz tylko dziurę, dokładnie taką samą jak jest w tunelu z łokciem. Wszystkie mocowania są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutownica i ognia :naughty:

Przecież można to ładnie wyciąć a nie wypalać jak bydło.... oj widzę drucik Twoim przyjacielem jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinasz lutownicą obrabiasz papierem ściernym i jest jak z fabryki. Ciekawe czym ty byś to wyciął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinasz lutownicą obrabiasz papierem ściernym i jest jak z fabryki. Ciekawe czym ty byś to wyciął ?

Taką małą ręczną obrabiarką. Papierem ściernym ten plastik... toż to twarde jak kokos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dremelem jak to ojebiesz, to musisz czymś wykończyć, żeby wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra naczytałem się troche w dziale diesel teraz mam pytania :naughty:

1: ile trzeba dać za wtryski 216

2: do ilu wytrzymuje seryjne turbo

3: dlaczego poci mi się EGR

4: ile Jacek bierze za program żebym nie musiał do Kompotów gonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra naczytałem się troche w dziale diesel teraz mam pytania :naughty:

1: ile trzeba dać za wtryski 216

2: do ilu wytrzymuje seryjne turbo

3: dlaczego poci mi się EGR

4: ile Jacek bierze za program żebym nie musiał do Kompotów gonić

1. końcówki i ustawisz w boshu czy całe ? To ty nie masz zmienionych wtrysków ?? tam nei ma 190pS ?????

2. zależy jak jeździsz i jakie to turbo masz ?

3. za***any syfem... wywalić i zaślepić

4. zadzwoń :decayed: możesz powołać się na mnie :whistling:

Ja myślałem , że kupiłeś tego ulepa bo jest już porobiony .... Jak tam nie ma nic to szkoda było go rwać w tym stanie :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

To dopiero wydatki się zbliżają... odechce się TDI :polew: a jak tam ze sprzęgłem ? IC przynajmniej jest jakiś konkretny ? czy seria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem , że kupiłeś tego ulepa bo jest już porobiony

przejdź parę stron wcześniej pisałem Ci że jest program na 130 ps

2. zależy jak jeździsz i jakie to turbo masz ?

na razie brakuje mi obrotomierza i nie nadążam ze zmienianiem biegów a turbo mam małe i niepopękane od strony gorącej. Tyle wiem.

1. końcówki i ustawisz w boshu czy całe ? To ty nie masz zmienionych wtrysków ??

nie mam pojęcia jakie wtryski tam są wszystko jest do ustalenia chciałbym żeby to miało przynajmniej ze 150 ps bo pewnie przy quattro bedzie jechało wtedy jak seria 110 w ośce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustal co tam siedzi. Obstawiam, że turbo seria. Dowiedz się jakie wtryski ale za 216 bosha to te trzymają moc a nie jak seveny zapłącisz ok 900zł, turbo kolejny 1000 albo i więcej (tutaj gadki typu igła etc to wiesz.... tylko z pewnego źródła) chcesz moc to gtb2260 Jacek Ci przerobi i zrobi....

Do tego skoro już egr za***any to wypadałoby zaślepić. Dołożyć IC jeżeli chcesz (ceny nie podam) i zrobić program. Do tego zastanowić się jak sprawa ze sprzęgłem... żeby zaraz się nie skończyło.

Co do mocy to musiałem przegapić ale jak rozmawialiśmy to chyba mówiłeś że był nakoksowany..... to teraz nie rozumiem po co go kupiłeś.... tylko ze względu na q ?

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

Jak masz turbo od 110 to 140ps pociągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...