Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi osobiście się nie podoba :cool1: chociaż u siebie mam gorsze,w dodatku z zielonym podświetleniem :decayed:

Ma ktoś z kolegów odsprzedać ? albo namiar gdzie kupię tę taśmę dwustronną 3M.

Bo muszę sobie znaczek, na tylnej klapie przykleić :rolleyes:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qrak kup sobie concerta

Opublikowano

Kiedyś miałem u siebie concerta :gwizdanie:

Opublikowano

Sorki że się wtrącam, ale jeśli ktoś potrzebuje ori radyjko to mam gamme do sprzedania.

Opublikowano

To sprzedaj :P ale w tym Miliczu osiedla porozwalane... O matko, ostatnio jak z kumplem jechałem po jego "koleżankę" to nie mogliśmy dotrzeć, tak bloki porozpieprzane :)

Opublikowano

to na jakie ty osiedle / ulice jechałeś??

Opublikowano

Mickiewicza.

Opublikowano

a to masz racje bardzo pomylone osiedle :polew:

Opublikowano
  • Autor

http://allegro.pl/clarion-cz201e-cz201er-cz201eg-usb-aux-gratis-i2024600540.html

co myślicie? oddam, to mi od razu zamontują :gwizdanie:

ten clarion to dobra jakosć dzwieku za rozsądną cenę. Jak masz hajs to kupuj. Ja osobiście poszedł bym w kierunku alpine :wink4: ale każdy chwali swoje.

coś miałem do czynienia z ta firma ale za cholere nie pamietam z jaki autem.[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:12_________________________________________________przypomniało mi się na 99% oni kiedyś meli sklep na Kostrzynskiej 1 boczna karmelkowej i w uj zakupów tam robiłem za rozsądną cenę. Maxlook audio sie wtedy chyba nazywali

Opublikowano

jak tam dziewczyny przygotowania do przywitania nowego roku ? Ja koncze spotkania i mozna zaczac juz cos saczyc.... :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet mnie nie denerwuj, właśnie powinienem jechać do Sopotu...

Opublikowano

mi zależy na tym, żebym mógł iPoda podłączyć. kwota nie jest nie wiadomo jak duża, więc chyba warto...

Opublikowano
  • Autor

ja zbieram sie pooli i kończe niedokończone żeby móc spokojnie przywitać nowy rok :cool1:

Opublikowano

a ja się biorę za pieczenie ciasteczek, pizzy i gofrów - wejściówka na imprezę :gwizdanie:

Opublikowano

W końcu zamieniłem słowa w czyn i wczoraj zrobiłem w ADT TUNING nowy program. Hamownia pokazała w serii 111 kuni i 226 niuta, a po ... 151 kuni i 309 niuta :naughty: Muszę przyznać że miło się teraz jeździ.

P.S. Wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku. Pozdrawiam.

Opublikowano

Żołnierz, ile Cie to kosztowało, jeżeli można spytać ? Zmieniałeś jakieś graty w aucie ?

Opublikowano

Musiał zmieniać graty samym programem tyle nie osiągniesz ja mam około 140 KM na samym czipie

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku i miłej zabawy sylwestrowej :)

Opublikowano

Żołnierz, ile Cie to kosztowało, jeżeli można spytać ? Zmieniałeś jakieś graty w aucie ?

Tak zmieniałem. Mam hybrydę turbiny, środek AWX w obudowie AFN. Koszt programu 900Pln, oczywiście z hamownią stacjonarną.

Opublikowano
  • Autor

a gdzie oni maja siedzibe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.