Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozpisujecie się prze okrutnie .

o czym mamy z Tobą rozmawiać ??

Nie musicie ze mną -poczytałbym coś.
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozpisujecie się prze okrutnie .

o czym mamy z Tobą rozmawiać ??

Nie musicie ze mną -poczytałbym coś.

to "sieć" całą już przestudiowałeś ??? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

poczytaj o chorobach wenerycznych - temat rzeka, a omija tylko nielicznych :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:22_________________________________________________Panowie, ja jeszcze w sprawie rozrządu... dzwoniłem i tu i tu i nigdzie nie odbierają :wallbash:

Opublikowano

:hi:

_________________________________________________Panowie, ja jeszcze w sprawie rozrządu... dzwoniłem i tu i tu i nigdzie nie odbierają :wallbash:

Sezon w pełni do pracy więc co się dziwić.

Opublikowano
  • Autor

Gniady chciałem się z Tobą wczoraj piwka napić jak wyprowadzałem wiewiórkę na spacer ... ale nie odebrałeś :thumbdown:

Opublikowano

poczytaj o chorobach wenerycznych - temat rzeka, a omija tylko nielicznych :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:22_________________________________________________Panowie, ja jeszcze w sprawie rozrządu... dzwoniłem i tu i tu i nigdzie nie odbierają :wallbash:

Mój koleś ze mną pracuje do 14tej dlatego dzwoń po południu.[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 16:12_________________________________________________

Gniady chciałem się z Tobą wczoraj piwka napić jak wyprowadzałem wiewiórkę na spacer ... ale nie odebrałeś :thumbdown:

Cycu do 21.20 jestem z dzieciokami a potem to i tak za póżno bo rano pobudka.
Opublikowano

Sprzedam wkład (nowy, zapakowany, jeszcze z zafoliowanym szkłem) lusterka lewego do Golfa IV/Bory. Szkło płaskie, niebieskie, grzane...z mocowaniem, gotowe do założenia :) Jestem w stanie dowieźć w umówione miejsce chętnemu :wink4: Cena do dogadania :)[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 19:10_________________________________________________No i oczywiście na pewno wszyscy wiedzą że pasuje również do A4 przedlifotwego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

niebieski ? jakiś chuligan próbował mi sprywatyzować wkład ale w połowie odpuścił i coś mi luźno teraz lata :angry: jak bede miał chwile i nie uda mi się tego połatać to się odezwę .

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja Ciebie w ostatnią niedzielę widziałem wyjeżdżającego z Kwiskiej... jak jechałem na spota a Ciebie nie było.... oj nie ładnie.... będzie zaraz kropek

Opublikowano

Asz mnie wyczaił :naughty:.

Byłem wcześniej na basenie z juniorem a że chciał już wracać to dyskusji nie było.

Poza tym to ostatnio bywam częściej niż Ty :tongue4:

Opublikowano

Asz mnie wyczaił :naughty:.

Byłem wcześniej na basenie z juniorem a że chciał już wracać to dyskusji nie było.

Poza tym to ostatnio bywam częściej niż Ty :tongue4:

Dwa razy nie byłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i już po felgach :gwizdanie: a ładnie by siedziały przy mojej glebie :slina:

Opublikowano

Asz mnie wyczaił :naughty:.

Byłem wcześniej na basenie z juniorem a że chciał już wracać to dyskusji nie było.

Poza tym to ostatnio bywam częściej niż Ty :tongue4:

Dwa razy nie byłem :decayed:

Widzisz Karolku i po co Ci to było-troszke pałke zachlałeś ostatnio :polew:
Opublikowano
  • Autor

Czy gniady spożywa dzisiaj jakieś szybkie piwko w plenerze ?

Opublikowano

Czy gniady spożywa dzisiaj jakieś szybkie piwko w plenerze ?

O 22 ???
Opublikowano

Panowie, gdzie mogę kupić filtr paliwa?! jaki będzie u mnie potrzebny? są jakieś różnice między filtrami w ogóle?

Opublikowano
  • Autor

Czy gniady spożywa dzisiaj jakieś szybkie piwko w plenerze ?

O 22 ???

ok bede dzwonił ok 22 jak wezmę wiewiórkę na spacer

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.