Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwoniłeś ?? Możesz dzwonić .. tel w aucie i rano go wezmę jak młodego do żłobka będę wiózł :decayed:

no tak , żeby Cię poinformować o zabawie , jutro u Goldika , weź jeszcze te turbo obadaj bo tak wpadło ogłoszenie przed oczy tylko znowu pixi dzisiaj mówił że poniżej 1000 zł to nić dobrego nie bedzie , prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Do mnie dzwoniłeś ?? Możesz dzwonić .. tel w aucie i rano go wezmę jak młodego do żłobka będę wiózł :decayed:

no tak , żeby Cię poinformować o zabawie , jutro u Goldika , weź jeszcze te turbo obadaj bo tak wpadło ogłoszenie przed oczy tylko znowu pixi dzisiaj mówił że poniżej 1000 zł to nić dobrego nie bedzie , prawda to ?

prawda Ja już CI to mówiłem w poniedziałek. Jutro mnie nie ma mam siatkówkę na 19...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwoniłeś ?? Możesz dzwonić .. tel w aucie i rano go wezmę jak młodego do żłobka będę wiózł :decayed:

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

Daruj sobie to turbo

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

Skoro kasy brak to po co chcesz turbo zmieniać...zrobisz soft ? wyczyśćcie najpierw to zobaczymy jak się zachowa. W między czasie pomyślisz co chcesz robić bo takie klecenie to d*pa nie robota.

no jak już miałbym pożyczać to myślałem o regeneracji swojego ewentualnie zmianie, a kata już wywalamy żeby zrobić ten soft na ok 170KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się namyśliłeś kto będzie robił soft ? To skoro tylko tyle chcesz to po kiedy zmieniać turbo szukać od AVF/AWX ewentualnie jakieś GTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się namyśliłeś kto będzie robił soft ? To skoro tylko tyle chcesz to po kiedy zmieniać turbo szukać od AVF/AWX ewentualnie jakieś GTB

bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się namyśliłeś kto będzie robił soft ? To skoro tylko tyle chcesz to po kiedy zmieniać turbo szukać od AVF/AWX ewentualnie jakieś GTB

bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze

Tylko w jedno miejsce zostaniesz wysłany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się namyśliłeś kto będzie robił soft ? To skoro tylko tyle chcesz to po kiedy zmieniać turbo szukać od AVF/AWX ewentualnie jakieś GTB

bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze

Tylko w jedno miejsce zostaniesz wysłany :decayed:

no też tak właśnie myśle :) tylko jeszcze ta skrzynia HCK niee daje mi spać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: dzisiaj nędza elbląska wita, powinienem do niedzieli wrócić także na spocie będę. Trzymta się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa !!! j**ane dziury !! urwałem coś w prawym przednim kole jak wracałem ze żłobka :facepalm: Mam nadzieję, że to sprężyna tylko strzeliła bo mam jeszcze dwie nowe.

Zaraz jadę zwalać koło i lukać co tam się wysrało. najlepsze jest to, że przyjechała policja i oni nic nie napiszą bo nie wiedzą co.... :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Już się namyśliłeś kto będzie robił soft ? To skoro tylko tyle chcesz to po kiedy zmieniać turbo szukać od AVF/AWX ewentualnie jakieś GTB

bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze

Tylko w jedno miejsce zostaniesz wysłany :decayed:

no też tak właśnie myśle :) tylko jeszcze ta skrzynia HCK niee daje mi spać :kwasny:

To jak chcesz skrzynię to już trzeba myśleć przed softem o niej :wink: Ja na Twoim miejscu zrobiłbym turbo i egr + soft. Skrzynię sobie zostaw chyba, że Twoja coś zaczyna niedomagać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa !!! j**ane dziury !! urwałem coś w prawym przednim kole jak wracałem ze żłobka :facepalm: Mam nadzieję, że to sprężyna tylko strzeliła bo mam jeszcze dwie nowe.

Zaraz jadę zwalać koło i lukać co tam się wysrało. najlepsze jest to, że przyjechała policja i oni nic nie napiszą bo nie wiedzą co.... :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Już się namyśliłeś kto będzie robił soft ? To skoro tylko tyle chcesz to po kiedy zmieniać turbo szukać od AVF/AWX ewentualnie jakieś GTB

bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze

Tylko w jedno miejsce zostaniesz wysłany :decayed:

no też tak właśnie myśle :) tylko jeszcze ta skrzynia HCK niee daje mi spać :kwasny:

To jak chcesz skrzynię to już trzeba myśleć przed softem o niej :wink: Ja na Twoim miejscu zrobiłbym turbo i egr + soft. Skrzynię sobie zostaw chyba, że Twoja coś zaczyna niedomagać :kwasny:

no ta opcja jest najbardziej prawdopodobna, a ta HCK podeszła by później do Quatro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ironiczne małpy :P decyzja jest taka, że teraz biorę te heble, bo cena jest kusząca, heble są od na pewno znanego Wam siemiana, który dziadostwa by mi nie sprzedawał

a w czerwcu, czyli już po ślubie, zrobię to sprzęgło (i tak nim w czerwcu nie będę jeździł, bo pół miesiąca w Turcji się będziemy wylegiwać :P)

Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink:

a ja zapraszam 1. czerwca na godzinę 16:00 do kościoła w Wołowie pw. św. Wawrzyńca przy. ul Bosaka :) i mam nadzieję, że na jakąś weselną się zgadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink

gratulacje Piotrek!

gratulacje Banan!

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężynę szlag trafił nic więcej uffff

Szukam teraz springów bo te co mam to się okazało że tył jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z policją nic się nie udało? ktoś jest za tę drogę odpowiedzialny...

qrczak - thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z policją nic się nie udało? ktoś jest za tę drogę odpowiedzialny...

qrczak - thx :)

Przyjechał ku**s jeden z drugim i chcą, żebym im opisał co uszkodziłem.. .to kazałem im koło zwalać to się zaśmiał. Nic nie zrobię z tymi paciulokami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wystarczy, że spiszą jakiś protokół i ogólnie napiszą, że uszkodzeniu uległo koło z zawieszeniem? (coś w tym stylu)

ja bym poszukał o tym czegoś w necie, nie odpuściłbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wystarczy, że spiszą jakiś protokół i ogólnie napiszą, że uszkodzeniu uległo koło z zawieszeniem? (coś w tym stylu)

ja bym poszukał o tym czegoś w necie, nie odpuściłbym

Nie miałem czasu bo jeszcze rano do klienta jechałem. Napisać ogólnie nie mogą bo możesz zrobić całe zawieszenie. Mogą być zdjęcia ale w moim przypadku nic nie widać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walcz :) może coś się uda, niech wiedzą, że kierowcy takich tematów łatwo nie odpuszczają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOło rozwalone to co innego.. można zrobić ekspertyzę biegłego rzeczoznawcy z PZMOT-u ale ile to zachodu... nowy spring 170 zł kupie dwa ... więcej robota wyniesie niż te springi.

Goldik może ogarniemy to u Ciebie ? masz ściągacze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka i katalizator u chopina wydłubany hornet ściągacze mam tylko terminów na razie nie mam nie na ten tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...