Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tu taka cisza?! :gwizdanie:

Szczurek, weź mi jutro te kierunki na spot, co?! :hi:

Opublikowano

Sąsiad mi się wykruszył ale sam jakoś sobie radzę :naughty:

Opublikowano

ja narazie mam dość picia, Juwenalia... :drunk:

Opublikowano

Siemka! Jestem nowy i chętnie bym wpadł na dzisiejszy spocik :> tylko nie chciałbym zastać pustego parkingu :decayed:

Opublikowano

A ja zaraz ruszam z dowózką chlebka i bułeczek do Wrocławia :) Jak któryś będzie widział sprintera białego z familijnej, to rencyma i nogyma machajta :)

Opublikowano

Siemka! Jestem nowy i chętnie bym wpadł na dzisiejszy spocik :> tylko nie chciałbym zastać pustego parkingu :decayed:

Zapraszamy na spocik :good:

Opublikowano

Od jakiegoś czasu wybieram się na spocik wrocławski, ale jak czytam ten wątek to, nie obrażajcie sie, ale następny klub to AA :polew:

Opublikowano

:bry:

ja dzisiaj jestem

//również u Ciebie Gniady :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj spot pod Orbitą czy na niskich łąkach?

Opublikowano

pod orbitą. jak sie zgubisz, dzwon do mnie, numer niżej :good:

Opublikowano

pod orbitą. jak sie zgubisz, dzwon do mnie, numer niżej :good:

Nie ma opcji żebym się zgubił :wink4:, tylko nie wiem czy dam radę bo coś mnie rozbiera (i nie jest to moja Pani :decayed: )
Opublikowano

Od jakiegoś czasu wybieram się na spocik wrocławski, ale jak czytam ten wątek to, nie obrażajcie sie, ale następny klub to AA :polew:

życie... a co Ty kaktus jesteś ? :decayed:

Opublikowano

mów mi wielbłąd, James wielbłąd. :>

Opublikowano

mów mi wielbłąd, James wielbłąd. :>

Nawet wielbłąd pić musi :decayed:
Opublikowano
  • Autor

uwaga bo jade

Opublikowano

Gdzie Ci nowi co mieli przyjechać....? Pojawiła się jakaś B6 ale szybciej się zwinęła niż przyjechała... nawet się nie zatrzymał... :thumbdown:

Opublikowano

Ja nie miałem gdzie zaparkować tylu nowych się zjechało musiałem gablote między drzewami postawić :polew:

Opublikowano

A ja zaraz ruszam z dowózką chlebka i bułeczek do Wrocławia :) Jak któryś będzie widział sprintera białego z familijnej, to rencyma i nogyma machajta :)

a ty co latasz i ludzi nie widzisz? wczoraj golfem jechałem i ci migałem, żebyś światła włączył a później po sośni też ze swoją jeździłeś... nic a nic.. choćbym ci w bok audi wjechał :decayed:

p.s. kiedy jedziemy do wrocka na spot? :kox:

Opublikowano

NO kurrrwa muszę się wybrać tam w końcu... Tyle razy co miałem być i zawsze hujnia z patatajnią wychodziła z tego... Ciebie mogę też w bagażnik w sumie zapakować :kox: a nie widziałem Cie jakoś :mysli: bez świateł jechałem? Możliwe, bo czekam na żarówki nowe ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.