Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Więc po sto, wypijmy za męski los"!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

zamoczyłeś kuśkę ?? :mysli:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Więc po sto, wypijmy za męski los"!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:drinks::bry:

Nelson dzisiejszy VAG wieczorem aktualny ?

Opublikowano

"Więc po sto, wypijmy za męski los"!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

zamoczyłeś kuśkę ?? :mysli:

O brrraacie... Przez skypa. Potwierdzam, zayebiście się tak pije :notworthy: nawet łeb mnie nie naparza :good:

Opublikowano
  • Autor

kto sie dzisiaj pojawi ?

monitor mi sie wysypal musze jutro do microtechu podjechać i coś po tanim kupić :wallbash:

Opublikowano

Ja będe dziś na pewno. :good:

Opublikowano

A może by nie zmieniać koloru? :mysli:

DSC02082_kopia.jpg

to tylko VT ale pogląd jakiś jest...

Opublikowano

Widze że chcesz mieć wszystko oczojebne :decayed:

Opublikowano

przynajmniej bedzie sie wyrozniac z tlumu milionow a4 na drodze :wink4:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

zostaw tak jak jest!! :slina:

Opublikowano

Na czerwonych moim zdaniem lepiej :naughty:

Opublikowano

Przy twoim kolorze,to mi się widzi jakiś szary mat :gwizdanie: .

A jak tobie pasuje ten czerwony,to też jest bardzo dobrze :przebiegly:

Mogę wiedzieć ile dałeś ? pw . Ciągle myślę o tych felgach twoich :decayed: :decayed:

Opublikowano

Gobi, kilka stron wcześniej Szczurek sprzedaje swoje lampy II lift...

Opublikowano
  • Autor

hornet ty sprzedałeś ten monitor w koncu czy nie ? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 16:46_________________________________________________

Gobi, kilka stron wcześniej Szczurek sprzedaje swoje lampy II lift...

pierwszy lift :decayed::wink4:

Opublikowano

hornet ty sprzedałeś ten monitor w koncu czy nie ?

Oczywiście. Dzwoniłem do Ciebie i jak powiedziałeś, że nie chcesz to poszedł tego samego dnia. Za 150zł taki sprzęt nie czekał długo na właściciela.

Opublikowano

byłem blisko :wink4:

chyba jednak mnie nie będzie dzisiaj :confused4:

Opublikowano

Ja mogę dostarczyć swoją doopę. Dzisiaj jakiś lokal czy stare miejsce ?

Opublikowano

Jakby szczurek sprzedawał z miesiac wczesniej,to bym kupil...

Bo mam juz 2-lift :hi:

Opublikowano

Przy twoim kolorze,to mi się widzi jakiś szary mat :gwizdanie: .

A jak tobie pasuje ten czerwony,to też jest bardzo dobrze :przebiegly:

Mogę wiedzieć ile dałeś ? pw . Ciągle myślę o tych felgach twoich :decayed: :decayed:

tez mi by pasowal jakis ciemny kolor... ale wtedy felga wizualnie sie mala zrobi... :disgust: zostaje czerwona :decayed:

a ile dałem to żadna tajemnica... za felgi z oponami i gwint zapłaciłem w sumie 1200zł :naughty: sprzedający to dobry kumpel i stąd taka cena :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja mogę dostarczyć swoją doopę. Dzisiaj jakiś lokal czy stare miejsce ?

pod mostem po staropolsku :wink4:

Opublikowano

Nie było Nelsona z Vagiem :kwasny:

ale za to śmiechu było co niemiara :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.