Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale Maciek nie chce mieć sześciopaku, tylko od razu beczkę :decayed:

ile bym piwska nie pił wagę tą samą trzymam od 7 lat. Mam przemianę materii że nie skończę jeść a już jestem w sali rozmyślań :naughty:

Wiem, że pewnie wrzucisz tu moją facjate, którą mi strzeliłeś przed chwilą na skypie... Ale panowie, Maciek zakochał się w tej pani:

http://www.youtube.com/watch?v=dmkOz1_BimY

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Od razu widać przy czym Kaju męczy kapucyna:grin::banan::grin::banan::grin::banan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam mówiłeś, że lubisz pływać po takich morzach i oceanach :decayed:

Opublikowano

DamianA4!

d0d7a6ed9258f721fcbad2af16779839.gif?1334646251

Opublikowano

Maciek , 700zł .

No to do czerwca...:whistling:

Ostatnio u mnie na kleczkowskiej, widziałem cygana z podobnym rozmiarem łańcucha ,na klacie :decayed:

Opublikowano
Maciek , 700zł .

No to do czerwca...:whistling:

Ostatnio u mnie na kleczkowskiej, widziałem cygana z podobnym rozmiarem łańcucha ,na klacie :decayed:

Mieszkasz na kleczkowskiej?

Opublikowano

Mieszkam na grunwaldzie,a pracuje na kleczkowskiej .:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że pewnie wrzucisz tu moją facjate, którą mi strzeliłeś przed chwilą na skypie... Ale panowie, Maciek zakochał się w tej pani:

O ty mendo emigrancka... Myślę sobie nie będę chamem odpuszczę przecież nie wszyscy wiedzą jakie masz głębokie gardło ale w tej sytuacji ... :naughty::naughty::naughty:

TADAM!

<a  href=10d3d1095e76970cmed.jpg' alt='10d3d1095e

Opublikowano

Witam

Panowie gdzie we wrocławiu mzna kupic wzglednie tanio uzywana felge stalowa do A4 z 2007 16 5x112

Opublikowano
Witam

Panowie gdzie we wrocławiu mzna kupic wzglednie tanio uzywana felge stalowa do A4 z 2007 16 5x112

Na giełdzie...albo szukaj po wulkanizacjach :wink:

Opublikowano

Wiem, że pewnie wrzucisz tu moją facjate, którą mi strzeliłeś przed chwilą na skypie... Ale panowie, Maciek zakochał się w tej pani:

O ty mendo emigrancka... Myślę sobie nie będę chamem odpuszczę przecież nie wszyscy wiedzą jakie masz głębokie gardło ale w tej sytuacji ... :naughty::naughty::naughty:

TADAM!

a>

Maciek co to za stara kurewka aka deep throat?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

taka jedna od opasłych świń na rurce. Fajnie tam mają atrakcje w tej Anglii nie ? :facepalm::polew:

Opublikowano
Witam

Panowie gdzie we wrocławiu mzna kupic wzglednie tanio uzywana felge stalowa do A4 z 2007 16 5x112

Czester proszę bardzo http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232626-opony-letnie-r15-r16-r17-i-inne-alufelgi-i-stal%F3wki-zapraszam-spory-wyb%F3r-Wroc%B3aw&p=2807782#post2807782

Opublikowano

:siema:

Jade dzisiaj kolo 18 do Bielska Białej moge kogos/coś przetransportować :banan:

Opublikowano

szczuraz, Ty tez tam sie chowasz...naumyślnie zasłaniałes otwór gebowy?:P:grin:

Opublikowano

4 felgi stalowe z kolpakami z b7 . Za 400zl sta n idealny

Opublikowano

Gobi czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć?

Opublikowano

Nelson widziany jakoś 30 min temu przy Damrota/Daszyńskiego. Pozdrófffki :wink:

Opublikowano
Gobi czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć?

Nelson, a co felgi Ci zgineły?:wink:

Opublikowano

Wiem, że pewnie wrzucisz tu moją facjate, którą mi strzeliłeś przed chwilą na skypie... Ale panowie, Maciek zakochał się w tej pani:

O ty mendo emigrancka... Myślę sobie nie będę chamem odpuszczę przecież nie wszyscy wiedzą jakie masz głębokie gardło ale w tej sytuacji ... :naughty::naughty::naughty:

TADAM!

a>

Wiedziałem, że to zrobisz :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Gobi czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć?

chyba ma coś wspólnego ze spożywką bo telefon w ogórach ostatnio utopił :grin:

Wiedziałem, że to zrobisz

nie prowokowany nigdy nie atakuję pierwszy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.