Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to tak poodrywalem troszku zeby woda pod lakier nie wchodzila. Ale bidnie to strasznie wyglada.cieplejsze dni przybeda ,to sie biore za to.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maciek jaki jest przybliżony koszt renowacji felg made by owner?

Opublikowano

Koszta materiału... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kwas do mycia felg - 30-40 pln

papier ścierny 1200,1500,2000,2500 po 2 arkusze -1.20pln /arkusz 9.60

pasta polerska ścierna - 12 pln

pasta polerska do aluminium 17 pln x2 tubki

w sumie 80-90 pln + 8 godzin wolnego i sporo cierpliwości

można to robić bez kwasu i zużyć tylko jedną pastę do alu wcierając ją bardziej wtedy koszt będzie około 40 pln za 4 felgi oczywiście

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

ta pasta do alu jest najlepsza http://allegro.pl/autosol-metal-polish-polerka-felg-alu-aluminiowych-i2259465893.html sprzedają ją na Borowskiej w D&W w małych tubkach za 17 pln

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

albo tu http://allegro.pl/autosol-metal-polish-75ml-pasta-do-metali-fv-i2249785455.html

Opublikowano

A ja dzisiaj ogarnąłem nareszcie poduszkę :decayed: w końcu we wnętrzu panuje cisza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja natomiast jutro albo pojutrze ogarniam turbo timer i kończę z modami. :kwasny:

Do następnej wypłaty :decayed::grin:

Opublikowano

Tunel rezasz Maciek?

Opublikowano

Polift będzie? :naughty:

Opublikowano

Sam widziałeś, że zgarnął cały tunel łącznie z climatroniciem :decayed: nawet wtyczki do pstryczków elektryczków, zostanie mu dekor cup holder i pstryczki elektryczki, ale to nie duży wydatek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi zależało tylko na tunelu i to będę rezał. Kolor konsoli był taki jak u gobiego więc mu oddałem cały komplet tak jak dostałem :wink: Ja bym musiał przemalowywać na czarno bo do niczego mi tak na prawdę nie pasował. Uczyniłem chłopu wiele radości tą konsolą tak jak Ty mi tunelem :kox:

Opublikowano

Czyli w cenie czteropaku trzech chłopa zadowolonych :polew: k**wa tego jeszcze nie było :grin:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Ja u siebie pod ori 2DIN musiałem dekor koło skrzyni ciąć. Jakież to piękne trociny leciały świecące z tego drewna :nabijasie:

Opublikowano

Ja jestem kuresko szczęśliwy z tej konsoli. Znaleść w tym kolorze co ja akurat mam,to masakra :grin:

Opublikowano

Ano widzisz :)

Opublikowano
A ja dzisiaj ogarnąłem nareszcie poduszkę :decayed: w końcu we wnętrzu panuje cisza :decayed:

Arku, którą poduszkę wymieniałeś ?

Opublikowano

Wtyczka mu luźno latała z tego co pamiętam :wink:

Opublikowano

Łe, myślałem że któraś pod skrzynia albo silnikiem. Ciekawy po prostu jestem jak stwierdzić czy jest uszkodzona któraś.

Opublikowano

Na postoju zapnij bieg i szarp autem przód tył, będziesz słyszał, czy któraś Ci wali. Nawet na spocie kiedyś w czyjejś B6 tak chłopaki sprawdzali :)

Opublikowano

Tak można sprawdzić poduchy pod silnikiem, ale pod skrzynka też w ten sposób ?

Opublikowano

Pod skrzynią to wyczujesz w czasie jazdy, doj*b mu, odpuść, jeszcze raz doj*b i trzymaj lewarek, jak Ci będzie rzucało i szarpało, to wiadomo...

Opublikowano
A ja dzisiaj ogarnąłem nareszcie poduszkę :decayed: w końcu we wnętrzu panuje cisza :decayed:

Arku, którą poduszkę wymieniałeś ?

Prawa pod silnikiem :wink:

AirBag ogarnięty już dawno :decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

A poducha była już ładnie wyjebana :facepalm: Guma była tak ubita, że była krótsza od nowej o ok 1,5cm a obudowa ładnie popękana dookoła mocowania :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.