Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto chętny do picia jutro?!

Czekałem na to pytanie...

Jutro możemy gdzieś pić... później moja dołączy do nas ponieważ mają pożegnanie gościa z pracy więc też będą pić...

to gdzie się umawiamy i o której ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pręgierz o 21:00 ?!?!

jeśli będzie ciepło, możemy iść na Wyspę Słodową :wink4:

Opublikowano

Pręgierz o 21:00 ?!?!

jeśli będzie ciepło, możemy iść na Wyspę Słodową :wink4:

21 ?? Późno.

na wyspę ?? nie można w jakiejś knajpie posadzić d*py ?? Wyspa słodowa jest dla studentów.... więc :thumbdown:

Opublikowano

kurcze :thumbdown: z przyczyn osobistych, ja odpadam dzisiaj. Nie wyrobię się :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Czyli nici z picia.... może innym razem wyjdzie.

Co tu taka cisza ?

Opublikowano
  • Autor

nie ma pieniędzy to i cisza ...

Hornet ty w hipotecznych tez siedzisz ? jak tak to bede miał bajere :naughty:

Opublikowano

Panowie, jakiś czas temu ktoś się chwalił, że ma na wymianę alumy 16" na letnich kapciach na 15". Nie pamiętam już dokładnie... Przyznaje się ktoś?! :hi:

Opublikowano

Panowie, jakiś czas temu ktoś się chwalił, że ma na wymianę alumy 16" na letnich kapciach na 15". Nie pamiętam już dokładnie... Przyznaje się ktoś?! :hi:

Chyba kolega co na taxi śmiga.

Opublikowano

:JC_fan:

a Ty co już wakacje rozpocząłeś ? :polew: :polew:

Opublikowano

Powitać szanowne grono :hi: nareszcie weekend... Jutro z rana szukajcie czarnej B5 po lifcie na bixach - machać rencyma i nogyma :decayed: a w niedziele widzimy się przy czteropaku :gwizdanie: na więcej nie dam rady, bo mam rocznice ślubu, więc jakieś kino czy coś potem...

Opublikowano

kaju, możesz wbijać na browara bo sprzęcik już siedzi w aucie :decayed:

a jak tam z kablem u ciebie?

Opublikowano

:JC_fan:

a Ty co już wakacje rozpocząłeś ? :polew: :polew:

Troche mnie przewiało.
Opublikowano

Powitać szanowne grono :hi: nareszcie weekend... Jutro z rana szukajcie czarnej B5 po lifcie na bixach - machać rencyma i nogyma :decayed: a w niedziele widzimy się przy czteropaku :gwizdanie: na więcej nie dam rady, bo mam rocznice ślubu, więc jakieś kino czy coś potem...

Jak będzie pogoda to będzie rowerek z pifffem a jak nie będzie pogody to pierdo....le piję w domu i nigdzie nie jadę :polew:

Opublikowano

Michu, po kabel muszę podjechać na Surmin... Zadzwonić wcześniej, laptopa do auta i tyle filozofii. Tylko w tygodniu teraz zapierdalam po pracy u kumpla na budowie mu trochę pomagam, więc z czasem kiepsko... Zobaczymy lada dzień.[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 21:52_________________________________________________

Powitać szanowne grono :hi: nareszcie weekend... Jutro z rana szukajcie czarnej B5 po lifcie na bixach - machać rencyma i nogyma :decayed: a w niedziele widzimy się przy czteropaku :gwizdanie: na więcej nie dam rady, bo mam rocznice ślubu, więc jakieś kino czy coś potem...

Jak będzie pogoda to będzie rowerek z pifffem a jak nie będzie pogody to pierdo....le piję w domu i nigdzie nie jadę :polew:

I tak Cie znajde :kox:

Opublikowano

spoko spoko, nie śpieszy mi się aż tak. sam mam ciężko z czasem...

Opublikowano

Ja dzisiaj skonczylem schody robic, co o nich myslicie przy okazji OOOO sie zalapala :decayed:

86964648.jpg

Opublikowano

romeo też mógł sobie schody pod okno wybudować... nie pomyslał chłopak.. a to wojtas ma spokojne dojście do panienki :decayed:

Opublikowano

Hehe, drzwi będą, w miejsce okna :> narazie są schody, wiecie ile kosztuja ? :shocked: Normalnie dowiadujac sie ceny zaczynaly sie od 15-23 tys zl nawet nie za takie cos, tylko za byle co , a to robota wlasna, wiec mysle ze nie jest zle :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

no jak na własną robotę to nawet w górę idą te schody :evil:

a tak na serio to znawcą nie jestem ale wygląda na dobrze zrobione :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.