Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy cena 2750zł za heble od 3.0tdi 312mm przód, tył 285mm z nowymi tarczami zimmermanna i klockami ori audi jest git?:wink:

po co Ci to ? będziesz jeszcze robił więcej mocy ? Ja nie widzę sensu tych hebli. Sprzęgło lepiej zrób :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

nie no tyle mocy jak jest już zostawiam... sprzęgło ucichło i lepiej go nie wybudzać:wink:

i tak i tak tarcze i klocki wymieniam na nowe, więc pomyślałem, że może warto zarzucić coś większego, lepiej hamującego

na te tarcze 312mm koła 16' z dystansami wejdą i to jest duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tyle mocy jak jest już zostawiam... sprzęgło ucichło i lepiej go nie wybudzać:wink:

i tak i tak tarcze i klocki wymieniam na nowe, więc pomyślałem, że może warto zarzucić coś większego, lepiej hamującego

na te tarcze 312mm koła 16' z dystansami wejdą i to jest duży plus

Sprzęgło Ci pierdnie niedługo a Ty jakieś heble do takiej bidy wkładać chcesz. :facepalm:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie pierdnie:whistling: Emil, sam mi mówiłeś na ostatnim spocie, na którym byłem, że jak będę wymieniał heble (a muszę, kontrolka mi już świeci, wrzucałem tu foto), to żebym założył większe niż są:confused4:

sprzęgło też pójdzie, ale w późniejszym terminie, na razie nie ma żadnych problemów, nic się nie ślizga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie pierdnie:whistling: Emil, sam mi mówiłeś na ostatnim spocie, na którym byłem, że jak będę wymieniał heble (a muszę, kontrolka mi już świeci, wrzucałem tu foto), to żebym założył większe niż są:confused4:

sprzęgło też pójdzie, ale w późniejszym terminie, na razie nie ma żadnych problemów, nic się nie ślizga

poczekaj jeszcze chwilę :decayed: Też myślałem, że się u mnie uspokoiło, auto już stoi bez skrzyni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 tys. ori przebieg :wink: Ale też po programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślizgało Ci się cały czas, czy tylko przy większej wilgotności i niższej temperaturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było zimno i bardzo gorąco to cały czas. Jak było umiarkowanie to jeszcze się dało przyspieszać jako tako :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile niutów było? :) lub nadal jest

przy tej pogodzie u mnie aktualnie nic się nie ślizga, ale domyślam się, że i tak mnie ta wymiana czeka...:facepalm:

co się dzieje, jak się sprzęgło wysypuje całkowicie?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to sprzęgło bo pamiętaj... jak ma się coś wywalić w aucie to w najmniej odpowiednim momencie:kwasny:

Na Twoją moc to kup tarcze i klocki dobre i nie musisz zakładać większych. Przy większych każda wymiana będzie droższa :decayed:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

Ile teraz masz KM i NM ?

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

sprzęgło ucichło i lepiej go nie wybudzać:wink:

Zostaw na tydzień w garażu i nie odpala to może jeszcze się zregeneruje i będzie jak nowe:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile niutów było? :) lub nadal jest

przy tej pogodzie u mnie aktualnie nic się nie ślizga, ale domyślam się, że i tak mnie ta wymiana czeka...:facepalm:

co się dzieje, jak się sprzęgło wysypuje całkowicie?:decayed:

Znaczy ja mam a3 i jest 172km 384nm. Postanowiłem zmienić całość na sportowe i uderzam w 200+ :naughty: Jutro powinno być :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile niutów było? :) lub nadal jest

przy tej pogodzie u mnie aktualnie nic się nie ślizga, ale domyślam się, że i tak mnie ta wymiana czeka...:facepalm:

co się dzieje, jak się sprzęgło wysypuje całkowicie?:decayed:

Znaczy ja mam a3 i jest 172km 384nm. Postanowiłem zmienić całość na sportowe i uderzam w 200+ :naughty: Jutro powinno być :kox::kox:

Teraz na 15tkach przy tych 384 niutach i masie a3 życzę Ci przyjacielu jak najlepszej trakcji nie tylko na mokrym, ale również na suchym asfalcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw na tydzień w garażu i nie odpalaj to może jeszcze się zregeneruje i będzie jak nowe:polew:

hehe:naughty: to się nazywa zmartwychwstanie:banan: to naprawdę działa!?:kox:

Na Twoją moc to kup tarcze i klocki dobre i nie musisz zakładać większych. Przy większych każda wymiana będzie droższa :decayed:

pytanie, czy rzeczywiście za tę cenę nie warto zainwestować w większe heble, które na pewno będą o wiele lepiej hamować... kusi mnie to:facepalm:

Ile teraz masz KM i NM?

206km 440nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej idź najpierw w sprzęgło. Co Ci przyjdzie po mocniejszych hamulcach w momencie, jak nie wymienisz sprzęgła i przykładowo zostawisz skrzynię na asfalcie? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu to sprzęgło nie radzi sobie z 440nm:kwasny: ciekawe, czy nowe seryjne sobie poradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zawsze będzie wytrzymalsze, niż siedmioletnie z przebiegiem... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu to sprzęgło nie radzi sobie z 440nm:kwasny: ciekawe, czy nowe seryjne sobie poradzi...

A może tak moment jest dokoksowany a nie spłaszczony i sprzęgło klęka... ? Masz ten wykres ? Kto robił soft ( nie pamiętam) Ty masz BRD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile seryjne sprzęgło wytrzymuje NM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znachorzy twierdzą że do 450NM przez pierwsze 30 tysięcy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...