Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gościu jest z jakiejś wiochy jest- Czastary / 100km od Wrocławia.

Ogólnie coś kombinować muszę,jak nie będzie chciał po ludzku porozmawiać.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak się zwinął z forum to pewnie kontaktu nie będzie już z nim... :thumbdown: Ludzie za parę złoty potrafią się sk***ić :thumbdown:

Opublikowano

Gobi:facepalm: Słynny przekrętas i pajac, a Ty nawet nie spytałeś się czy go znamy...

Opublikowano

Ktoś ma jeszcze u niego niedokończone interesy? :whistling:

Może większa ekipa się uzbiera i mu chałupę w las wyniesiemy :naughty:

Opublikowano
Ktoś ma jeszcze u niego niedokończone interesy? :whistling:

Może większa ekipa się uzbiera i mu chałupę w las wyniesiemy :naughty:

Tak ja mam. Gobi, zaczekaj z tym do czerwca.

Opublikowano

No to oby nie parkował pod chmurką :hi:

Opublikowano

Ja z przyjemnością obije mu ryj, interesów ze mną nie robił. Ale ja zrobię interes z nim:jerk:

Opublikowano

Gobi, PW.

Opublikowano

To jak...zabiera ktoś moje ex alu? :whistling:

Opublikowano
To jak...zabiera ktoś moje ex alu? :whistling:

Ja mogę zabrać, 5zł od kilograma:decayed: Pany regeneruje ktoś gwinty we Wro?

Opublikowano
To jak...zabiera ktoś moje ex alu? :whistling:

Ja mogę zabrać, 5zł od kilograma:decayed: Pany regeneruje ktoś gwinty we Wro?

:facepalm: masz coś wspólnego ze złomowiskiem? :whistling:

Opublikowano

Ma :decayed:

Opublikowano

Masz do czynienia z królem złomu:dancing:

Opublikowano

Kaju ,nie wiem czy dostałeś moje ostatnie wiadomości ,bo mi się coś gg yebie...

ehh... ja lecę joł:hi:

Opublikowano

Tak właśnie myślałem :decayed:

Nelson nie walają Ci się na tym złomie gdzieś grube łańcuchy?

Coś takiego: http://www.eleiko.pl/index.php/produkty/crossfit-trening-funkcjonalny/chains-lancuchy-obciazeniowe-do-treningu-silowego/

Opublikowano

Nie dostałem, ale w czerwcu panowie szykujcie się na pielgrzymkę do miejscowości Krzyż. Nawet qr** pasuje :decayed:

Opublikowano

kaju masz ten bigos moze jeszcze? bo wszystkko zjem, byle nie isc na stolowke...

Gobi, jakby co to i mnie licz! tylko zebym mial tranosport, to z Wami pojade:P w czerwcu akurat mam urlop, to tak na mily poczatek :D

Opublikowano
kaju masz ten bigos moze jeszcze? bo wszystkko zjem, byle nie isc na stolowke...

Gobi, jakby co to i mnie licz! tylko zebym mial tranosport, to z Wami pojade:P w czerwcu akurat mam urlop, to tak na mily poczatek :D

weź granaty z jednostki :whistling:

Opublikowano

Arek, tak naprawdę to wszystko jest kwestią szczęścia. Jak się trafią to będą:wink:

Opublikowano

Mam bigos jeszcze :) a co do pielgrzymki to będziemy jeszcze ten temat poruszać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.