Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie muszę przyznać, że jest was trochę z samego wrocławia a wy dalej nic konkretnego zorganizować nie potraficie... zamiast propozycji co tydzień to ustalcie konkretny termin i raz na przykładowo dwa tygodnie i wszystko :wink4:

inne województwa się z nas/was śmieją :naughty: trochę motywacji.

p.s. słyszałem że trzeciego stycznia koło godziny 19 laski z Forum Modelek mają spotkanie właśnie przy Milenijnym, co więcej - będą prezentować seksowną bieliznę w świetle słońca i kałużach z roztopionego śniegu, po czym zaproszą Panów z fajnych furek na rzucanie się śnieżkami :decayed:

Także: 3.01.2011 pod MM na godzinę 18.00 co by się przygotować. :naughty:

Już macie motywację :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przeciez co tydzien jest spot, tylko sie o tym nie pisze :gwizdanie:

Opublikowano

Jednak nici z nart. Mnie 3.01 nie będzie. Mam zajęcia od 15 do 20:30 ;(

Opublikowano

to 3.01 jestem ;p co do spota to zawsze tak jest duzo sie mowi a malo kto przyjezdza

Opublikowano

A kto będzie dzisiaj? nie wiem, czy na pewno wpadnę, bo już mnie siostra po dworcach ciągnie, ale jak będzie czas to nie widzę przeciwwskazań :wink4:

Opublikowano

ja zaraz lece na olawe i nie wiem kiedy wroce :(

Opublikowano
  • Autor

to 3.01 jestem ;p co do spota to zawsze tak jest duzo sie mowi a malo kto przyjezdza

ja zaraz lece na olawe i nie wiem kiedy wroce :(

No właśnie ... a ja zawsze marznę pod tym zasyfiałym milenijnym i czekam na was ... :blink:

A kto będzie dzisiaj? nie wiem, czy na pewno wpadnę, bo już mnie siostra po dworcach ciągnie, ale jak będzie czas to nie widzę przeciwwskazań :wink4:

Lepiej żebyś miał czas ... muszę Ci się w końcu dobrać do białej zagazowanej parówy :gwizdanie:

musimy zakończyć tą nierówną walkę z sondą jeszcze przed nowym rokiem . :wink4:

Może Wojtek w ramach wyjątku by się pojawił ? :evil:

Opublikowano

wykręciłem się z wyjazdu na dworzec :cool1:

To ja jadę... do zobaczenia pod mostem :hi:

Opublikowano
  • Autor

no i z Tomkiem obroniliśmy honoru A4 klubu na spocie było nas najwięcej :naughty: zdominowaliśmy jedyną A6 która pojawiła :decayed:

Opublikowano

Lepiej żebyś miał czas ... muszę Ci się w końcu dobrać do białej zagazowanej parówy :gwizdanie:

musimy zakończyć tą nierówną walkę z sondą jeszcze przed nowym rokiem . :wink4:

No i operacja zakończona powodzeniem :naughty: W trakcie działań wyszedł z dolotu pewien 'kwiatek'. Okazało się, że dolot jest zapchany silikonem :wallbash: :wallbash: :wallbash: Na dniach będzie nowy + regulacja (ewentualnie nowy mixer)

Opublikowano
  • Autor

Jak panowie robimy z niedzielą 2.01.2011 Wpadacie na spot czy mam zabrać termos , kanapki i sam gadać ze soba ? :gwizdanie:

Opublikowano

panowie a co z tym spotem 3.01 ?

Opublikowano
  • Autor

3.01 to poniedziałek ... :mysli: Trzeba od nowa zapier... na dodatni PKB :evil:

Opublikowano

Jak panowie robimy z niedzielą 2.01.2011 Wpadacie na spot czy mam zabrać termos , kanapki i sam gadać ze soba ? :gwizdanie:

Ja jestem we Wrocku więc może się pojawię w nowym roku :kox:

Opublikowano
  • Autor

było by miło :)

Opublikowano

było by miło :)

Jak wytrzeźwieję to zjawię się.

Wszystkiego najlepszego w nowym 2011 roku :)

Opublikowano

Może wpadne -hornet weż ciasto :)

Opublikowano

Może wpadne -hornet weż ciasto :)

Jakie ciasto ??? już pijany jesteś ? matko polko :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pisałeś dzisiaj w temacie ''będe tatą'' o cieście -już chyba się domyślam o jakim cieście mówiłeś :polew:

Opublikowano

Pisałeś dzisiaj w temacie ''będe tatą'' o cieście -już chyba się domyślam o jakim cieście mówiłeś :polew:

No przecież nie o drożdżowym :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.