Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy fabryka zaleca lać 5W40 do 1,8T? Sprawdzajcie sobie specyfikację zawsze... :whistling:

ten motul co aktualnie leje ma specyfikacje VW 502.00 VW 505.00 które pasują do tego co mam w ksiazce serwisowej wpisane. 5w30 longlife tez sie w tym miesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No ja rozumiem, ale jeśli zalecają 5w30, a nie 5w40 to uwierz mi, że na prawdę coś w tym jest - i HOOY :decayed: a różnica w tych olejach jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem, ale jeśli zalecają 5w30, a nie 5w40 to uwierz mi, że na prawdę coś w tym jest - i HOOY :decayed: a różnica w tych olejach jest :wink:

Kaju proszę bardzo: http://ew5.earlweb.com/recommendations.php?sector=9&category=6&subset=267&modelyear=&vehicle=7638&site=41&region=59&language=13&brand=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś szukałem jaki olej według specyfikacji powinienem lać do swojego to motul podawał 10w40 :grin: więc nie traktował bym tych informacji zbyt poważnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę się spierał w PB ale wiem, ze jak jest silnik zdrowo porobiony to zalewają 5w50 a na jazdę Emila to zwykły wystarczy. Co do tych specyfikacji to kiedyś były one bardzo "wąskie". Teraz te specyfikacje są "szersze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś szukałem jaki olej według specyfikacji powinienem lać do swojego to motul podawał 10w40 :grin: więc nie traktował bym tych informacji zbyt poważnie :wink:

c**j jak dla mnie to moze sobie zalac 15w :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem, ale jeśli zalecają 5w30, a nie 5w40 to uwierz mi, że na prawdę coś w tym jest - i HOOY :decayed: a różnica w tych olejach jest :wink:

Kaju proszę bardzo: http://ew5.earlweb.com/recommendations.php?sector=9&category=6&subset=267&modelyear=&vehicle=7638&site=41&region=59&language=13&brand=45

OK, ale to jest specyfikacja motula, jeśli oni zalecają 10W olej jako GOOD, to ja dziękuję bardzo :whistling:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Jak kiedyś szukałem jaki olej według specyfikacji powinienem lać do swojego to motul podawał 10w40 :grin: więc nie traktował bym tych informacji zbyt poważnie :wink:

c**j jak dla mnie to moze sobie zalac 15w :grin::grin::grin:

Jak dla mnie to i na kujawskim zajedzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju ale to i tak ALT nie przebije tam k**wa obojetnie co byś nie nalał to by wpierdolił po litra na 1000 km. :polew::polew: Tam wszystkich probowałem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju ale to i tak ALT nie przebije tam k**wa obojetnie co byś nie nalał to by wpierdolił po litra na 1000 km. :polew::polew: Tam wszystkich probowałem:facepalm:

I to tam właśnie trzeba było lać kujawski :grin: I tak na bieżąco był świeży :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink:

Toż to przecież moja parafia jest :D ministrantem tam byłem długie lata :D kogo Ty tam dorwałeś ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju ale to i tak ALT nie przebije tam k**wa obojetnie co byś nie nalał to by wpierdolił po litra na 1000 km. :polew::polew: Tam wszystkich probowałem:facepalm:

I to tam właśnie trzeba było lać kujawski :grin: I tak na bieżąco był świeży :grin:

amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink:

Toż to przecież moja parafia jest :D ministrantem tam byłem długie lata :D kogo Ty tam dorwałeś ? :D

Jak tam turbo dalej wpada w tryb przy 4 tys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet, moj AFN dostal drugie zycie :grin: :

Pomodzone :

Wywalony Kat

Zalozony kolektor od AWX ( pomalowany dla szpany w czarny mat, farba do kominkow :polew: )

Nowe turbo AWX

Puki co na seryjnym sofcie, sprzeglo sie konczy a nie chce robic chipsa puki nie wymienie kompletu sprzegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet, moj AFN dostal drugie zycie :grin: :

Pomodzone :

Wywalony Kat

Zalozony kolektor od AWX ( pomalowany dla szpany w czarny mat, farba do kominkow :polew: )

Nowe turbo AWX

Puki co na seryjnym sofcie, sprzeglo sie konczy a nie chce robic chipsa puki nie wymienie kompletu sprzegla.

No i git... są tacy co sprzęgło mają do roboty a jadą w heble :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yebaniutcy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapraszam 8 czerwca, godz 14 na ceremonie zakładania GPSow w kościele Matki Bożej Miłosierdzia przy Brucknera :wink:

Toż to przecież moja parafia jest :D ministrantem tam byłem długie lata :D kogo Ty tam dorwałeś ? :D

Jak tam turbo dalej wpada w tryb przy 4 tys ?

no dzisiaj tak jakby się lekko odetkał ale do 4 tysi go nie ciągnąłem , wywalamy z Goldim KATA i pod weekiend czyszczenie turbiny. jeszcze trzeba coś z egrem pomyśleć tylko narazie sałaty brak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kata wywalacie u goldika ? Dajcie znać jak będziecie robić... manager się przyda :grin:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Mówiłem że ma być ogień !!! ogień to nie do 3 tys ale do końca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kata wywalacie u goldika ? Dajcie znać jak będziecie robić... manager się przyda :grin:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Mówiłem że ma być ogień !!! ogień to nie do 3 tys ale do końca :decayed:

jutro , śruby już popsiukane może odpuszczą , dzwoniłem właśnie w tej sprawie toż pan nie odbiera

weź to obadaj , warte to w ogóle pożyczania kasy ? i czy do mojego w ogóle da rade ?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbo-gt2052v-a4-a6-a8-passat-superb-2-5tdi-267383/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwoniłeś ?? Możesz dzwonić .. tel w aucie i rano go wezmę jak młodego do żłobka będę wiózł :decayed:

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

Daruj sobie to turbo

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

Skoro kasy brak to po co chcesz turbo zmieniać...zrobisz soft ? wyczyśćcie najpierw to zobaczymy jak się zachowa. W między czasie pomyślisz co chcesz robić bo takie klecenie to d*pa nie robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...