Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Do hurtowni panie . Osobiście polecam dawny Stenmot teraz to się chyba dakol nazywa . W większości maja wszystko na już .

A jest to gdzieś we Wrocku?! Widzę Oława i Lubin, a to jest qrcze daleko :kwasny:

:siema:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 09:19_________________________________________________coś tu cicho :gwizdanie:

na fabrycznej jest dakol i na bielanach ;) powiedz co potrzebujesz to może uda się taniej załatwić bo mam tam rabacik na warsztat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fabrycznej jest dakol i na bielanach ;) powiedz co potrzebujesz to może uda się taniej załatwić bo mam tam rabacik na warsztat :)

Chętnie skorzystam :> jutro auto jedzie dopiero do lekarza i dopiero jutro będę wiedział co jest do zrobienia, a co będzie trzeba kupić. Zgłoszę się jutro najpewniej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten na fabrycznej obok WSB . Mam blisko dlatego tam kupuję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fabrycznej jest dakol i na bielanach ;) powiedz co potrzebujesz to może uda się taniej załatwić bo mam tam rabacik na warsztat :)

Chętnie skorzystam :> jutro auto jedzie dopiero do lekarza i dopiero jutro będę wiedział co jest do zrobienia, a co będzie trzeba kupić. Zgłoszę się jutro najpewniej :hi:

Jak coś to atakuj mnie pod numerem tel 724 83 90 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziany golf 4 z naszymi klubowymi ramkami na pl Jana Pawła o 18:24

Przyznawać się kto to ??? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:03_________________________________________________ :hi: :hi:

Co tu taka cisz jak przed burzą..... nie w ten weekend ale w kolejny robimy wyjście na jakieś pijaństwo. Mam nadzieję, że tym razem stawi się większa ilość luda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie, o ile będę we Wrocku. W tym tygodniu mnie nie ma najprawdopodobniej - zwiedzam Pec Pod Śnieżką :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

No co ? Już wiem, że Ciebie to trzeba pilnować bo zasypiasz u obcych przy stolikach :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 12:33_________________________________________________

ja chętnie, o ile będę we Wrocku. W tym tygodniu mnie nie ma najprawdopodobniej - zwiedzam Pec Pod Śnieżką :dance2:

Dlatego wcześniej piszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jak się nie wyśpię to nie idę .

Ja będę na 10000000% do mojej przyjeżdża koleżanka co śpi u nas więc luz moja Pani nie będzie sama siedziała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę we WRO to chętnie wychylę kielonek a może nawet i dwa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

Cisnę na Rzeszów- bez odbioru do niedzieli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby któryś potrzebował mam do sprzedania za symboliczne 50 pln zderzak tył od Avanta . W przyszłym tygodniu pakuje go do kontenera z butelkami .

cf98f4efdd86d406m.jpg b894ce11e90ded06m.jpg 0a93b3ba9973291em.jpg

nie wstawiam go do giełdy bo interesuje mnie tylko odbiór osobisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, że b6, ja bym chciał dokładkę na czujniki z tyłu. na pewno nie podejdzie :wallbash:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 10:43_________________________________________________na allegro wystaw... chodzą po 100[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 10:45_________________________________________________Pany, może któremuś się przyda...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185007.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, może któremuś się przyda...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185007.0

za 100 łyknę :decayed:

Siema nie wiem czy dzisiaj będę ponieważ jestem zjechany po trasie. Wstałem bardzo rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie bedzie- nauka :disgust:

Ale za tydzien owszem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zlikwidowałem sobie z rana zawieszenie z prawej strony :OMG: panów od łatania dziur to bym :bicz: . Do czasu skompletowania całej prawej strony mam Audi unieruchomione . :thumbdown: Jeżeli sie pojawię to Hujdajem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...