Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tepsa zafundowała mi brak internetu :wallbash: jako człowiek uzależniony poszedłem na orlen i kupiłem starter play :naughty: wywaliłem Iplusa za okno i oto jestem :gwizdanie:

Wystarczyło poskanować okolicę i jakieś WiFi pewny by się znalazło. Mi jak nie działa to podpinam się do kogoś nawet nie wiem go kogo. Zrobiłem sobie i mam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

12 AP w powietrzu 2 bez hasła ani jeden z dostępem do netu. :thumbdown: Mam mega antenę do wifi jak podłączam to pod usb to sąsiadom firanki z okien zrywa ... ale niestety pozabezpieczali się. Próbowałem rządowych loginów i haseł niestety nie działały :polew:

Opublikowano

12 AP w powietrzu 2 bez hasła ani jeden z dostępem do netu. :thumbdown: Mam mega antenę do wifi jak podłączam to pod usb to sąsiadom firanki z okien zrywa ... ale niestety pozabezpieczali się. Próbowałem rządowych loginów i haseł niestety nie działały :polew:

Złamanie hasła WiFi jest proste ale ze względów iż jest to naruszanie prywatności nie powiem jak to zrobić.

Opublikowano

Dawaj, tu przecie sami swoi.

Opublikowano
  • Autor

Więcej na spocie :wink4:

Opublikowano

Jak ja w czerwcu dopiero będe...

Opublikowano

Przypominam o ACTA :polew: Wstało się trochę poduczyć mózgownice i na koło...

Opublikowano
  • Autor

jedzie ktoś wypalać paliwo stojąc w korku na AOW ? :naughty:

Opublikowano

jedzie ktoś wypalać paliwo stojąc w korku na AOW ? :naughty:

Ja dzisiaj nie wsiadam na kółko :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Jak dobrze wstać skoro świt... ;)

Opublikowano

A ja dalej pomęcze... Na BLISKIEJ ul.Lotnicza będzie to Bio? :mysli: nie chcę dymać taki kawał na darmo...

Opublikowano
  • Autor

jedz do portu kupuj opał :gwizdanie:

Opublikowano

jedz do portu kupuj opał :gwizdanie:

nie bedzie smierdziec? nagrzewnica jest bez wyciagu i chodzi o to zeby tego smrodu nie bylo jak przy on...
Opublikowano

A ja dalej pomęcze... Na BLISKIEJ ul.Lotnicza będzie to Bio? :mysli: nie chcę dymać taki kawał na darmo...

możesz jechać jest napewno
Opublikowano
  • Autor

Niebiescy zrobili dobry odsiew podczas protestu :blink: Odławiali po kolei leciały dowody i sypały się mandaty... :kwasny: i jak tu organizować pokojowe demonstracje ?

Opublikowano

Niebiescy zrobili dobry odsiew podczas protestu :blink: Odławiali po kolei leciały dowody i sypały się mandaty... :kwasny: i jak tu organizować pokojowe demonstracje ?

Na spocie mówiłem żebym tak zrobił. Bardzo dobrze zrobili. Blokować to możecie sobie wjazdy na podwórko a nie ulice.

Opublikowano
  • Autor

jak masz tak dużo siana to może będziesz mi dopłacał do paliwa ? 3 lata temu wydawałem na dojazdy do pracy 450-500 pln teraz prawie 800 chętnie przyjmę od Ciebie różnicę i wtedy będę siedział cicho. Nie będzie rudy pluł mi w twarz.

Opublikowano

jak masz tak dużo siana to może będziesz mi dopłacał do paliwa ? 3 lata temu wydawałem na dojazdy do pracy 450-500 pln teraz prawie 800 chętnie przyjmę od Ciebie różnicę i wtedy będę siedział cicho. Nie będzie rudy pluł mi w twarz.

To są inne sposoby a nie blokowanie drogi. Skoro płacę podatki i za paliwo ( pies jeahbał że tak wysoko) to chce mieć przejezdne drogi a nie blokowane.Te blokady i tak nic nie dadzą.

Opublikowano
  • Autor

jest równoległa droga wzdłuż A8 chętni mogli z niej korzystać niebiescy nie robili problemów :wink4: Lewy pas poruszał się z prędkością 80 km/h więc jak nie chciałeś protestować to nie musiałeś. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 17:13_________________________________________________co robimy z jutrem ? może jakaś pizza po spocie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.