Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

No juz dawno :D

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

No to k**wa co nic nie mówisz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Bo ciężko zapierdalam na kieliszek chleba - cóż mi na to radzić? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziś w nocy wyruszam w wasze strony panie i panowie :decayed:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

także kwiaty browary dziwki koks mile widziane :grin:

I czerwony dywan :grin:

kierwa do ZOO mnie wysyłają piaskować :grin: jakiś basen czy uj wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Kaju... w Sogo za kieliszeczek CZa bólić niemiłośiernie :naughty::grin:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

kierwa do ZOO mnie wysyłają piaskować :grin: jakiś basen czy uj wie

Uważaj żeby Cie jakiś rekin czy inne dziadostwo nie skróciło o krótąś kończynę :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jadę na próbę, jak wypali 12000 metrów do roboty także na około tydzień dwa zagoszczę w waszym mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci moge sprawdzić aalaale w poniedzialek

jak cenowo?

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Aaaaa i miałem sie pytać ile mój klapotok miał doładowania w serii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,9 bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet gdzieś czytałem w dziale "klapotoki i inne dymiące" że chłopaki z boscha sprawdzali ci wtryski za 100 pln to była cena dla ciebie cena czy taka jest dla wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany linki sie obwinęły o plastikowe kułeczko, wymieliły całe te kułeczko :facepalm: , szyba opadła, znacie kogoś kto lubi takie rzeczy robić. Prawodpodobnie będą linki do wymiany, silniczek z kołowrotkiem, plastiki do prowadnic. Na szczęście spinek nie połamałem:grin:. Wszystko oczywiście do golfa 3.

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

:hi:BRY no i telefon HTC mocart trzeci raz sie zj***ł na gwarancji w niecały rok zaś padł głośnik :facepalm: już powoli mam dosc tego telefonu a najgorsze że wysyłają do warszawy

Idz w ch.. z HTC i cale to gorilla glass, 8s dal rade 4 dni, po czym wypadl z kieszeni w busie z wysokosci pol metra i na szybce pajeczynka. Koszt szybki+wyswietlacz obowiazkowo bo klejony 400zl, tel na allegro pewnie 500 ;)

Miałem HTC HD2 był całkiem wporządku ale przyszedł czas dokładnie 2,5 roku i padł ekran dotykowy. Kupiłem nowy telefon ale juz nie HTC, próbuje teraz sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany linki sie obwinęły o plastikowe kułeczko, wymieliły całe te kułeczko :facepalm: , szyba opadła, znacie kogoś kto lubi takie rzeczy robić. Prawodpodobnie będą linki do wymiany, silniczek z kołowrotkiem, plastiki do prowadnic. Na szczęście spinek nie połamałem:grin:. Wszystko oczywiście do golfa 3.

tam sie cały podnośnik wymieniało. Kiedyś próbowałem robić samo kółko i napinać linki ale to rzeźba w gównie bez gwarancji naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany linki sie obwinęły o plastikowe kułeczko, wymieliły całe te kułeczko :facepalm: , szyba opadła, znacie kogoś kto lubi takie rzeczy robić. Prawodpodobnie będą linki do wymiany, silniczek z kołowrotkiem, plastiki do prowadnic. Na szczęście spinek nie połamałem:grin:. Wszystko oczywiście do golfa 3.

tam sie cały podnośnik wymieniało. Kiedyś próbowałem robić samo kółko i napinać linki ale to rzeźba w gównie bez gwarancji naprawy.

Właśnie k**wa szczuraz wykrakałeś ostatnio jadąc ze mną :facepalm:

a powiedz mi próbowałeś takie cuś ? VW GOLF III 3 PODNOŚNIK SZYBY LINKA PRAWA ZESTAW (3225062299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja właśnie o takim zestawie pisałem. ale tam wyrabia sie jeszcze takie małe gówno którego niema w zestawie. Bierz używane i ładuj bedzie za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja właśnie o takim zestawie pisałem. ale tam wyrabia sie jeszcze takie małe gówno którego niema w zestawie. Bierz używane i ładuj bedzie za grosze.

Ja nie mam czasu na walenie się z tym i kompletowaniem tego, Mogę komuś zapłacić za zrobienie tego, ja nie mam nerwów do takich rzeczy.:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

kto we wro moze takie coś robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary kupujesz kompletny podnośnik na allegro i przekładasz w godzine przy 2 piwach

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

jak bedziesz chciał to ci go wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja właśnie o takim zestawie pisałem. ale tam wyrabia sie jeszcze takie małe gówno którego niema w zestawie. Bierz używane i ładuj bedzie za grosze.

Ja nie mam czasu na walenie się z tym i kompletowaniem tego, Mogę komuś zapłacić za zrobienie tego, ja nie mam nerwów do takich rzeczy.:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

kto we wro moze takie coś robić ?

nie będziesz bohaterem w swoim domu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dosyć. Białej gorączki bym dostał gdybym musiał jeszcze na to patrzeć. Najgosze jest to, że skoda stoi pod chmurką a golf w garażu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dosyć. Białej gorączki bym dostał gdybym musiał jeszcze na to patrzeć. Najgosze jest to, że skoda stoi pod chmurką a golf w garażu :facepalm:

straszne :decayed: Może się jej lakier ubrudzić i co będzie ? Nie daj Boże ptak na nią nasra to zamknie się w sobie i nie będzie chciała odpalić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...