Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak czy w zwijak wrzucic ? :wink4:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak czy w zwijak wrzucic ? :wink4:

TAK

Opublikowano

Meine number 792-486-472

Opublikowano

kurde wojtek porabalem numery :) mozesz zmienic na ten : 695 901 669 :hi:

Opublikowano

Nowe foto dałem :mysli:

Opublikowano

mnie też możesz dopisać: 608 804 832

jestem jedynym z południa Wrocka (chyba), także autostrada, krzyki itp to mój rejon :cool1:

osłona aktualnie leży u Gniadego, ale zabiorę ją w najbliższym czasie, więc będzie do odbioru u mnie. Ja ją troszkę naderwałem, jak próbowałem zerwać z ostatniego zaczepu, ale nawet tego nie widać. Reszta wszystko zdjęte i nienaruszone.

Opublikowano

Nowe foto dałem :mysli:

Daj trochę mniejsze bo jak będę przeglądał forum na telefonie to 3 dni będzie mi się wątek ładował :wallbash:

Opublikowano

mnie też możesz dopisać: 608 804 832

jestem jedynym z południa Wrocka (chyba), także autostrada, krzyki itp to mój rejon :cool1:

osłona aktualnie leży u Gniadego, ale zabiorę ją w najbliższym czasie, więc będzie do odbioru u mnie. Ja ją troszkę naderwałem, jak próbowałem zerwać z ostatniego zaczepu, ale nawet tego nie widać. Reszta wszystko zdjęte i nienaruszone.

nie ma problemu :) ja liczylem sie z tym ze oslona zostanie wogole wyrwana :) a wiec i tak dobrze sie skonczylo .... wogole to jestem wkurzony bo zostawielm auto i wszystko zrobilem w nim zeby ladnie dzialalo a tu jakas oslona musiala sie oderwac :) a miesiac temu robilem regenracje przekladni i widocznie zle cos zaczepili .....za tydzien w sobote bede w polsce to zadzownie i sie dogadamy kiedy moge odebrac , ew. w niedziele na spocie bysmy sie spotkali . :kox:

Opublikowano

nie ma problemu :good:

zabrałem osłonę, bo była strasznie brudna i szkoda brudzić Twoje auto. Moje już od tygodnia służy jako furgon do wożenia cementu, zaprawy i mebli :naughty:

jak leżałem pod Twoim autem na autostradzie, to dostrzegłem krople oleju na spodzie silnika

Opublikowano

wiem ze cos mokro bylo kiedys ale myslalem ze to od magla bo przeciekal .....teraz bylem ostatnio to zrobilem magiel ale widocznie to cos jeszcze niestety ..... bede to ty zbadam :) dzieki :hi:

Opublikowano

Gniady aktywny bo już mu się pracujące soboty skończyły-no i co z tym grillem na wieczór ilu chętnych muszę rodzinkę poinformować trochę wcześniej-dwa bilety mam :polew:

Opublikowano

:bry:

ja byłbym chętny na grilla, ale dam znać jeszcze później, w ostatniej chwili praktycznie, bo dzisiaj przeprowadzkę firmy robimy i nie wiem, ile czasu to potrwa, a muszę pomóc, bo ojciec sam tego wszystkiego przenosić nie będzie. O której i gdzie dokładnie ten gryll? :>

Opublikowano

Bry :hi: Na grila moglibysmy sie umowic, na powiedzmy 18 ? Sepolno jest kolo stadionu olimpijskiego. Wysle Wam na PW dokladny adres.

Do tej pory chetni :

gniady 79

qrczak91

Opublikowano

Bry :hi: Na grila moglibysmy sie umowic, na powiedzmy 18 ? Sepolno jest kolo stadionu olimpijskiego. Wysle Wam na PW dokladny adres.

Do tej pory chetni :

gniady 79

qrczak91 + szczuraz z narzeczonom

Opublikowano
  • Autor

+ szczuraz z narzeczonom

potwierdzam :good: tylko czemu przez OM ?!

raz dwa trzy Gniady furą wszystkich rozwozi ... Wygrałem darmowy transfer z grillika do domu ? :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Human VTEC Sound

Opublikowano

+ szczuraz z narzeczonom

potwierdzam :good: tylko czemu przez OM ?!

raz dwa trzy Gniady furą wszystkich rozwozi ... Wygrałem darmowy transfer z grillika do domu ? :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Human VTEC Sound

OM to miał być taki chochlik sprawa druga ja stary piwosz na grilla nigdy nie pojadę samochodem bo to będzie nieładnie wyglądać -może twoja połowica??? :naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Nie macie kierowcy ??? :polew: :polew: :polew: losujcie zapałki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pojedzie pan z radio taxi i tyle :good:

ja gdzieś koło 19 bede wolny i moge sie zbierać na grillika. Alko i kiełbane chyba bede brał w kerfie to mogę Gniady po Ciebie zajechać.

Opublikowano

A wiec tak, obecni na dziejszym grillu :

e9matic z narzeczonĄ !

gniady 79

qrczak91

szczuraz z narzeczonĄ !

Ja nie bede pił, wiec moge poodwozic Was, ale niestety bedziecie cos musieli sypnac na bajure, bo aktualnie bez pracy jestem ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.