Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

co tydzień pod Mostem Milenijnym (mapka w pierwszym poście), niedziela godzina 18:00 :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 11:23_________________________________________________heh, równocześnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 11:24_________________________________________________zrobi się cieplej to i na jakiegoś grylla się będzie można wybrać na rowerkach. Kiedyś była fajna miejscówka w Domasławiu, nad jeziorkiem, ale teraz tam obwodnica w okolicy powstała i nie wiem, w jakim stanie się jeziorko uchowało. Nie polecam kąpieli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, DW325** kogo to mijałem dzisiaj na zjeździe z dobroszyckiej w kierunku Twardogóry? Jechałem służbowym sprintkiem, za późno dojrzałem rameczki... Pozdro dla kierownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, DW325** kogo to mijałem dzisiaj na zjeździe z dobroszyckiej w kierunku Twardogóry? Jechałem służbowym sprintkiem, za późno dojrzałem rameczki... Pozdro dla kierownika :)

Panie to nie tutaj na plac po okulary jechać. :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym odpowiedniejszym dziale się raczej inne województwo odzywa, a tutaj pewnie szybciej się znajdzie winowajca ;) muszę się kiedyś do Was na spota wybrać, bo najbliżej w sumie... Raz zimą byłem, ale pare minut przed 18 i nikogo nie zastałem, więc się zmyłem do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, DW325** kogo to mijałem dzisiaj na zjeździe z dobroszyckiej w kierunku Twardogóry? Jechałem służbowym sprintkiem, za późno dojrzałem rameczki... Pozdro dla kierownika :)

Panie to nie tutaj na plac po okulary jechać. :decayed:

Pisać tutaj wszystko, niczego się nie bać... a nie będziecie się rozdrabniali na wątki... jak wiecie tamten wątek opanowały krawaty.... My tworzymy swój świat... elitarny świat :decayed: Nawet jak ktoś piardnie to pisać :cool1:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________

W tamtym odpowiedniejszym dziale się raczej inne województwo odzywa, a tutaj pewnie szybciej się znajdzie winowajca ;) muszę się kiedyś do Was na spota wybrać, bo najbliżej w sumie... Raz zimą byłem, ale pare minut przed 18 i nikogo nie zastałem, więc się zmyłem do domu...

Zapraszamy. Koniecznie musisz się pojawić.

I obowiązkowo na klubowym wyjściu na picie również musisz być. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:35_________________________________________________ :hi: :hi:

Co tu taka cisza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jak często i mniej więcej gdzie się spotyka Wrocławska "sekcja" A4 Klubu?

KOlego pierwszy post... zwijak rozwiń. Zapraszamy w niedzielę pod most milenijny na 18. Spotykamy się raz w tygodniu...

Kurde, umknał mi ten szczegół :)

OK, teraz już wiem, jak będę w PL i we Wrocławiu to się postaram przedstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jak często i mniej więcej gdzie się spotyka Wrocławska "sekcja" A4 Klubu?

KOlego pierwszy post... zwijak rozwiń. Zapraszamy w niedzielę pod most milenijny na 18. Spotykamy się raz w tygodniu...

Kurde, umknał mi ten szczegół :)

OK, teraz już wiem, jak będę w PL i we Wrocławiu to się postaram przedstawić :)

Czekamy... z miłą chęcią rzucę okiem na Twojego BKN-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyjście, to będziemy myśleć na spocie, jak tylko uda mi się pojawić :) częściej żonka się we Wro pokazuje autem, bo szkoła, ja w tym czasie siedzę z maluchem, ale czasem również się przejadę, jak małego sprzedam babci ;) więc myślę, że ten temat się obgada na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyjście, to będziemy myśleć na spocie, jak tylko uda mi się pojawić :) częściej żonka się we Wro pokazuje autem, bo szkoła, ja w tym czasie siedzę z maluchem, ale czasem również się przejadę, jak małego sprzedam babci ;) więc myślę, że ten temat się obgada na miejscu :)

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Ja się już do spania zbieram a ten dopiero się pojawia na forum i wita :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w końcu mam chwilę wolnego :gwizdanie:

:cool1:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza ? Nic się nie dzieje na mieście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nic... Panowie, chciałem ogarnąć skrzynię w parówie. Rzecz w tym, że ponoć bardzo powoli puszcza olej i czuję na drążku, że coraz ciężej wchodzą biegi i czasem czuć, że mu tego oleju brakuje. Dałbym radę ogarnąć to sam (z pomocą Was) czy szukać jakiegoś serwisu?! Chcę to uszczelnić i zalać nowym, gęstszym olejem (w dziale technicznym twierdzą, że to pomaga). Ewentualnie, ktoś z Was mógłby pomóc?![br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 10:18_________________________________________________co za pogoda, sąsiad właśnie rozwalił A8 4.2 :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja już piję... w końcu butelkowa pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja już piję... w końcu butelkowa pogoda.

Ja jutro piję, bo Józef w domu, poza tym awans dostalem :kox: teraz nawet o browarze nie myślę, za 4 godziny do pracy jadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja już piję... w końcu butelkowa pogoda.

Ja jutro piję, bo Józef w domu, teraz nawet o browarze nie myślę, za 4 godziny do pracy jadę...

Nie ma picia :decayed: bo później co drugi będzie na kacu i na spota nie zajedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...