Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kto jeszcze idzie na :drinks:

chyba hornet pójdziemy sami- ale nie szkodzi masz jakiś bar u siebie na wsi u mnie jest na krzyżówce na nowym dworze bar ale tam wieje nudą chyba bliżej centrum trzeba.

Ja siedzę na Hermanowskiej to przez tory sąsiady jesteśmy :gwizdanie:

U mnie nic nie ma. Może na włodkowice ? Nie mam kierowcy bo moja już piła. Chyba że dajemy sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniady podstaw fure na shella :naughty: na trawniku , przodem do ronda . Bedzie co komentować i do wodopoju blisko :wink4: Stary sprawdzony sposób jak niema gdzie to w furze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z gniadym się ustawiliśmy. Jak coś to pisać na koma dowiecie się gdzie jesteśmy. 503-158-506

Nie ma co można na Was liczyć........... :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze aktualne ? Moze podlece z kolegą, jesli bedziecie gdzies w furce :wink4: do Wro mam 30 km~~ +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze aktualne ? Moze podlece z kolegą, jesli bedziecie gdzies w furce :wink4: do Wro mam 30 km~~ +/-

Gdzieś na włodkowicach będziemy siedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, Panowie, ja też bym chciał! szkoda, że tak późno wyszło, bo jakbym wiedział wcześniej, to bym wcześniej wrócił... Myślę, że spotkamy się jeszcze nie raz, tylko tym razem, może jakieś jednodniowe wyprzedzenie?! :tongue4: Ale na spocie jutro jestem, o ile nic nie wypadnie. Masakrycznie mi przód trzeszczy ;/ ktoś wie, co to?! podejrzewam maglownicę (stary płyn od wspomagania) albo jakieś tulejki. Objawy? Głośny, metaliczny dźwięk zarówno podczas jazdy na wertepach (delikatna praca amortyzatorów), ale także na postoju, kiedy kręcę kołami, np przy postoju. Panowie, pomocy! Nie wiem, czy mogę jeździć, bo brzmi to coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aseneaebaem kkk scszczuraz jestesmy na balec t n dobry[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________To szczuraz pisal posta hahahah jutro pewnie bedzie beka ztego heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aseneaebaem kkk scszczuraz jestesmy na balec t n dobry[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________To szczuraz pisal posta hahahah jutro pewnie bedzie beka ztego heheh

:polew:

szkoda, ze musielismy spadac tak szybko, ale i tak byo :good:

Dzisiaj ofc dziewiczy spot :decayed:

Hornet kiedy dotrze do Ciebie Twój ogólnopolski kabel do vag ? :) Chyba ze ktos bedzie mial swój, bo jestem holernie ciekawy co tam w trawie piszczy w mojej niuni i czy duzo namotane jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aseneaebaem kkk scszczuraz jestesmy na balec t n dobry[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________To szczuraz pisal posta hahahah jutro pewnie bedzie beka ztego heheh

:polew:

szkoda, ze musielismy spadac tak szybko, ale i tak byo :good:

Dzisiaj ofc dziewiczy spot :decayed:

Hornet kiedy dotrze do Ciebie Twój ogólnopolski kabel do vag ? :) Chyba ze ktos bedzie mial swój, bo jestem holernie ciekawy co tam w trawie piszczy w mojej niuni i czy duzo namotane jest :cool1:

Kabel jest - gniady zabierz kabel. Pamiętacie o 0,7 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rejczel :wink4:

To jednak zyjecie :>

Żyjemy... czekam na odpowiedź gniadego.... zapakowany był do taxi i mam nadzieję, że śpi w domu a nie na przystanku bo mroźna noc dzisiaj była :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy... czekam na odpowiedź gniadego.... zapakowany był do taxi i mam nadzieję, że śpi w domu a nie na przystanku bo mroźna noc dzisiaj była :kox:

Omajgat no to grubo :>

Gniady czekamy na przemówienie w tej sprawie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a ile ja tych piw wypiłem? :kwasny: No cześć!

mnie się pytasz ? Jak ja nie pamiętam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...