Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakoś miesiąc temu cieszyliśmy się, że osiągnęliśmy 100 stron, juz jest prawie 160 :cool1:

wrocławiacy się rozkręcili :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dajemy radę :good:

Opublikowano
  • Autor

szczurek pewnie będzie w piątek pracował, więc zostaje sobota, niech ogarnie tylko rano, dajmy mu na to czas :good:

Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

milczy dziwnie :decayed:

mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie :)

Opublikowano

Jakie telewizory ?

Opublikowano

a ja jutro Książ zwiedzać będę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bedziesz gdzieś po drodze koło mnie mozesz zajechac po kierunki

Opublikowano

szczurek pewnie będzie w piątek pracował, więc zostaje sobota, niech ogarnie tylko rano, dajmy mu na to czas :good:

Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

milczy dziwnie :decayed:

mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie :)

Mówiłem że da noge.
Opublikowano

Nie chce nikt mojego concerta?

Opublikowano

Nie chce nikt mojego concerta?

1 czy 2 ?

Opublikowano

concert I.

Opublikowano

concert I.

a to dzięki :) II bym za flaszkę przyjął :decayed:

Opublikowano

concert I.

a to dzięki :) II bym za flaszkę przyjął :decayed:

Jak już, to 3litrową i robimy ją przy zakupie :kox:

Opublikowano

concert I.

a to dzięki :) II bym za flaszkę przyjął :decayed:

Jak już, to 3litrową i robimy ją przy zakupie :kox:

nie piardol to contert II można tanio wyrwać

Opublikowano

concert I.

a to dzięki :) II bym za flaszkę przyjął :decayed:

Jak już, to 3litrową i robimy ją przy zakupie :kox:

nie piardol to contert II można tanio wyrwać

wiem. zależy za ile się szybę znajdzie ;)

Opublikowano

concert I.

a to dzięki :) II bym za flaszkę przyjął :decayed:

Jak już, to 3litrową i robimy ją przy zakupie :kox:

nie piardol to contert II można tanio wyrwać

wiem. zależy za ile się szybę znajdzie ;)

:polew: :polew:

Mamy myślenie innymi kategoriami :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

szczurek pewnie będzie w piątek pracował, więc zostaje sobota, niech ogarnie tylko rano, dajmy mu na to czas :good:

Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

milczy dziwnie :decayed:

mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie :)

Mówiłem że da noge.

właśnie wróciłem z pracy :thumbdown: będę dzwonił do jednego czy drugiego to jakies piwko sie wypije ... Mam nadzieję że Gniady będzie jeszcze potrafił się kontaktować z otoczeniem :gwizdanie:

Opublikowano

szczurek pewnie będzie w piątek pracował, więc zostaje sobota, niech ogarnie tylko rano, dajmy mu na to czas :good:

Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

milczy dziwnie :decayed:

mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie :)

Mówiłem że da noge.

właśnie wróciłem z pracy :thumbdown: będę dzwonił do jednego czy drugiego to jakies piwko sie wypije ... Mam nadzieję że Gniady będzie jeszcze potrafił się kontaktować z otoczeniem :gwizdanie:

Ja już dzisiaj jestem umówiony na wódę :decayed: Wieczorem jestem nieosiągalny :decayed:

Opublikowano

szczurek pewnie będzie w piątek pracował, więc zostaje sobota, niech ogarnie tylko rano, dajmy mu na to czas :good:

Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

milczy dziwnie :decayed:

mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie :)

Mówiłem że da noge.

właśnie wróciłem z pracy :thumbdown: będę dzwonił do jednego czy drugiego to jakies piwko sie wypije ... Mam nadzieję że Gniady będzie jeszcze potrafił się kontaktować z otoczeniem :gwizdanie:

Pisałem że chrzciny miałem następny chce w dupe :bicz3:
Opublikowano
  • Autor

to z Ewą napierdole sie na mieście żeby odreagować , umrę i będę umarty aż do jutra ... :strzal:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.