Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Także polecam przedmiejska http://vicoskp.pl/

Byłem dwoma autami i w obu przypadkach było OK. :good:

Dzieki za polecenie jestem zadowolony bardzo . Koles po 2 minutach stwierdzil ze wyrabana jest poduszka amortyzatora . I rzeczywiscie jak sie buja autem to czuc stukanie na srubie mocujacej :D - wymienilem cala zwieche z tej strony i dalej stukalo , ale nikt nie zauwazyl tego wczesniej :) aha nie chcial nic kasy ale wcisnalem mu 10zl na piwko chociaz :D czesci juz zamowilem , a jak z robota duzo tego ? ile kasuja za taka wymiane ? :) moze jeszcze jakiegos mechanika w okolicy rynku polecicie zeby to zrobic dobrze i niedrogo :)

Opublikowano
  • Autor

porządny chłop :good: poducha amora jeżeli mówimy o górnej to jest 3 godziny roboty i nie potrzeba do tego kanału po zdjęciu koła klucze 16 grzechotka + oczko i 18 grzechotka + oczko. do tego imbus ale numeru nie pamiętam.

BTW właśnie skończyliśmy uzdatniać Horneta A3. Jutro czas na Krystiana A4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

porządny chłop :good: poducha amora jeżeli mówimy o górnej to jest 3 godziny roboty i nie potrzeba do tego kanału po zdjęciu koła klucze 16 grzechotka + oczko i 18 grzechotka + oczko. do tego imbus ale numeru nie pamiętam.

BTW właśnie skończyliśmy uzdatniać Horneta A3. Jutro czas na Krystiana A4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

porządny chłop :good: poducha amora jeżeli mówimy o górnej to jest 3 godziny roboty i nie potrzeba do tego kanału po zdjęciu koła klucze 16 grzechotka + oczko i 18 grzechotka + oczko. do tego imbus ale numeru nie pamiętam.

BTW właśnie skończyliśmy uzdatniać Horneta A3. Jutro czas na Krystiana A4 :naughty:

Opublikowano

Dzięki wielkie ale jutro to chyba Krystek podjedzie po mnie bo dzisiaj o suchym pysku byłem.

Opublikowano

Dzięki wielkie ale jutro to chyba Krystek podjedzie po mnie bo dzisiaj o suchym pysku byłem.

Opublikowano

Dzięki wielkie ale jutro to chyba Krystek podjedzie po mnie bo dzisiaj o suchym pysku byłem.

Opublikowano

porządny chłop :good: poducha amora jeżeli mówimy o górnej to jest 3 godziny roboty i nie potrzeba do tego kanału po zdjęciu koła klucze 16 grzechotka + oczko i 18 grzechotka + oczko. do tego imbus ale numeru nie pamiętam.

BTW właśnie skończyliśmy uzdatniać Horneta A3. Jutro czas na Krystiana A4 :naughty:

zamowilem zestaw naprawczy mocowania amortyzatora z kayaby , czy to napewno dobre czesci mi doradzili ? bo sa same mocownia albo same poduszki .

Opublikowano

porządny chłop :good: poducha amora jeżeli mówimy o górnej to jest 3 godziny roboty i nie potrzeba do tego kanału po zdjęciu koła klucze 16 grzechotka + oczko i 18 grzechotka + oczko. do tego imbus ale numeru nie pamiętam.

BTW właśnie skończyliśmy uzdatniać Horneta A3. Jutro czas na Krystiana A4 :naughty:

zamowilem zestaw naprawczy mocowania amortyzatora z kayaby , czy to napewno dobre czesci mi doradzili ? bo sa same mocownia albo same poduszki .

Opublikowano

porządny chłop :good: poducha amora jeżeli mówimy o górnej to jest 3 godziny roboty i nie potrzeba do tego kanału po zdjęciu koła klucze 16 grzechotka + oczko i 18 grzechotka + oczko. do tego imbus ale numeru nie pamiętam.

BTW właśnie skończyliśmy uzdatniać Horneta A3. Jutro czas na Krystiana A4 :naughty:

zamowilem zestaw naprawczy mocowania amortyzatora z kayaby , czy to napewno dobre czesci mi doradzili ? bo sa same mocownia albo same poduszki .

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bry wszystkim

Opublikowano

Bry :)

Jak tu się teraz ogarnąć ;/

Opublikowano
  • Autor

Moje wszystkie PW poszły się jebać :/ mam nadzieję że to ogarną

Opublikowano

Oczopląsu można teraz dostać ;/ za jasno... O.o

Opublikowano

Nie moge nic ogarnac... Jakos tak dziwnie :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.