Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:afro:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No panowie, trzeba yyyeeeebaaaaać, nie ma że boli, musi boleć!! :kox: :kox: spadam trochę popracować. Ktoś chętny wieczorem na browara przez skypa?

Opublikowano

No panowie, trzeba yyyeeeebaaaaać, nie ma że boli, musi boleć!! :kox: :kox: spadam trochę popracować. Ktoś chętny wieczorem na browara przez skypa?

Jestem dzisiaj w domu to może uda się złapać.... ja browarka nie mam ale łycha jest.

Kurde mam jechać a nie chce mi się skrobać auta :wallbash:

Opublikowano

Siemanero :hi:

a moje w cieplutkim stoi :przebiegly:

kfa,kabla wczoraj w nocy nie moglem znalesc.o 16 w domu bede ,to te zdjecia podesle.

Piwko przez skypa... :decayed: ale wy nowoczesni jestescie :tongue4:

Opublikowano

Dobry :hi: na chorobowym

Opublikowano
:hi: już na finiszu... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Dobry :hi: na chorobowym

Wykuruj się bo w przyszłym tygodniu trzecia zmiana :naughty:

Kaju widze że spodobało Ci się piwkowanie przez skype :decayed:

Opublikowano

No fajna sprawa hehe, tylko czekam na kumpla aż wróci do domu bo dzisiaj jego kolejka :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 21:43_________________________________________________JJJJJJJJJJJEEEEEESSSSSTT JJJEEEEZUUUUUUUUUSS!! Właśnie przyszła siódemka szkockiej... No to zaczynamy :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

wrzuć mi na pw nazwę tej balonówy bo nie kupiłem a info gdzieś zaginęło :thumbdown: nie odpisałem na gg ale idę spac bo o 4:30 wstaję :wallbash:

JJJJJJJJJJJEEEEEESSSSSTT JJJEEEEZUUUUUUUUUSS!!

zachowujesz się jak Maryja w trakcie niepokalanego poczęcia :polew: Narkotykom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE :naughty:

Opublikowano

Nie pieeerrrdol :D

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Maciek jaka trzecia zmiana specjalnie wziąłem zwolnienie do 3 lutego :> także omijam trzecią zmianę :good:

Opublikowano

Pany gdzie we Wrocku kupie bio-diesla? Potrzebuje zalać tym nagrzewnice bo jak leje zwykły ON to jeb.ie w całej hali :disgust:

Opublikowano

Nie wiem jak Wy ale ja już zacząłem weekend z łychą... :gwizdanie:

Pany gdzie we Wrocku kupie bio-diesla? Potrzebuje zalać tym nagrzewnice bo jak leje zwykły ON to jeb.ie w całej hali :disgust:

Orlen, bliska, shell :cool1:

Opublikowano

Orlen, bliska, shell

bliskiej nie mam w okolicy :disgust: a na orlenie i shell'u nie widziałem :mysli:
Opublikowano

Orlen, bliska, shell

bliskiej nie mam w okolicy :disgust: a na orlenie i shell'u nie widziałem :mysli:

Ostatnio na bliskiej widziałem że mieli BIO syf :decayed:

Opublikowano

Ostatnio na bliskiej widziałem że mieli BIO syf :decayed

a na shellu i orlenie jaką nazwę nosi biognojówka? :cool1: bo nie kojarze...a że na bliskiej jest to wiedziałem ale na najbliższą mam spory kawałek :disgust:
Opublikowano
  • Autor

Maciek jaka trzecia zmiana specjalnie wziąłem zwolnienie do 3 lutego :> także omijam trzecią zmianę :good:

cwaniaczek ... a ja będę rypał cały tydzień :kwasny:

Opublikowano

Oooj dzisiaj z rudą grażyną nie rozmawiam... Ale wczoraj doyebałem :kox:

Opublikowano
  • Autor

tepsa zafundowała mi brak internetu :wallbash: jako człowiek uzależniony poszedłem na orlen i kupiłem starter play :naughty: wywaliłem Iplusa za okno i oto jestem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.