Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

siemka i katalizator u chopina wydłubany hornet ściągacze mam tylko terminów na razie nie mam nie na ten tydzień

Daj znaka kiedy... muszę jeszcze te springi wygrzebać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Karol czego nie odbierasz tel :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol czego nie odbierasz tel :facepalm:

Przeca na siatkówce byłem :decayed: Poniedziałki i środy mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż to nie wiedział przepraszam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY dogadani jesteśmy.. nigdzie nie mogę wyszukać tych sprężyn i jutro dzwonię do IC po nowe..:decayed:

Dzisiaj jeszcze jedna rzecz mnie zmartwiła.... kurde jednak moja noga jest nieustępliwa i jeszcze coś muszę wrzucić do auta..... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY dogadani jesteśmy.. nigdzie nie mogę wyszukać tych sprężyn i jutro dzwonię do IC po nowe..:decayed:

Dzisiaj jeszcze jedna rzecz mnie zmartwiła.... kurde jednak moja noga jest nieustępliwa i jeszcze coś muszę wrzucić do auta..... :whistling:

Oj Hornet, co tam w planach ? :whistling:

Goldik, co tam majstrujesz przy aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY dogadani jesteśmy.. nigdzie nie mogę wyszukać tych sprężyn i jutro dzwonię do IC po nowe..:decayed:

Dzisiaj jeszcze jedna rzecz mnie zmartwiła.... kurde jednak moja noga jest nieustępliwa i jeszcze coś muszę wrzucić do auta..... :whistling:

a co za mało CI ? :D powiem szczerze że się przeleciałem autostradą 200km/h tak z bielan do oławy i z powrotem i musze powiedzieć że jest różnica aczkolwiek jeszcze nie ma tego dołu który miał :(

ale tak czy siak GOLDIK i HORNET chapeau bas:hi::hi::hi: wielkie dzięki :)

mam nadzieje że jak jeszcze tak przegonie ze dwa razy to sie odetka i wróci mu to co było i będzie na chwile spokój dopóki się sianka nie nazbiera na nowe mody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY dogadani jesteśmy.. nigdzie nie mogę wyszukać tych sprężyn i jutro dzwonię do IC po nowe..:decayed:

Dzisiaj jeszcze jedna rzecz mnie zmartwiła.... kurde jednak moja noga jest nieustępliwa i jeszcze coś muszę wrzucić do auta..... :whistling:

a co za mało CI ? :D powiem szczerze że się przeleciałem autostradą 200km/h tak z bielan do oławy i z powrotem i musze powiedzieć że jest różnica aczkolwiek jeszcze nie ma tego dołu który miał :(

ale tak czy siak GOLDIK i HORNET chapeau bas:hi::hi::hi: wielkie dzięki :)

mam nadzieje że jak jeszcze tak przegonie ze dwa razy to sie odetka i wróci mu to co było i będzie na chwile spokój dopóki się sianka nie nazbiera na nowe mody :)

ja bym czyścił i gonił :decayed:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

MY dogadani jesteśmy.. nigdzie nie mogę wyszukać tych sprężyn i jutro dzwonię do IC po nowe..:decayed:

Dzisiaj jeszcze jedna rzecz mnie zmartwiła.... kurde jednak moja noga jest nieustępliwa i jeszcze coś muszę wrzucić do auta..... :whistling:

Oj Hornet, co tam w planach ? :whistling:

Goldik, co tam majstrujesz przy aucie ?

nic zrobię tylko to co bieżące i szukać kupca... blacharki nie robię niech sobie ogarnia... a turbo większe wsadzę i korekta mapy :decayed:

W tamtym roku robiłem kompletne przednie zawieszenie... i jebł spring :facepalm: Na tył mam springi dam kupującemu.

Padnie pytanie co kupię... nic... kasa na co innego idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet , goldik na razie odradził czyszczenie bo nie był pewny czy się czasem coś nie wysypie po drodze , ale też nie mylił się z tym że po przegonieniu odzyskuje ducha i w sumie dla mnie to najważniejsze. Troche za wolno wstaje to turbo więc mam nadzieje że się odetka a jak nie to robimy softa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak po przegonieniu lepiej wstaje, to czyść, bo jest za***ane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet , goldik na razie odradził czyszczenie bo nie był pewny czy się czasem coś nie wysypie po drodze , ale też nie mylił się z tym że po przegonieniu odzyskuje ducha i w sumie dla mnie to najważniejsze. Troche za wolno wstaje to turbo więc mam nadzieje że się odetka a jak nie to robimy softa

Rozmawiałem z nim przez tel... skoro turbo jest suche to nie ma na co czekać... czyścić i ganiać aż padnie :decayed: Na takim turbo przysyfionym nie robiłbym softa to klęknie szybko :decayed:

---------- Post dopisany 09-05-2013 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 23:54 ----------

Proszę bardzo skrzynia HCK

Dawać mi te 1.8 T co takie ekonomiczne :wink:

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Jak ktoś jeszcze nie widział to niech luknie jaka tu skrzynia jest :decayed:

Guitigefilmpjes: Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kto Ci k**wa takich bajek naopowiadał ze 1.8 T jest ekonomiczne :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:dzis i jutro sharan do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kto Ci k**wa takich bajek naopowiadał ze 1.8 T jest ekonomiczne :polew::polew::polew::polew:

a sa tacy hahahah chyba nawet tutaj pisalismy hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kto Ci k**wa takich bajek naopowiadał ze 1.8 T jest ekonomiczne :polew::polew::polew::polew:

a sa tacy hahahah chyba nawet tutaj pisalismy hehehe

hehe no ja nie mam filmiku, ale tak jak mówiłem pokazywał (dopoki nie zaczalem rezać) wtedy +1-2 litry wiecej, a to dlatego że w b7 jest dość długi 6 bieg xD

ale dobra nie bede sie spierał, masz super fajną skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet kto Ci k**wa takich bajek naopowiadał ze 1.8 T jest ekonomiczne :polew::polew::polew::polew:

a sa tacy hahahah chyba nawet tutaj pisalismy hehehe

hehe no ja nie mam filmiku, ale tak jak mówiłem pokazywał (dopoki nie zaczalem rezać) wtedy +1-2 litry wiecej, a to dlatego że w b7 jest dość długi 6 bieg xD

ale dobra nie bede sie spierał, masz super fajną skrzynie.

nie ja :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to możliwe, że po założeniu kompletnego nowego sprzęgła wzmocnionego mogło się ono ślizgać na początku i biegi mogły nie wchodzić? Niby już się ułożyło, ale auto odbieram od kumpla dopiero późnym wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to możliwe, że po założeniu kompletnego nowego sprzęgła wzmocnionego mogło się ono ślizgać na początku i biegi mogły nie wchodzić? Niby już się ułożyło, ale auto odbieram od kumpla dopiero późnym wieczorem.

hmmm zobacz czy dalej ciężko wchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podobno już wszystko gra.

Naciapane z kalkulatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds przypatrz jak by to siadło na a3 :slina:

FELGI WOLFRACE model RC1 "18 8.5j+9.5j 5x100 (3208385667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Szczur a Ty oddałeś swoje cygańskie fele z autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...