Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy pijemy kiedy????

No nie wiem.... czekamy na tą 100wę :gwizdanie: coś mi się zdaje że za tą 100wkę to dużo nie wypijemy.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stawiam pierwsza flaszke :D hehe a no ja dzwonilem ja ;)

Opublikowano

stawiam pierwsza flaszke :D hehe a no ja dzwonilem ja ;)

Chyba pierwszą skrzynkę :decayed:

Opublikowano

stawiam pierwsza flaszke :D hehe a no ja dzwonilem ja ;)

Jak to trzeba uważać na słowa :gwizdanie:

Opublikowano

Ja się piszę. Kiedy?! :kox:

Opublikowano

na flache kazdy chetny :)

Opublikowano
  • Autor

Ja wódki nie pije a pijakami sie brzydzę ... mam tak od 1 stycznia jak sie obudziłem . Za to piwka i paciorka nigdy nie odmawiam :naughty:

Opublikowano

Ja wódki nie pije a pijakami sie brzydzę ... mam tak od 1 stycznia jak sie obudziłem . Za to piwka i paciorka nigdy nie odmawiam :naughty:

Będziesz patrzył. Kierowca też musi być :decayed:

Opublikowano

Dokładnie będziesz takim klubowym kelnerem przez poł nocy będziemy Ci bardzo wdzięczni :good:

Opublikowano

porozwozisz wszystkich?! :wink4:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 08:44_________________________________________________Co tu taka cisza ?
Opublikowano
  • Autor

porozwozisz wszystkich?! :wink4:

Pewnie i co jeszcze ? :blink: Dajcie zarobić chłopakom od Ryby :tongue4:

:hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 08:44_________________________________________________Co tu taka cisza ?

Jaka cisza , wreszcie się coś dzieje :naughty:

Opublikowano

Ja dzisiaj robię reset - idę do sąsiada na pępkowe :good: córka do opicia :decayed:

Opublikowano

Ja dzisiaj robię reset - idę do sąsiada na pępkowe :good: córka do opicia :decayed:

O masz ten to ma dobrze.
Opublikowano
  • Autor

hornet pije a niektórzy o 5:10 będą mieli brutalny kontakt z budzikiem :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Ledwo dzisiaj żyję :sick3:

Opublikowano

Haha, pracować, a co, ktoś musi zarabiać na państwo :naughty:

na flache kazdy chetny :)

---------------------------------------------

Tanie ubezpieczenia oc,ac,nnw,mc tel. 783 783 332

chyba pkt. 12 naszego regulaminu się kłania :wink4:

Opublikowano

Haha, pracować, a co, ktoś musi zarabiać na państwo :naughty:

na flache kazdy chetny :)

sorka kolego juz problem naprawilem :) udzielam sie na wielu forach i czasami zdarza sie zapomniec ale juz sie poprawilem

---------------------------------------------

Tanie ubezpieczenia oc,ac,nnw,mc tel. 783 783 332

chyba pkt. 12 naszego regulaminu się kłania :wink4:

Opublikowano

1. Nauczcie się cytować.

2. pkt 12 regulaminu..... zapraszam na warszawskie i inne spociki to zobaczycie czy nie ma podawanych namiarów na specjalistów :polew:

2. zaczynam weekend więc wasze zdrowie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wypij i za mnie ... od niedzieli choruje przez niedzielne adidasy :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.