Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jechał ktoś z Was ostatnio do Warszawy? Jakieś utrudnienia? Zastanawiam się czy jechać autem, czy LOTem...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja pier.....e nie ma z kim zrobić flaszki wieczorem.... :gwizdanie: :wallbash:

Mój sąsiad ma już szlaban na picie ze mną bo wiecznie nabity jak działo wracał do domu.... :cool1:

Opublikowano

Ja pier.....e nie ma z kim zrobić flaszki wieczorem.... :gwizdanie: :wallbash:

Mój sąsiad ma już szlaban na picie ze mną bo wiecznie nabity jak działo wracał do domu.... :cool1:

Po tych słowach boje się przyjeżdżać na jakikolwiek spot :polew:

Opublikowano

Ja pier.....e nie ma z kim zrobić flaszki wieczorem.... :gwizdanie: :wallbash:

Mój sąsiad ma już szlaban na picie ze mną bo wiecznie nabity jak działo wracał do domu.... :cool1:

Po tych słowach boje się przyjeżdżać na jakikolwiek spot :polew:

Jutro z racji pogody spot będzie rowerowy + browarki :)

Opublikowano

Od Piotrkowa masakra - remont drogi do samej wawy

Opublikowano

Ja się zjawie za tydzień, ale raczej nie dam rady na rowerze... ;)

Opublikowano

Właśnie Szczuraz przechodził moją ulicą no to wypiliśmy po jednym :drunk:

Opublikowano

Właśnie Szczuraz przechodził moją ulicą no to wypiliśmy po jednym :drunk:

To osły jedne... a ja sam sączę w domu.. :gwizdanie: sąsiedzi jak z kozie piz..y trąba :naughty::decayed:

Opublikowano
:drunk: Sami alkoholicy :kox:
Opublikowano

Jak ktoś ma ochotę na rowerek to niech piesze... ja właśnie się szykuję. Zabieram bro w plecak i jadę w teren :good:

Opublikowano

Właśnie Szczuraz przechodził moją ulicą no to wypiliśmy po jednym :drunk:

To osły jedne... a ja sam sączę w domu.. :gwizdanie: sąsiedzi jak z kozie piz..y trąba :naughty::decayed:

O jak już wyzywa to już chyba ciężko z nim albo opłakuje sąsiada stąd te nerwy. :polew:
Opublikowano

:hi: :hi:

Daleko macie... traficie się jeszcze... dzisiaj rowerowo i browarowo ?

Opublikowano

ja jak zwykle, parówą

Opublikowano

Właśnie wróciłem z placu na Krzywoustego - d*pa mnie boli :kwasny:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z placu na Krzywoustego - pupa mnie boli :kwasny:

i co autem jedziesz ?? szczur też samochodem jedzie ?

Opublikowano
  • Autor

albo autem albo kiblopędem ... rodzina zabrała wszystkie 3 rowery z domu . :disgust: Musze w końcu qpeciarzowi pasy transportowe przywieść bo mi siekierę na dachu postawi :evil:

sąsiedzi jak z kozie piz..y trąba :naughty::decayed:

ja czasowo przez weekend u Ewy stacjonowałem więc mogliśmy zaglądać sobie w okna :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tam dzisiaj na 100% nie przyjadę autem.... browarka nie wypić w taki dzień to grzech :naughty:

Opublikowano

Panowie, miejscówka aktualna pod orbitem? Bo za tydzień jestem, żebym Was nie musiał szukać... :naughty:

Opublikowano

Panowie, miejscówka aktualna pod orbitem? Bo za tydzień jestem, żebym Was nie musiał szukać... :naughty:

Ba jasne, że aktualna ... dzisiaj było miło... rowerki i browarki :good:

Opublikowano

Panowie, miejscówka aktualna pod orbitem? Bo za tydzień jestem, żebym Was nie musiał szukać... :naughty:

Ba jasne, że aktualna ... dzisiaj było miło... rowerki i browarki :good:

No

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.