Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest równoległa droga wzdłuż A8 chętni mogli z niej korzystać niebiescy nie robili problemów :wink4: Lewy pas poruszał się z prędkością 80 km/h więc jak nie chciałeś protestować to nie musiałeś. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 17:13_________________________________________________co robimy z jutrem ? może jakaś pizza po spocie ?

Dla mnie kein problem, zamówię coś dietetycznego :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie jutro nie ma .

Opublikowano

Hornet był temat na forum odnośnie stron z licytacjami komorniczymi, jest jeszcze? Bo go znaleźć nie mogę :mysli:

Dzisiaj widziałem moją byłą B6 we wrocku, łezka się zakręciła ;(

Opublikowano

Dlatego jeśli przywiązujesz się do takich rzeczy jak samochód - sprzedawaj go zawsze jak najdalej od siebie...

Opublikowano

http://www.izba-komornicza.pl/licytacje.html?cmd=search&sname=&stype=[wybierz%20typ]&slocation=&sdescr=&lrscrc=25&lrscn=1

mają trochę aut na sprzedaż... na drugiej stronie jest Octavia i Fabia z 2004r. Fabia za 4tyś :cool1: okazja chyba jest...

Opublikowano

Hornet był temat na forum odnośnie stron z licytacjami komorniczymi, jest jeszcze? Bo go znaleźć nie mogę :mysli:

Dzisiaj widziałem moją byłą B6 we wrocku, łezka się zakręciła ;(

Proszę bardzo.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184825.0;highlight=licytacje

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

:bry:

Idziemy na spota w taki mróz ? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

naturalnie :naughty:

Opublikowano

Ok to ja będe. :>

Opublikowano

Ja się zastanawiam czy umyć auto :polew:

Opublikowano

zamarznie Ci parówa jak ja umyjesz w taki mróz :wink4:

karta LOTOS zamówiona, zobaczymy co z tego będzie, 15 gr na litrze to dobry deal

Ja dzisiaj jestem

Opublikowano

A chluśnij tak wiadrem wrzątku na szybe :kox: :kox: :kox: :kox: ile wogóle macie mrozu? u mnie jest w tej chwili 9 stopni... Ale na plusie :nabijasie:

Opublikowano

Ja się zastanawiam czy umyć auto :polew:

No pogięło chłopa :decayed: Do wiosny mycia auto nie powinno widzieć :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 12:20_________________________________________________

A chluśnij tak wiadrem wrzątku na szybe :kox: :kox: :kox: :kox: ile wogóle macie mrozu? u mnie jest w tej chwili 9 stopni... Ale na plusie :nabijasie:

Ja mam -8 :wallbash:

Opublikowano

Brrr... Shit happens :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja już mam auto umyte i nawoskowane :gwizdanie: Musze jeszcze odkurzać wytargać bo pająki przejęły już kontrolę nad tylną kanapą :blink:

Opublikowano

Ja mam już ostro ujebane od sylwestra :polew:

Opublikowano

Panowie ja ostatnio furę myłem jak wracałem z Anglii do Polski. Od tej pory nawet jej nie ruszyłem, stoi teraz w garażu uyebana jak świnia i jeszcze bardziej się kurzy :kox: przyjadę do kraju to jej fotki porobie i wrzucę hehe

Opublikowano

a u mnie jeszcze nie ma termometru :embarrassed:

Opublikowano

No i dobrze, po co masz się wkurzać, że tak zimno ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.