Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ginęli, giną i będą ginąć... brak wyobraźni i głupota... To nie motocykl zabija. Dlatego ja świadom siebie na dwa kółka nie siadam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ginęli, giną i będą ginąć... brak wyobraźni i głupota... To nie motocykl zabija. Dlatego ja świadom siebie na dwa kółka nie siadam :decayed:

Ja też mam respect :wink: co nie oznacza, że jestem przeciwny... Jak w lusterku widzę, że przytula się do linii i zderzaka, to jak mam miejsce, to od razu lekko uchyle do prawej, żeby szło przejść bez ryzyka wchodzenia na lewy:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że 80% dzownów z udziałem motocykli jest winą puszek :whistling: Ludzie w lusterka nie patrzą i w Polsce nadal są złośliwi, zajeżdżają drogę itp... Chociaż nie powiem, jest i tak lepiej niż 4lata temu jak zaczynałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa pany jebłem się 110 segregowane , 160 nie segregowane h w d*pę cały materiał:polew:

pozamiatał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa pany jebłem się 110 segregowane , 160 nie segregowane h w d*pę cały materiał:polew:

:polew::polew: dziękuję dobranoc... oczywiście segreguj .... i tak wszystko jebniesz do jednego wora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

pier**lisz jak potrzaskany, zupełnie jak z ruchaniem. Nie włożę, bo zrobię dziecko:grin: Ty już dwa gole strzeliłeś, więc jakbyś jeździł na motorze, odprowadzałbym Cię już dwa razy w czarnym gajerze:grin:

Arek, na razie dopiero się rozglądam. Dozbieram monetę na sprzęt tupy kask, buty etc. i będziemy jeździć i walić w ryj kłamców z allegro:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cebra zawsze spoko tylko cene trzymają... i mimo wszystko chyba za mocne na pierwszą wiertare. Na pierwszy sezon celowałbym w coś z mniejszą pojemnością. Chyba że Damian już latał na takich sprzetach a się nie chwalił :naughty:

Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:

Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół :whistling:

pier**lisz jak potrzaskany, zupełnie jak z ruchaniem. Nie włożę, bo zrobię dziecko:grin: Ty już dwa gole strzeliłeś, więc jakbyś jeździł na motorze, odprowadzałbym Cię już dwa razy w czarnym gajerze:grin:

Arek, na razie dopiero się rozglądam. Dozbieram monetę na sprzęt tupy kask, buty etc. i będziemy jeździć i walić w ryj kłamców z allegro:decayed:

Spuść z krzyża cipciak, bo ciśnieniujesz :decayed: Dwa, ale jakie celne :naughty: piłka od Ciebie do dzisiaj młodym słuzy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

BTW, Nelson, łap, na dobranoc :naughty:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10200540461287153&set=vb.1026982102&type=2&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździć i walić w ryj kłamców z allegro:decayed:

Mogę i ja ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Z moto jest mniej takich przypadków bo większość to pasjonaci i dbają :wink: ...ale czarna owca się znajdzie wszędzie :whistling:

Takie świeże moto powienieneś znaleźć bezproblemowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie pas przedni z 2.6 litra podejdzie do mojego 2.4?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre kręgi twierdzą że to to samo :wink: o ile rozmawiamy o tym plastikowym który trzyma chłodnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moge kupic w dobrej cenie razem z chlodnicami i zastanawiam sie czy podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Końcówka to może być :decayed: alkohol wysterylizuje :grin:

(...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Końcówka to może być :decayed: alkohol wysterylizuje :grin:

(...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...)

ale Emil nam walnął medical wykład :D ja z chęcią też bym się napił ale po ostatnim kawalerskim jeszcze mam uraz do alko :facepalm::doh::doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pijemy ? Szczuraz wstępnie jest chętny :drinks: ktoś jeszcze się pisze ?

Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy.

Końcówka to może być :decayed: alkohol wysterylizuje :grin:

(...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...)

ale Emil nam walnął medical wykład :D ja z chęcią też bym się napił ale po ostatnim kawalerskim jeszcze mam uraz do alko :facepalm::doh::doh::doh:

Polacy nie piszą takich rzeczy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopin oj tam oj tam wypijesz dzisiaj z nami, spokojnie nie będziemy walić na umór.

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

To może do jakiejs pizzerii czy cos takiego ? Czy pod chmurka? albo jakis pub ? znam czeski pub na popowicach maja czeskie browce bardzo dobre...

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

A może takie coś ? :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...