Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a weź niech stracę :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile tubek? :decayed:

Opublikowano

Ile schodzi na felge?

Opublikowano

bry:hi:

Opublikowano
  • Autor

zależy jaki masz parapet. Ja mam jeszcze niedokończoną więc jedna mi styknie. Ustawiamy sie jakoś na bielawę albo na nysę ? Chętnie bym zaliczył któryś z tych zlotów w tym roku. Zastanawia mnie tylko gdzie lepsze fury będą

Opublikowano

tak jak pisałęm nysa jesteśmy 100 % i to może na dwa dni albo na trzy jak w tamtym roku bielawa to sie okaże od frekwencji

Opublikowano

Jak to wygląda? Śpi się pod namiotem? Ja bez kąpieli nie zasne:D

Opublikowano
15zł/tubkę w motipie... Jutro mogę Ci kupić :wink:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Maćku Ty do polerowania rantów zmotałeś jakąś maszynkę czy ręcznie? :decayed:

Bo ja tak myślę, myślę i myślę i nie wiem... chociaż do rantów jakiś sprzęt by się przydał bo resztę mojej felgi da się ogarnąć tylko ręcznie :facepalm:

Spartan jak masz możliwość to załóż felgę na tokarkę albo coś żęby się kręciła. W tedy można wziąć papier albo filc w rękę i efekt jest lepszy

Opublikowano

Ja pracuje do 15:00 ,w sobote 12.05.12. ... więc mam lipe. Jak ktoś później by jechał,to też pojadę.Bo samemu to d*pa.

Opublikowano
Jak to wygląda? Śpi się pod namiotem? Ja bez kąpieli nie zasne:D

W nysie jak byliśmy również w tamtym roku raz że była bania :banan: w granicach normy śpimy pod namiotami ale i tak o 4 rano była pobudka bo goście az vw już dawali gaz w podłogę do odcięcia a co dą kąpieli masz zalew z audi 80 było nas może z 40 -50 autek reszta to vw w tym roku trochę wcześnie to zorganizowali o jakieś dwa tygodnie

Opublikowano

Nelson weź nie pierdziel... Wytrzymasz, a jak nie, to zgrzewka mineralnej w bagażniku i ognia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja raczej na cały weekend nie zostanę. Jednodniowy wypad i do domu bo muszę być pod telefonem w robocie

Opublikowano

Ja lecę do Bielawy na 100% :wink:

Opublikowano

A do Ułęży poza mną ktoś się wybiera?

Opublikowano

Dla mnie za daleko, nie chce mi się :whistling::wink:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
  • Autor

422 kilo :facepalm::grin: czyli 844 w dwie strony X 11 L/100 przy dobrych wiatrach X 5.89... ty chyba wystarczający powód żeby tam nie jechać :whistling:

Opublikowano
422 kilo :facepalm::grin: czyli 844 w dwie strony X 11 L/100 przy dobrych wiatrach X 5.89... ty chyba wystarczający powód żeby tam nie jechać :whistling:

Pasta kupiona :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

gitara :thumbup1: rozumiem że widzimy sie na spocie :naughty:

Opublikowano

Oczywiście :wink:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Jutro malowanie dokładek i progów :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.