Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

weź i dla mnie 1 komplet jak zamawiasz. [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 23:16_________________________________________________śpią ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zgadłeś :decayed:

ktoś jeszcze chętny na białe kierunki? Karol? Gobi? Krystian? Clinque? Żołnierz? Ktoś inny?!

Opublikowano

Wpialem dzis kompa brata, bo okazalo sie ze ma podobnego z map sensorem w ecu, a setup identyczny oprocz wydechu i fmica i oto co ukazalo sie moim oczom

bratpozmianiekompa.jpg

na nowo kocham ten samochod hehehe wroce za 2 tyg, jade na program, bo graty chyba jednak sa zdrowe :naughty: Troche wyplaszczymy niutka od 2200 do 2800, bo jednomas dopiero w styczniu wpadnie i gitarka :hi:

Dzięki qrczak, mam juz biale :)

Opublikowano

Bondziorna-odnowiłem uprawnienia na MAGa i zdałem dzisiaj egzamin teoria + praktyka :thumbup:

Opublikowano

tez chce,ale nie wiem czy biale czy czarne ... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak odnowiłeś ? nie miałeś w papierach pracy na magu ? wiem ze trzeba rok przepracować zeby były ważne.

bratpozmianiekompa.jpg

zacnie jak na klekota :naughty: Niutonem byś mnie wessał [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 16:17_________________________________________________aha ja czarne jak coś

Opublikowano

tomek,dla mnie tez czarne wez.

Opublikowano

ok, jutro bede załatwiał :good:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:47_________________________________________________Lista chętnych:

-> Piotrek - komplet białych

-> Gobi - komplet czarnych

-> Szczurek - komplet czarnych

-> ja - komplet białych

Jutro zamawiam, jak ktoś jeszcze chętny, pisać szybko! :wink4:

o co się rozchodzi?

ano o to:

http://moto.allegro.pl/kierunkowskaz-skoda-seat-audi-org-hella-14-zl-2szt-i1900899180.html

:kox:

Opublikowano

qrczak mam biale, ale tak mysle ze do stali na zime by mi czarne sie przydaly hehe wez mi parke czarnych :decayed:

Opublikowano

ok :good:

Lista chętnych:

-> Piotrek - komplet białych

-> Gobi - komplet czarnych

-> Szczurek - komplet czarnych

-> ja - komplet białych

-> Konrad - komplet czarnych

Opublikowano

zgadłeś :decayed:

ktoś jeszcze chętny na białe kierunki? Karol? Gobi? Krystian? Clinque? Żołnierz? Ktoś inny?!

Można się jeszcze dopisać do zamówienia na kierunki? Jak tak to biorę czarne. Napisz gdzie to Ci jutro kasę podrzucę.

Opublikowano

ok :good:

Lista chętnych:

-> Piotrek - komplet białych

-> Gobi - komplet czarnych

-> Szczurek - komplet czarnych

-> ja - komplet białych

-> Konrad - komplet czarnych

-> Żołnierz - komplet czarnych

o kase się nie martwcie, jutro zamówię, zobaczę, ile będziemy płacić. Podzielę całość przez ilość osó i podam szczegóły tutaj na forum/na zlocie

Opublikowano

OK, dzięki. Sorki że tak późno ale właśnie wróciłem z trasy. Od wtorku do chwili obecnej nie miałem dostępu do kompa. Na spocie dam Ci kasiorkę. :hi:

Opublikowano

A ja u siebie mam biaaaaaaaałeeee kierunki :przebiegly: ale ino trochę bardziej prostokątne :kox:

Opublikowano

tez takie mam, ale zalozylbym czarne :decayed: Albo przyciemnil

Opublikowano

A ja u siebie mam biaaaaaaaałeeee kierunki :przebiegly: ale ino trochę bardziej prostokątne :kox:

Bo masz ori :gwizdanie:

Opublikowano

No i polift...

Opublikowano

Pierwszy raz spałem dzisiaj w kinie'' Saga świt czy coś''Ulka mówi a wzruszyła cie ta scena wtedy i wtedy a ja nooooo a kużwa nie wiem jaka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to konkret gniady :polew: ja też jeszcze z żoną (...) byłem na którejś części... Też usnąłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy raz spałem dzisiaj w kinie'' Saga świt czy coś''Ulka mówi a wzruszyła cie ta scena wtedy i wtedy a ja nooooo a kużwa nie wiem jaka :polew: :polew: :polew:

ja to przechodziłem we wtorek ale ja byłem usprawiedliwiony bo po północy sie projekcja kończyła. Co te baby widza w tym filmie to ja nie wiem ... a tymczasem zaczynam prace ... :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.