Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Duds przypatrz jak by to siadło na a3 :slina:

FELGI WOLFRACE model RC1 "18 8.5j+9.5j 5x100 (3208385667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Szczur a Ty oddałeś swoje cygańskie fele z autem?

tak , oddał z autem ale ma teraz avusy :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:slina::slina: Tylko ta cena :decayed: Ja szukam czegoś tańszego, bo gtb kupuję :kox: FMIC już leży :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od szczura.... czy ktoś ma na sprzedaż drzwi do B5 przedlift ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak się podeprę Kurczakowymi wypocinami :decayed:

gratulacje Piotrek!

gratulacje Banan!

Szczur a Ty oddałeś swoje cygańskie fele z autem?

Ja mam jeszcze troche cygańskich felg na stanie :naughty: czerwone z S6 plusa jak przemaluje to bede gonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze troche cygańskich felg na stanie :naughty:

A coś szerokiego z ranciorem masz? :naughty:

btw byłem dzisiaj na zakupach w lakierni :naughty::kox: ...baczur już pomalowany :banan: będzie następna oczojebka obok żaby :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczur , Ty teraz zdjęcie główne zmień bo to stare już do Ciebie nie pasuje skoro już jesteś diesel-maniak :):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do diesel maniaka jeszcze mi spooooro brakuje :wink: na razie podoba mi sie spalanie, to wkurwiające klepanie spod maski idzie jeszcze radiem zagłuszyć. Zostało jedno pytanie: dlaczego ten pierdzielony klekot nie jedzie :decayed: chyba muszę go dłubnąć bo te 130 koni w quattro jadą jak 80 konny hyundai.

BTW pyknęło mi dzisiaj 380km i zapaliła się rezerwa. Pierwszy raz będę ją tankował. Fis twierdzi że wczochrała 6.2 więc wynik jest mega zadowalający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do diesel maniaka jeszcze mi spooooro brakuje :wink: na razie podoba mi sie spalanie, to wkurwiające klepanie spod maski idzie jeszcze radiem zagłuszyć. Zostało jedno pytanie: dlaczego ten pierdzielony klekot nie jedzie :decayed: chyba muszę go dłubnąć bo te 130 koni w quattro jadą jak 80 konny hyundai.

BTW pyknęło mi dzisiaj 380km i zapaliła się rezerwa. Pierwszy raz będę ją tankował. Fis twierdzi że wczochrała 6.2 więc wynik jest mega zadowalający

:facepalm: Szczurek skąd Ty sie chopie urwałeś ? :grin: Diesle właśnie mają to do siebie że są oszczędne :decayed: oczywiście jak nie gonisz do zamknięcia obrotomierza tak jak to ja ostatnio na autostradzie żeby turbo rozruszać. 170 na 5 biegu i mi pokazywał ponad 11 , ale jak wrzuciłem 6 bieg to przy 200 km/h w sumie nie było tragi bo spadło lekutko poniżej dyszki jak było w miare z górki :grin:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

obczajcie to

Imageshack - sam0138ot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glebowicz :naughty: "bo auto powinno leżeć jak suka u nogi swego pana" :whistling:

Ja tymczasem nadal śmigam allroadem i nie zanosi się na zmianę. Jak będę miał auto zastępcze na tydzień to ulep idzie w lakier :jerk:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

ddb0769e129f57d04db4e96e5497fda5_original.gif?1368103196

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa wiedziałem, że mnie ustrzelą na lewiźnie... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawe na kogo zarejestrowane :naughty:

ma się kilka osobowości :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fis twierdzi że wczochrała 6.2 więc wynik jest mega zadowalający

jak latasz trasy to możliwe w mieście nie ma takiej możliwości :decayed:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

hmmm ciekawe na kogo zarejestrowane :naughty:

ja ja ja wiem.... w kosztach jest jako produkt marketingowy :polew:

Jak to poprzednie co się rozwaliło na Jana Kazimierza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojewódzki taki dostał żeby niby promować marke

w końcu założyłem letni set :banan: bo nie było w ogóle czasu przez te przeprowadzki :facepalm: i zimowe bąble w końcu wylądowały w piwnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się lekko nayebawszy.. mam ochotę na kebaba ale w auto nie wsiądę :facepalm: może ktoś chętny na nocne spotkanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się lekko nayebawszy.. mam ochotę na kebaba ale w auto nie wsiądę :facepalm: może ktoś chętny na nocne spotkanie ?

dawaj ja jestem chętny i też bym wszamał kebaba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem wczoraj mobilny do 23:30 :decayed:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

ciekawe czy ta klatka bezpieczeństwa jest zgodna z załącznikiem J :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...