Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

kupiłem świece żarowe, jeszcze dzisiaj wymiana :banan:

idealny moment wybrałeś :wink:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan. Zerwiemy tarcze i sie zglosimy :-) te mikody chyba z plasteliny robia jedno mocne hamowanie i walą jak pojebane. Ile dla Ciebie za robote?

Nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem świece żarowe, jeszcze dzisiaj wymiana :banan:

idealny moment wybrałeś :wink:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Moment jak moment... ale nówki Beru za niecałe 20zł/szt. wyrwałem :whistling::grin:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Spartan. Zerwiemy tarcze i sie zglosimy :-) te mikody chyba z plasteliny robia jedno mocne hamowanie i walą jak pojebane. Ile dla Ciebie za robote?

Nadane z nory szczura

A to dobry Twój znajomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tam za program do afn krzyczą.?

Nadane z nory szczura

Maciek, gadalem z kumplem i za program do AFN chce 700. Wiec cena chyba ok :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Cena ok. W poniedzialek odstawiam auto na sprzeglo, turbo, kata i plecionke. Jak sie podniose finansowo to bede dzwonił. Dzieki wielkie za info

Nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSS & DJD 2013 Vol 2 - YouTube

Waryjoty, bandyty wrocławskie :kox::kox: ...tzw Cyrk Szatana :whistling::dancing:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

BTW Panowie, zaczynam szukać koła na przyszły sezon... Only 18", min 8.5j. Jak coś wam się rzuci w oczy to do mnie :decayed: Z gumami lub bez, bez różnicy dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSS & DJD 2013 Vol 2 - YouTube

Waryjoty, bandyty wrocławskie :kox::kox: ...tzw Cyrk Szatana :whistling::dancing:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

BTW Panowie, zaczynam szukać koła na przyszły sezon... Only 18", min 8.5j. Jak coś wam się rzuci w oczy to do mnie :decayed: Z gumami lub bez, bez różnicy dla mnie :wink:

rooney ma za 1,5k do sprzedania flaty kawa z mlekiem. gdyby nie to, że mam krawata, to chętnie bym wziął... za tyle w sumie swoje oddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacz nawet nie na bieżąco jestem k**wa - 1300 plus 100 wysył - dziękuję dobranoc. nic tylko brać!

FELGI FLAT5 5X112 AUDI A8 GLEBA! NACIĄG! (3662769904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zerknąć ile opony do tego stoją i dlaczego tak drogo... :decayed: program chyba może do wiosny poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie programuj na zime bo hamownia cie w c**ja zrobi przez temperature otoczenia. bierz flaty a program tak jak mówisz wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz zgaduj zgadula jaka tam guma siedzi bo ze zdjęć nic nie mogę odczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan oddaje hujdaja bratu. Stwierdzil ze oc zaplaci i bedzie stal dopóki mlody prawka nie zrobi. A ja mu go naprawie w wolnym czasie.

Nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...